Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki z750

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

imam dilemu oko FI indikatora na motoru kawasaki z750 2006....kada je motor iskljucen FI lampica blinkce na svake 2,3 sekunde...a kada dam kontakt prestaje....sad posto sam citao u kawasakijevom prirucniku to bi i trebalo tako da funkcionise jer signalizira kod kljuc i navodno blinkanje prestaje posle 24h ako nije davan kontakt ili voltaza akumulatora padne ispod 12

 

sad skinuo sam skoro manulal service za taj model....i nije mi bas najbolje proslo prevodjenje tog dela oko FI indikatora ustvari uopste se ne pominje dal lampica blinkce kada je motor ugasen ili upaljen kako bi se dijagnostikovao eventualni kvar

 

stoga ako je neko vozio ovaj model ili je bolje upucen dami malo bolje pojasni...ne zanimaju me kodovi signalizacije kvara vec iskljucivo da li FI lampica treba da blinkce kada je motor ugasen

 

nisam uspeo da pronadjem nista na forumu vezano za ovo pa zato pitam...a skoro sam uzeo motor pa nisam bas upucen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Evo ja kao iskusan zed majstor :zvizduk: mogu da ti kažem da je to normalno, crvena FI lampica blinka 24 sata posle vađenja ključa konstantno do isteka tog vremena a posle se gasi. To je znak da je kod brava ispravna i da radi. Ako nastavi da blinka i posle paljenja motora ili dok je ključ još u bravi onda imaš problem i motor traži servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ako ti bude zatrebalo kodove citas tako sto pritisnes MODE 2 sec.

A to kad blinka znaci da je Immobiliser ispravan :) btw. cuvaj crveni kljuc :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja