Jump to content

Moto Zajednica

Airoh kacige

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

Pozdrav. Da li neko mozda zna ko jos u srbiji moze da poruci airoh kacige sem kompp, jer vec dva meseca me zavlace kako im se niko ne javlja iz italije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

Otkud znam, to mi je zadnja solucija i nekako vise bi voleo ovako narucim, dodje, uzmem i platim. Ali ako bas mora preko e-bay-a onda jbg mozda i to uradim. Hvala na savetu. Jesi narucivao nekad preko e-bay-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Moj savet ti je da kacigu koju budes kupovao odes i probas kod bilo kog distributera, ne moras preko njih kupiti, ali bar kada budes narucivao nece ti se desiti da ti velicina ne odgovara kao mnogima koje poznajem 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Danas mi stigli neki delovi iz kompp.co i medju njima katalog Airoh kaciga.....rekao bih po slici da imaju taj model koji trazis :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

Danas mi stigli neki delovi iz kompp.co i medju njima katalog Airoh kaciga.....rekao bih po slici da imaju taj model koji trazis :takoje:

 

Nemaju, zvao sam 3-4 puta, i uvek mi kazu da im nista nisu javili iz italije. Oni prodaju Airoh ali to nemaju na stanju i mora da se poruci. Kakav je to katalog jel mozes da postavis ovde?

 

A pokusacu i Miletom biker hous, pa javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Aj videcu da ga skeniram pa postavljam...

 

Zasto bas trazis j106 ja naprimer imam j105 i po meni to su skoro iste kacige :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

J106 je prosle godine imao Peric u Batocini. On drzi druge marke, odakle mu ta, stvarno ne znam, bila je extra povoljna ali meni nije odgovarala. Odgovarala mi je kao JET ali kada bih namestio dodatak da bude FULL FACE, taj dodatak je bio previse blizu bradi. Peric ide cesto za Austriju i hoce da donese po narudzbi ali ako je nisi probao, bolje nemoj da rizikujes...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

J106 je prosle godine imao Peric u Batocini. On drzi druge marke, odakle mu ta, stvarno ne znam, bila je extra povoljna ali meni nije odgovarala. Odgovarala mi je kao JET ali kada bih namestio dodatak da bude FULL FACE, taj dodatak je bio previse blizu bradi. Peric ide cesto za Austriju i hoce da donese po narudzbi ali ako je nisi probao, bolje nemoj da rizikujes...

 

Kontaktirao sam i Mileta i Perica, pa cemo videti sta ce biti :ups:

 

Kako ti se cinila kaciga ovako, sem tog sa bradom? Naravno da cu se potruditi da prvo probam pa onda da kupum :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

Narucio sam kod Perica. Hvala na savetu :)

 

J106 je prosle godine imao Peric u Batocini. On drzi druge marke, odakle mu ta, stvarno ne znam, bila je extra povoljna ali meni nije odgovarala. Odgovarala mi je kao JET ali kada bih namestio dodatak da bude FULL FACE, taj dodatak je bio previse blizu bradi. Peric ide cesto za Austriju i hoce da donese po narudzbi ali ako je nisi probao, bolje nemoj da rizikujes...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Yamaha DT125R

Кад је већ реч о Airoh кацигама, занима ме каквог су квалитета? Планирам да узмем http://www.kompp.co.rs/catalog/airoh/kacige/off-road/kaciga-dome-c5-red.html па ме занима да ли за те паре може нешто квалитетније да се узме?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja