Jump to content

Moto Zajednica

ljudi pomagajte

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW F650GS DAKAR

E ovako,

kao prvo vec par godina pokusavam kupiti motor,al se uvjek ispreci neki nepredvidjeni trosak.Esad mi je ispala neka kompenzacija za hondu cbr600f 91 god. Od ulaganja kaze mi covjek da ima zadnju gumu da promijenim i za ulje neki kao sto pali preko njega hladnjak,jer je kao njemu kasno palio i on napravio prekidac pa sam ukljucivao posto u brdu stanuje.E sad vas molim za neke informacije kakav je za odrzavanje,njegove boljke,koliko guma kosta i sl.Vozio sam motore prije desetak god i od tada rijetko kad sjedao na njega,znam da on i nije mozda za mene al ljudi shvatite zelja moja je prevelika za bajk.Jeste malo opsirno al me shvatite i evo njegov link.

Hvala vam http://www.pik.ba/artikal/6423185/honda-cbr600f/

 

http://www.pik.ba/artikal/6423185/honda-cbr600f/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Gumu uzmes polovnu dobru,ima da se nadje jako dobrih za malo para,koje su vozene na trkama...najbolja solucija..

 

Ove honde f2ke su jedne od nekoliko najkvalitetniji motora,cak za svoje godiste i kubikazu sasvim dobro idu...definitivno dobar izbor..jedino stvar ikusa ovo sto je preradivana prednja maska,meni ne deluje lepo,i koliko je kvalitetno uradjeno da to ne ispuca i stadne git..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Dobro izgleda zasvoju kilometražu (347 000 km) ;)

 

Vozio jednu pre 10tak godina, krpljene plastika, pola šrafova nije bilo original - ulje kada sam zamenio bilo kao katran crno. Zamenio ulje, gume, pločice i teraj bato... Da - i lanac/lančanike...

Super sam se navozao... Skoro pa neuništiva mašina. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW F650GS DAKAR

I koliko bi odprilike koštalo svo to mijenjanje,posto idem u ponedjeljak da nadam se pazarim i kakav je za početnike,jer sam zadnji motor vozio prije 10 god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja