Jump to content

Moto Zajednica

...pozdrav svima !! ..od srca !

Recommended Posts

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

...izgleda da je red na mene da se predstavim... ja se zovem Zoran Subasic , imam 37 godina i pijem vec godinama :stabre: .........pardon drugari ...pogresio sam forum :zbunjen: ------- od nedavno sam opet motociklista , ili da ne naljutim nekog , mozda je bolje reci "skuteras", za sada je u pitanju vespa px a sledece sezone ako zdravlje i sreca posluze nadam se necem jacem i egzoticnijem :moto3:

 

vozio sam razne tomose , peugeot rapido , i mz kad sam bio 15 - 18.god. i od tada silom(balkanskih) prilika nisam seo na motor do prosle godine 1hmm.gif tako da mi fali iskustva ,ali uz vasu- nadam se nesebicnu pomoc i moje strpljenje valjda ce biti lakse :-)

 

trenutno zivim na jugu engleske, gde po nekad ali samo po nekad i sunce izadje !

 

da ne davim vise, sve najbolje i nadam se finom druzenju !!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

...hvala drugari na srdacnom doceku ...vidim ja ,cim ste me vi sa "pravim" motorima prihvatili onda nema zime :takoje:

 

htedoh da dodam ..kad sam u Srbiji onda sam u predgradju BG , Sremcica. ajd' uzdravlje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja