Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma jel ste sigurni da je nalepnica, ili samo kvalitetna boja, vesto nanesena, a svetlost pod uglom (mracno i crno se tesko razlikuje) :takoje:

 

Ma sto god da je - spremni smo da u duhu MZ motora - stanemo pred tu boju, nalepnicu i kako god da je zalepljena il nanesena - da je raznesemo ! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Auuu, sve Šarplaninci, pokidalibi je k`o ludak Politiku....Probajte na finjaka, kupite joj čokoladu, pozovite u šetnju...dosta je tij "Zemunskih" fora.:zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

bem mu miso,ja i ti je vadili,zar je trebalo 4 njih da me zamene :nanana:

jel usla na isti nacin kao sto je i vadjena..:stabre:

lepo joj lego agregat,ima da lici na pravo motorce..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Drugari, da priupitam nesto. Kad kurblam, kurbla mi se vraca naglo, lomi kosti. He, he, jel to normalno ili... Sad mozda je glupo pitanje, al ume da me lupi samo tako, pa da pitam pametnije. Pozdrav. Srecni praznici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Drugari, da priupitam nesto. Kad kurblam, kurbla mi se vraca naglo, lomi kosti. He, he, jel to normalno ili... Sad mozda je glupo pitanje, al ume da me lupi samo tako, pa da pitam pametnije. Pozdrav. Srecni praznici.

prerano paljenje..samo malo malo u pravcu skazaljke na satu vratis,1 do 2 mm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Hvala drugari...

Boki, obesili smo ga za sipku koju su dvojica drzala kroz ram...ja sam gurao i centrirao a Acim je vukao i centrirao! Malo smo ga senkali ali usao je bez problema... da nije ovog sistema sa sipkom najebali bi-mnogo znaci kad ane moras da ga drzis na rukama a prostora vrlooooo malooo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Da se malo pohvalim, pre nedelju dana naletim na jednu Hondu XL 250 R u Vrbasu. Decko prodaje za 200 evra, motor zaribao, skinut i rasturen u delove. Resim se ja da je kupim, al nemam cime da je prevezem u Novi Sad. Popricam sa deckom, on spusti malo cenu, ja bi odmah da mu platim i da ponesem gajbicu sa masinom i sitnije delove, al drugar sa kojim sam bio kaze : " Nemoj, razmisli malo, raspitaj se za delove - a i nemamo gde to da stavimo " . Stvarno, pomislim u sebi, gepek mu je pun, a auto nov pa nema smisla trpati one delove u njega. Dodjem kuci i popizdim na sebe, nisam ostavio nikakvu kaparu. Sta ako se pojavi neko - ode Honda. Zvao sam decka svaki dan, i konacno juce nadjem auto sa kukom i registrovanu prikolicu, odem i doteram sebi ovu enduricu. Motor je 83-ce godiste, ko sto rekoh zaribao je, bice tu posla, al se nadam da cu uspeti da je sredim. Ako ne uspem, onda cu verovatno naci neki drugi agregat pa ubaciti u taj ram . Trenutno sam u potrazi za servisnom knjigom, pa ako neko zna gde ima ( da se kupi, skine sa neta ) nek javi . Evo slika :

 

img0451.jpg

 

img0452.jpg

 

img0453.jpg

 

Masina u gajbici i kutiji stala na zadnje sediste :

 

img0454.jpg

 

I na kraju stigla u Novi Sad :

 

img0455.jpg

 

img0456.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja