Jump to content

Moto Zajednica

12.05.2013. Crna Gora manastir Ostrog

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Planiram da krenem u subotu 11-og oko 9h iz Beograda, preko Zlatibora, Zabljaka pa do Ostroga, tamo bi odmorio malo u toku noci i ujtro bi se spustio do mora primera radi u Rafailovice i u pon. bi pre podne krenuo nazad preko Novog Pazara. Ako je neko raspolozen neka se slobodno prijavi. Da naglasim vozim VFR 800 v-tec i putna brzina mi je oko 120-130km/h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Lepo...na dan velikog sveca, biti u njegovoj kuci.

Na putovanja uvek nosim njegovu ikonu sa blagoslovom za vozace i putnike.

Pre nego krenes seti se ovoga:

 

"Gospode, Boze, koji si pravi Put, Istina i Zivot, smiluj se na mene i budi mi saputnik na ovome putu. Sacuvaj me od iskusenja i pomozi mi da se vratim u zdravlju duse i tijela. Jer je tvoje carstvo i sila i slava Oca i Sina i Svetoga Duha sada i uvijek i u sve vijekove.

 

AMIN "

 

Srecan ti put.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Idemo svake godine ali kolima i ne mozes da zamislis kakav je osecaj biti gore na taj dan. Ovo ce nam biti prvi put da idemo gore motorom supruga i ja :-), a danas smo se vratili sa Zlatibora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: H Novi
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Planiram da krenem u subotu 11-og oko 9h iz Beograda, preko Zlatibora, Zabljaka pa do Ostroga, tamo bi odmorio malo u toku noci i ujtro bi se spustio do mora primera radi u Rafailovice i u pon. bi pre podne krenuo nazad preko Novog Pazara. Ako je neko raspolozen neka se slobodno prijavi. Da naglasim vozim VFR 800 v-tec i putna brzina mi je oko 120-130km/h

Koliki ti je budžet za kazne sa tom putnom brzinom? :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Na taj dan kada idem u Crnu Goru i kazem gde idem nikada mi nisu naplatili kaznu, pogotovo ako idem preko Zabljaka gde mogu da budu samo na tri mesta :-). A kada nije taj dan 10e resava sve probleme, barem je bilo tako do prosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: yamaha mt01

Sveti Vasilije Ostroski je slava MK Podgorica. Dakle, posto se poklonite svecu, pozivam vas na slavu kluba, koja ce biti u mjestu Bigor, otprilike na pola puta Podgorica - Cetinje. Ukoliko krenete ovim putem taman je idealno da odmorite. Takodje, tu smo za svaku volju i nevolju. Srecan put i s andjelima!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Ja licno nisam siguran da cu moci da svratim t.j. moci cu ali to ce biti oko 9-10h, ako to nije rano eto mene na kafi :-). Majka mi je iz Danilovgrada, imam jako puno rodbine dole ali ne smem nikom da se javim jer onda moram kod svih, a za to mi je malo i 20 dana.

Da li se malo ugrejalo more, mozda bi se bucnuo :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Srecan put Sale, vodio sam prosle godine moju omladinu, a i ove starije na Ostrog motorima. Dosli smo iz pravca Zabljaka i suta posle spavanja na Ostrogu produzili za Podgoricu i Bar ali preko Danilovgrada. Imas nov put od donjeg manastira Ostrog za Danilovgrad, tako da ne moras izlaziti na put Niksic-Podgorica.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Srecan put Sale, vodio sam prosle godine moju omladinu, a i ove starije na Ostrog motorima. Dosli smo iz pravca Zabljaka i suta posle spavanja na Ostrogu produzili za Podgoricu i Bar ali preko Danilovgrada. Imas nov put od donjeg manastira Ostrog za Danilovgrad, tako da ne moras izlaziti na put Niksic-Podgorica.:zdravo:

Predpostavljam da pustaju da odes do gore motorom. Hvala u svakom slucaju, znam za taj put, majka mi je iz Danilovgrada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Naravno da nije rano. U CG se rano ustaje!!!! Javi se ti svakako,kafa ne gine!

 

Sent from my CBX.

Ipak idem kolima zbog kratkog vremena kojeg imam, upravo krecem, hvala puno na pozivu i obecavam da cu svratiti u toku leta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja