Jump to content

Moto Zajednica

Novi MZ modeli

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Suzuki GS500 '93

ja imam MZ Skorpion, 660 cc, 2000 god ;). Presao ispod 10 000 km i na prodaju je, ako ima zainteresovanih neka pisu.

 

Cuo sam da postoje i noviji modeli kompanije MZ npr. Baghira.. I neki supermoto, naked...

Nista ne kapiram, ima originalan MZov logo al' opet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

ja imam MZ Skorpion, 660 cc, 2000 god ;). Presao ispod 10 000 km i na prodaju je, ako ima zainteresovanih neka pisu.

 

Cuo sam da postoje i noviji modeli kompanije MZ npr. Baghira.. I neki supermoto, naked...

Nista ne kapiram, ima originalan MZov logo al' opet...

 

Nekako mi je razumljivo što novi članovi sa 3 posta nastoje da okače oglas tamo gde mogu jer je minimum za postavljanje na BJB-u 100 postova. To se pravilo uvelo da se ne bi preprodavale razne stvari nego da član prodaje SVOJ motor a kupac zna šta kupuje pošto su i motor i član poznati.

 

Mi ovde ne poštujemo to pravilo jer od MZ-a u Srbiji odavno niko nemože da živi, popravljao ga ili prodavao svejedno. Imamo i svoju temu za kupoprodaju "kupujem - prodajem" a oglas u njoj nije ničim uslovljen. Besplatan je i ko god prodaje bilo šta od MZ-a svoju prodaju može da oglasi i sa jednim postom. Potrebno je napraviti oglas u formi koju oglasi imaju: podaci o motoru, fotografije, cena, kontakti...i sve je uredu.

 

Po pravilima, ovakav post bi trebao da bude obrisan a član sankcionisan.

 

Imamo Skorpiona koji je lep motor pa bi vlasnik trebao da napravi isti takav oglas na prostoru koji je tome namenjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja