Jump to content

Moto Zajednica

PS3 i Xbox 360

Recommended Posts

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Konzola PS3 slim 320 gb kupljena 18.07.2012, racun pisana garancija na 2 godine od datuma kupovine besprekorna.

Imam full ambalazu. Uz konzolu u paketu ide i uncharted 2 i God Of War 3.

Kucno koriscena odigran grand tourismo i god of war 3 i od tad stoji. FW 4.31

Na poklon Soul calibur IV i Haze, Juiced 2 u orginalnoj ambalazi kao i bluray film Spiderman 3.

 

320 evra

 

Xbox 360 arcade, falcon ploca, flesovan LT 3.0, kupljena u Beogradu, u radnji prvi vlasnik, uradjen xclamp cim je kupljena, nije banovana, nikad igrano na live-u, sa HDD om 20 gb dodatim naknadno, 2 kontrolera orginal, mem. kartica 256 mb, sve ispravno kucno korisceno. Posedujem i orginalnu ambalazu.

 

Za kupovinu u kompletu poklon: 15 igrica po izboru iz moje kolekcije.

 

 

kontroler orginal beli 30 e

HDD 20 (orginalni za xbox) ispravan za 30 e

Xbox , mem kartica jedan kontroler kabl (orginalno pakovanje) 130

 

sve zajedno 180 evra

 

Milan 063 318129

 

ps. gitara je prodata.

post-19856-0-61263900-1368291455_thumb.jpg

post-19856-0-07834500-1368291468_thumb.jpg

post-19856-0-66346200-1368291494_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

PS3 nije vise aktuelan.

Xbox u kompletu moze za 150 evra uz poklon 15 igrica po izvoru iz moje kolekcije.

Orginalno pakovanje jedan kontroler kablovi mem.kartica u orginalnoj ambalazi 120 evra. bez poklon igrica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Lozim se nesto da uzmem konzolu jer izginusmo oko kompa! Nisu me pre interesovale pa sam k'o panj neobavesten.

Sta znaci to Arcade? Jel to po funkciji isti kao slim i ostali samo malo low budget (licno mi ne smeta slabija plasika ili sta vec) ili ?

Jel bucna?

Moze li recimo Gears of War?

Izreseta ja pitanjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Lozim se nesto da uzmem konzolu jer izginusmo oko kompa! Nisu me pre interesovale pa sam k'o panj neobavesten.

Sta znaci to Arcade? Jel to po funkciji isti kao slim i ostali samo malo low budget (licno mi ne smeta slabija plasika ili sta vec) ili ?

Jel bucna?

Moze li recimo Gears of War?

Izreseta ja pitanjima.

arcade je bio model bez hdd-a, dolazio je sa memoriskom karticom od 256 mb za save igara. to je jedina razlika izmedju arkade i "obicne" konzole koja je dolazila sa diskom od 60 gb i premium sa diskom od 120 gb. Plastika i svi ostali delovi su indenticni. Sve igre koje su radjene za xbox 360 rade indenticno na svim konzolama. Imam u kolekciji geaars of war 1 i 2. Moja konzola nije bucna, odradjen xclamp odma po kupovini (pogledaj po netu sta je to i koliko je korisno) flesovana je sa lt 3.0 svi novi naslovi rade na njoj. Za kolegu mogu uz konzolu oba gow naslova :)

 

p.s. za tvoju informaciju posto kazes da nisi obavesten u zadnje dve tri godine svi hitovi koje igras na kompu su radjeni za xbox pa posle "portovani" na PC, samim tim na xboxu lepse i tecnije izgledaju i rade, da ne pominjem lepotu velikog lcd ekrana,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Dan pre nego sam video oglas sam potrosio lovu na neke gluposti. Sad mi dodje da se ujedem za dupe! Nadam se da cu uskoro dobiti neke pare ili uspeti da pozajmim. Ako ne prodas uskoro,cucemo se sigurno. Odakle si?

Vidim da se dosta spominje xclamp. Sta je to u stvari?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Dan pre nego sam video oglas sam potrosio lovu na neke gluposti. Sad mi dodje da se ujedem za dupe! Nadam se da cu uskoro dobiti neke pare ili uspeti da pozajmim. Ako ne prodas uskoro,cucemo se sigurno. Odakle si?

Vidim da se dosta spominje xclamp. Sta je to u stvari?

iz bg-a sam, xclamp je fix koji otklanja glupu gresku u microsoftovom dizajnu hladjenja procesora i graficke. Sa njihovim nacinom koji je mnogo natezao plocu dolazilo je do krivljenja ploce i gubljenje kontakta (lemova na ploci) procesora ili cesce graficke i to je rezultiralo RROD-om tj red ring od death - kraj konzole. Xclamp je aftermarket kacenje hladjenja hladnjaka za procesor i graficku koji je otklanjao taj problem i sa njim nema krivljenja ploce kao ni fatalnog RROD-a. Ako ne ode a skupis pare javi se no problem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Objasnio svaka,cast.

Jos jedno pitanje ... Zasta mu sluzi hard? Instalacija igre (kao na PC-u) ili pakovanje filmova i muzike, igra sa diska se cita.

Nadam se da u ovih dana imati najavu da pravimo posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Objasnio svaka,cast.

Jos jedno pitanje ... Zasta mu sluzi hard? Instalacija igre (kao na PC-u) ili pakovanje filmova i muzike, igra sa diska se cita.

Nadam se da u ovih dana imati najavu da pravimo posao.

kod xboxa koji je JTAg-ovan skidaju se posebne igre koje se pokrecu sa diska, sa LT 3.0 crackom moze da se startuje igra sa diska al sam disk mora da bude u dvd-u tako da nema svrhe, koristi se za muziku, filmove, slike i demoe koje skidas sa ms sajta. Obzirom da sam sam nabavljo :) igre JTAG mi nije bio interesantan, a on ne moze na sve konzole sto dodatno komplikuje stvar. skupi ti lepo parice za svadbeni poklon uzmi sve i kad budes doso da uzmes konzolu moz da izaberes 15 naslova iz kolekcije od preko 80 naslova :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

ajmo ljudi odlican XBOX za male pare, de ce te na ovu vrucinu napolje, bolje uz hladno pivo u klimatizovanoj prostoriji da cepate Motogp na konzoli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja