Jump to content

Moto Zajednica

Amortizer volana

Recommended Posts

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Imam ja, ali ces uz amortizer volana morati da kupis i gumu Pirellli Angel, po ceni koliko je ona mene kostala. Da postavim i fotke???

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/85791-prednje-gume/page__gopid__1379336#entry1379336

Za sve ostale, koji ne znaju o cemu se radi, neka isprate navedenu temu do kraja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: CBR 954RR

Odjebi Govnadzijo , tebi sam rekao jos pre da si ispao covek dobio bi pare nazad ali posto si govnadzija mozes samo da dobijes kurac kao sto jesi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Recnik dostojan onog ko ga koristi, nema sta. Sva sreca pa sebe nazivas bajkerom i clanom ovog foruma, inace bi i sam sebe zapitao sta u stvari jesi. Drugima si vec dokazao... :bljak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

drugovi bajkeri mislim da nije ni mesto ni vreme da se ovakvim recnikom prepucavate,pa nije tih 2000dinara toliko veliko da razmenjujete ovakve reci...1neznam.gif

 

koliko traje ova ujdurma ni sam neznam ali se izgleda oduzilo,evo ako ce vam biti lakse ja cu vam dati obojici po dve hiljade i da ovo vise prestane0tuzan.gif...stvarno je sramota ovako nesto pisati iako se zna da na forumu nema samo nas muskaraca......1lud.gif

 

a molio bih i urednika ovog pod foruma da malo reaguje jer je ovo prevazislo svaku meru,,za manje opaske se ovde brisu postovi ili se clanovi banuju...

ostajte u zdravlju....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

@ papacito:

Slazem se sa tobom u vecini prethodnog posta, osim u onome da obojici das po 2k Dindzi... Zasto bi ponovo dao njemu, kada sam ja taj koji je na neposten nacin "izradjen", jer sam isao na kartu poverenja i ljudskog dogovora dvojice bajkera, clanova ovog foruma? Hoces li ga ponovo nagraditi za nepostenje (najblaze receno)?

Ne verujem da ces pronaci neprikladne izraze upucene sa moje strane, iako imam puno pravo da reagujem puno ostrije od ovoga sto sada cinim. Pokusavam ostati covek i u svojim ocima, kao i u tudjim, iako je veoma diskutabilno zasluzuje li to neko ili ne.

Smatram da je potpuno opravdano razotkriti necije postenje ili nepostenje, pogotovu ako se taj isti neprestano pojavljuje na ovom forumu, i trguje preko njega. Drugima to moze biti i te kakva pomoc, da ne budu preveslani, kao ja. Ili zastupas drugaciji stav???

Tih 2000 Din plus 500 za postarinu sam odavno otpisao, jer je iluzorno ocekivati da ce ti ih neko vratiti, ako te je vec svesno izradio, i olaksao te za iste, ali mi to daje sasvim dovoljno argumenata da ga neprestano prozivam i predstavljam u pravom svetlu.

I, da, vec su urednici i admini ovog foruma upoznati i sa postupcima, i sa obracanjem doticnog, a reakciju ocekujemo sa nestrpljenjem.

Pozdrav i Vama braco bajkeri!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

@ papacito:

Slazem se sa tobom u vecini prethodnog posta, osim u onome da obojici das po 2k Dindzi... Zasto bi ponovo dao njemu, kada sam ja taj koji je na neposten nacin "izradjen", jer sam isao na kartu poverenja i ljudskog dogovora dvojice bajkera, clanova ovog foruma? Hoces li ga ponovo nagraditi za nepostenje (najblaze receno)?

Ne verujem da ces pronaci neprikladne izraze upucene sa moje strane, iako imam puno pravo da reagujem puno ostrije od ovoga sto sada cinim. Pokusavam ostati covek i u svojim ocima, kao i u tudjim, iako je veoma diskutabilno zasluzuje li to neko ili ne.

Smatram da je potpuno opravdano razotkriti necije postenje ili nepostenje, pogotovu ako se taj isti neprestano pojavljuje na ovom forumu, i trguje preko njega. Drugima to moze biti i te kakva pomoc, da ne budu preveslani, kao ja. Ili zastupas drugaciji stav???

Tih 2000 Din plus 500 za postarinu sam odavno otpisao, jer je iluzorno ocekivati da ce ti ih neko vratiti, ako te je vec svesno izradio, i olaksao te za iste, ali mi to daje sasvim dovoljno argumenata da ga neprestano prozivam i predstavljam u pravom svetlu.

I, da, vec su urednici i admini ovog foruma upoznati i sa postupcima, i sa obracanjem doticnog, a reakciju ocekujemo sa nestrpljenjem.

Pozdrav i Vama braco bajkeri!!! :takoje:

 

razumem te u potpunosti,cak sta vise sam mogao puci jako puno para za neki motor pre mesec dva,ali necu da pricam o tome ovde napisacu ovih dana opsirniju temu o mojoj

trgovini sa doticnim covekom...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja