Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha 125 ccm paljenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Imam jedan problemcic sa gore navedenim motorom.Nov sam u svet motora,tako da ako budem lupetao nesto,nemojte mi zameriti.Vozio sam se oko 10 km bas juce i kada sam stigao na odrediste posle jedno 15 minuta motor nije hteo da upali.Palio sam ga,palio,ali nista.Ostavio sam ga jos nekih 5 minuta,i onda u toku verglanja sam dodao pun gas i upalio je,ali je gas bio veoma slab.Posle malo turiranja poceo je normalno da radi i normalno sam ga vozio.Zaboravih da kazem da se sam ugasio kada sam stao posle tih 10 km.E sad,da nije problem to sto sam ga vozio 20-30 kmh(ortak je vozio bajs iza mene) u trecoj.Kada sam stigao kuci opet ga nisam dirao 20 minuta i upalio je na pola kljuca.Jutarnje paljenje je normalno.Palio sam ga i na 0 stepeni i tada nije bilo nikakvih problema...Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 483 postova
  • Lokacija: Smed. palanka
  • Motocikl: HONDA CB 750 boul d"or, free-style

Mozda si ga malo udavio tom voznjom, ali cim trazi veliki gas da bi upalio to je siguran znak da ima mnogo goriva u karbu t.j preliva. potrazi nekog majstora da ti resi to,nije velika investicija. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja