Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 490 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Zato nismo mi na dijeti... i nemamo nista protiv pikantnih stvari...

Pa lepo ja kazem, da ne mozes bez nas... Moramo da ti vadimo prosek :takoje:

 

Zna on to, samo se femka. :moto3: Mada, ako ide bez Gabi, zaboravice na dijetu. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

.Nesto citam temu pa vidim femkate se sa nekim voznjama u Jaguaru pa se zapitam da li da se proseravam pa da vam napisem da sam napravio oko 1K km od Bozica al' reko' necu... Da ne ispadne da se lozim... :D

Nego... Onty, pitanjce, da nisi ti taj agregat menjao kod Bokilica? Kanda je u mene tvoj menjac!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 490 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

.Nesto citam temu pa vidim femkate se sa nekim voznjama u Jaguaru pa se zapitam da li da se proseravam pa da vam napisem da sam napravio oko 1K km od Bozica al' reko' necu... Da ne ispadne da se lozim... :D

Nego... Onty, pitanjce, da nisi ti taj agregat menjao kod Bokilica? Kanda je u mene tvoj menjac!

 

Ako brzine idu u H, onda nije njegov. :lol: sto se tice voznje ove god, na slave se vozam iskljucivo na 4 tocka. Tako mogu vise da pojedem! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Nemoj da se vadis... mozes ti da pojedes dovoljno i na dva tocka... Nego ti lepse posle da spavas na zadnjem sedistu kada te Jagoda vozi kuci :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

.Nesto citam temu pa vidim femkate se sa nekim voznjama u Jaguaru pa se zapitam da li da se proseravam pa da vam napisem da sam napravio oko 1K km od Bozica al' reko' necu... Da ne ispadne da se lozim... :D

Nego... Onty, pitanjce, da nisi ti taj agregat menjao kod Bokilica? Kanda je u mene tvoj menjac!

 

Jasta... Zato si i presao toliko km... Dobar menjac :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Aaaa Best, zato ti gledas GS-a??? Da moze da potegne stomak? Sad shvatam zasto hoces pantalone sa lastisem na stomaku. A bas sam se pitao sta ce ti XXXL jakna... 1nanana.gif

 

1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Aaaa Best, zato ti gledas GS-a??? Da moze da potegne stomak? Sad shvatam zasto hoces pantalone sa lastisem na stomaku. A bas sam se pitao sta ce ti XXXL jakna... 1nanana.gif

 

1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Ccc... Znaci BMW za buce :zvizduk: Za kilo pecenja nas prodadoste :moto3:

Kad se zavrsi sezona slava, moracemo da preimenujemo temu u GS voznje i okupljanja :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 490 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Kakav bre GS!? :zbunjen: Jel Citroen GS? :lol: Napredna tehnologija napravi od coveka kilavca, samo tako. :aha: Bolje onda Lucky i Urban kupite auto, kad necete da budete motociklisti. :D

Uostalom, stacete vi u temi o TDM, glumite neke bajkere? :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 490 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ja pročitao poslednje dve strane a ni reči o nekoj vožnj 1neznam.gif

 

OOOO, pozdrav Kralju pauza! :care: Pa vozimo mi, al trenutno smo na PAUZI. :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

:BJBmoto: Drugari citajuci poslednje postove dlazim do zakljucka da je naziv teme izgubio smisao.

Iz tog razloga otvaram novu temu TDM off topic gde se moze nastaviti dalja konverzacija iz ove teme koja je poprilicno otisla u off!

 

http://forum.bjbiker...-tdm-off-topic/

 

Postovi koji nemaju veze sa nazivom teme su prebaceni u gore pomenutu temu pa izvolite bez ustrucavanja i narusavanja pravila foruma :BJB-tdm:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Znaci ova tema ostaje zatvorena do prvih suncanih dana... Ili do sledeceg okupljanja u neko zimsko vece uz pivo i klopu :takoje:

Nego mi nije jasno zasto prebaci onaj deo koji se tice okuljanja u drugu temu, kad se ova tice voznji i OKUPLJANJA :moto3:

Bolje da si ovu temu onda preimenovao u TDM voznje...

A onu Off Topic u TDM okupljanja i druzenja :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Jednostavno: da bi postovi koje pisete imali veze sa nazivom teme a da postovi nekolicine nebudu obrisani.

 

Ova tema ostaje kakva jeste do nekog sledeceg OKUPLJANJA ili VOZNJE gde naravno sabiramo i utiske, a ostali komentari koji nemaju veze sa TDM dogadjajima u Off topic gde je sve u skladu sa pravilima foruma dozvoljeno.

 

Tehnicka podrska i dalje ostaje u TDM Srbija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

E pa red je da se malo ozivi tema... Krenulo lepo vreme i red je da se malo "protegle" tockovi... danasnja kratka voznjica da se proveri lezanje na putu :)

post-31973-0-28991200-1426668294_thumb.jpg

post-31973-0-44571500-1426668306_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2075 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Ide lepo Vreme, lep vikend. Subota suncana 14 C a nedelja oblacna bez kise ali 15 C. Jeste da je sajam ali moglo bi se naci vremena za jednu kracu voznjicu Avala -Ralja (da ne bude od Ralje nikud dalje) - ima neko predlog za dalje? Ja sam rad za subotu. mada mi ni nedelja nece pobeci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Ne zoveš...

Izvini... Trebalo je da se javimo... Ali ispravicemo, ovo je bila vise spontana voznjica, krenuli da posetimo naseg drugara, pa zavrsili u voznji...

Ali sto kaze Bruno idu nam lepi dani (hvala bogu), pa cemo se vise druziti...

Moram da provrtim, kakve su mi obaveze za vikend, pa ako nas vreme posluzi, mozemo da se druzimo i malo provozamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2075 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Danas prosao kolima iz pravca Rudnik - Topola - Mladenovac- Ralja - Jajinci. Izmedju Rudnika I Topole ima radova na putu a I traktora sa drljacama I tanjiracama. Lepo vreme pa I oni izasli na drum. Sto znaci ima I zemlje na drumu. Oprezno. Od Topole do Mladenovca standardno ali nema blata I rizle na drumu. Oko ralje neki radovi ali je OK. U krajevima puta oko pola metra I sa jedne I sa druge strane ima rizle, peska suve zemlje. Oprezno dok kise I kamijoni ne raznesu. U svakom slucaju planiram oko 10 da krenem iz Borce put Avale pa cu da vidim sta dalje... Nigde ne zurim. U nedelju kazu tmurno, pa cu tad na sajam. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2075 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Izvini Urban, doksam obnavljao AMSS karticu dobio tvoj predlog. drugi put bice bolje. moj broj 0648275809. ali voznja do KG nije izostala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Drugi put kolega. Protrcao sam juce do Mladenovca i vratio se preko Kosmaja. Kolega koliko hoces po avalskom, na krivini u Ralji bar 10 motora... Sezona otvorena sad i zvanicno!

PS Ako je neko poznat sedeo, samo da prijavim da sam ja onaj koji je svirno tri puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja