Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Eto, auto gume na prikoličaru. Ja za tolike prepravke nemam para, nemam mogućnosti da radove organizujem, nemam načina kako bih se bavio time...

 

Eee, živote...

 

:( :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nije retkost da ljudi pogreše prilikom izbora nick-a. Stave bilo koji a onda kasnije vide da imena i prezimena retko ko zna ali nick teško da je nepoznat pa se javi želja da se nick popravi/prepravi/obriše...

 

Na svu sreću nismo imali mnogo takvih slučajeva ali ih je bilo.

 

Najjednostavnije je da nick odgovara željenom imenu kada već postoje takve mogućnosti.

 

Sumi ili Šumi?

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=3969.msg888838#msg888838

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Guzzi nije slučajno slikan.Znam da neki sa ovog foruma vole tu mašinu,pa,rekoh,ajde da je ovekovečim.  ;)

 

Ja imao.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova
  • Lokacija: Staro Petrovo Selo, Hrvatska

Eto, auto gume na prikoličaru. Ja za tolike prepravke nemam para, nemam mogućnosti da radove organizujem, nemam načina kako bih se bavio time...

 

Mislim da se ne moraš sekirati s tim auto gumama za prikolicu, ionako oni imaju daleko teže motore, a vidi da su i prikolice natovarili, pa vjerojatno im se moto gume prebrzo potroše. Imaš savršenog MZ-a i red je da ga voziš, a ne da kukaš :)

 

Nego, da se pohvalim (i) ovdje - kupio sam drugi/novi motor. Nakon što mi je prva Yamaha ukradena, nabavio sam drugi, samo da preguram zimu i nadam se da sam se sad skrasio s Yamahom Tenere iz 1987. godine. Baš motor koji sam tražio. Lijepo me je služio prilikom malog posjeta Crnoj Gori:

 

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,186723.0.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Putopis je izvrstan.  :)

 

Korisno bi bilo da znamo koliko je sve ukupno koštalo i šta si od stvari nosio sa sobom.

 

Zar nisi imao navigaciju kada si išao za Fabriku?

 

Motor je dobar i to je najvažnije. I dobro je podneo put, sem curkanja ulja nisi imao kvarova što je odlično jer zove na nove puteve.

 

Sledeći put bi bilo lepo da vidimo MORE iako je gužva po Magistrali. To je oduvek bilo loše naročito u ovom periodu kada Italijani kreću u turističku invaziju ali čim se siđe sa glavnog puta vide se nepregledna morska prostranstva, obilje ostrva što su kao biseri razbacani po sjajnom morskom plavetnilu, život koji izbija iz gustih borovih šuma jer ih je čovek ukrotio plodonosnim maslinjacima i vinogradima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nisam bio u Kisaču iako sam se spremio, spakovao... U poslednji čas umro je neko kod koga su moji roditelji morali da odu pa sam ostao da čuvam decu.

 

Nisam na kraju otišao i nesrećan sam zbog toga, baš sam se spremao i radovao putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Skromno proslavljena godišnjica moje saobraćajne nezgode (01.08.2009)i nakon jedva prospavane noći ponovo registrovana MZ Plava Ptica (02.08.2010).Jel neko planira da dođe u Zaječar na skup?Plate još uvek nema (pozajmio pare za registraciju) tako da mogu da ponudim samo jedan krevet u mojoj sobi (živim u dvosobnom stanu sa roditeljima),i ono što organizator nudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdrav svima ovde demro.st

      jako sam neznam ni ja sam sta al krivo mi je  sto niko nije dosao na ovj skup u kisacu a da bio je floyd hvalamu bilo je ok super par mz jca su bili ako vas interesuju slike kliknite na moto skupovi na ovom sajtu i potrazite motoskup u kisacu.slike su predivne ,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja sam hteo, al ko sto rekoh - isao sam na put u petak, vratio se u subotu , sa zakasnjenjem, doso kuci i tad me zove Lencuga iz Vrsca, ostao u kvaru na autoputu blizu Kovilja. Resavao njega ( prevoz za motor ), u to pocelo da se kvari vreme i na kraju ostao kuci . Jbg .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Drugar prodaje gudu 150kg ziva vaga, dao bi i na rate.

 

Evo nešto što nije maloletno, svinjče sa iskustvom, dobrim vaspitanjem, iz poznate familije od ugleda... ;D

 

Da li smo zainteresovani?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

E ozbiljna je to zivuljka, ima zivotnog iskustva i neostvaren san da nekada vidi nebo! :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Izgleda da samo nas dvojca oštrimo kamu, nigde nikog da navali na svinju.

 

Da je moja zvala bi se Dobrila. :-*  :D :D

 

Koliko para čovek traži za prepoštenu Dobrilu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja