Jump to content

Moto Zajednica

kupujem crevo i pištolj za peromat

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Peromat je Karcher marke, ima 140 bara,treba mi sa sve puskom za pranje,ponude ovde ili na 0616701577 i 0638373070

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Daj sliku te masine, moguce da imam. Tj imam, samo da vidim valja li za to

izvini tek sad videh sta si napisao,uslikacu sutra pa ces videti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

a sta je to brate peromat,prvi put tako nesto cujem...1moto3.gif

a jbg tako se ovde kaze,neko tako,neko wap,sta znam,a kako ti kazes?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

kod nas je masina za pranje kola...nebitno brate,bitno je da nadjes to sto ti treba...0takoje.gif

pa moze i tako,al ovo je brze,samo kazes...WAP(vap)ne vep:D ili PEROMAT i zik zik i kraj... :takoje: ma da videcu sa kolegom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Peromat je Karcher marke, ima 140 bara,treba mi sa sve puskom za pranje,ponude ovde ili na 0616701577 i 0638373070

post-8295-0-34041700-1363012969_thumb.jpgpost-8295-0-80668300-1363012975_thumb.jpgpost-8295-0-37588900-1363012981_thumb.jpgevo malko vezbe pogodne za vratne prsljenove... :lol: al sam ga usliko u p.m.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Peromat je Karcher marke, ima 140 bara,treba mi sa sve puskom za pranje,ponude ovde ili na 0616701577 i 0638373070

post-8295-0-34041700-1363012969_thumb.jpgpost-8295-0-80668300-1363012975_thumb.jpgpost-8295-0-37588900-1363012981_thumb.jpgevo malko vezbe pogodne za vratne prsljenove... :lol: al sam ga usliko u p.m.

i meni treba isto puska i crevo za slican ovakav model(moj je onaj manji),isti su prikljuci..ako neko ima i za mene nek javi u p.p :)

ako najdes negde vise komada javi da kupim i ja..pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Peromat je Karcher marke, ima 140 bara,treba mi sa sve puskom za pranje,ponude ovde ili na 0616701577 i 0638373070

post-8295-0-34041700-1363012969_thumb.jpgpost-8295-0-80668300-1363012975_thumb.jpgpost-8295-0-37588900-1363012981_thumb.jpgevo malko vezbe pogodne za vratne prsljenove... :lol: al sam ga usliko u p.m.

i meni treba isto puska i crevo za slican ovakav model(moj je onaj manji),isti su prikljuci..ako neko ima i za mene nek javi u p.p :)

ako najdes negde vise komada javi da kupim i ja..pozzzz

ok vazi javicu ti ako naletim na nesto sl.al vidi,mora ti crevo biti bas od njega nemoze bilo kakvo,znaci protok mora biti odgovarajuci,ti ako bi stavio ovo moje ne bi imao dobar pritisak zato sto je rupa sira,vidi samo koliko je bara pa mi javi ili eto kolegi javi rece da ima on toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3678 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Ovako, dva pistolja koja sam imao sam dao vec nekom i mislio sqam da oni to vise ne koriste pa da cu uzeti nazad, ali medjutim... :) Imam sad kuci jedno crevo jedno 10ak metara duzine samo ne znam da li je prikljucak isti kao za te vase. Puske imaju da se kupe ovde u jednoj radnji i kostaju negde oko 1500din. Ni puska ni crevo nisu toliko bitni zato sto kod ljudi koji se bave hidraulikom mozete da napravite reducire i stavite bilo koje crevo, duzine koja vama odgovara. Promeri su 6, 8 , 10... Samo je bitno pogoditi prikljucak na obe strane. Uglavnom su to plasticni delovi i ne rade na zavrtanje kao saf nego imaju neki malo drugaciji sistem.

 

pogledacu jos nesto pa javim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1703 postova
  • Lokacija: Paracin

Vidite sa nekim iz Krusevca da vam nabavi kontakt ili kupi crevo, ako se ne varam tamo postoji firma koja pravi sve vrste creva visokog pritiska po porudzbini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

ok hvala svima....

izmericu,a ako i ja naletim negde javicu tebi :)

video sam ovo na oglasu ali je samo puska nema crevo...

bilo to na bubanj potoku-pijaca u Bg nego ja sve uzecu uzecu i sad ih nema,bice kad otopli :takoje: meni nije frka nego reko kad vec ima teme da se pridruzim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Ovako, dva pistolja koja sam imao sam dao vec nekom i mislio sqam da oni to vise ne koriste pa da cu uzeti nazad, ali medjutim... :) Imam sad kuci jedno crevo jedno 10ak metara duzine samo ne znam da li je prikljucak isti kao za te vase. Puske imaju da se kupe ovde u jednoj radnji i kostaju negde oko 1500din. Ni puska ni crevo nisu toliko bitni zato sto kod ljudi koji se bave hidraulikom mozete da napravite reducire i stavite bilo koje crevo, duzine koja vama odgovara. Promeri su 6, 8 , 10... Samo je bitno pogoditi prikljucak na obe strane. Uglavnom su to plasticni delovi i ne rade na zavrtanje kao saf nego imaju neki malo drugaciji sistem.

 

pogledacu jos nesto pa javim

Uhhh to bi mi bilo super tih 10m,ma nema veze sta god da je moj komsija radi hidrauliku pa bi mi mogao prepraviti sta god da je u pitanju,posto bi ti bilo to crevo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

ok hvala svima....

izmericu,a ako i ja naletim negde javicu tebi :)

video sam ovo na oglasu ali je samo puska nema crevo...

bilo to na bubanj potoku-pijaca u Bg nego ja sve uzecu uzecu i sad ih nema,bice kad otopli :takoje: meni nije frka nego reko kad vec ima teme da se pridruzim :)

vazi se,ma meni je hitno jer nemam s cim motore prati,perem samo iz creva onako a to je slabo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Na Bubanj potoku video desetak komada ..na malom delu pijace kod braće roma..oko 30 evrica košta.

daleko sam ja druze od bubanj potoka... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

A sto onda neodes do NS na buvljak, to ti je puno blize.

to i planiram al ajd reko da vidim dal neko ovako ima pa da mi posalje.. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Komšija, imaš u Bačkoj Palanci zastupnika i servisera za Karcher, firma Interomega u Miletićevoj ulici broj 34. Imaju novo, a možda i polovno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3678 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Crevo je DN6, 8 metara duzine, originalno. Crevo je skoro novo. Skinuto je sa pumpe zbog male duzine.

 

Prikljucak je ovaj

 

dsc1917.jpg

 

Na obe strane isti

 

dsc1914.jpg

 

Kupovno crevo zadovoljavajuceg kvaliteta, promera 6mm, V1, kosta 2.5 evra po metru. Pravljeni prikljucak je 3 evra po komadu. Moja cena za ovo je 2000 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Komšija, imaš u Bačkoj Palanci zastupnika i servisera za Karcher, firma Interomega u Miletićevoj ulici broj 34. Imaju novo, a možda i polovno.

e vidis...ti bokca moracu otici da vidim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja