Jump to content

Moto Zajednica

VI Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Nije zbog nas, brinemo zbog Vlajka....mi će se snadjemo...Inaće,ne primam izvinjenje pisanim putem,moraćeš da mi pevas uspavanku ovaj put.Ima da se pamti! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Samo mi daj nagoveštaj koja je.. :D

da uvežbam da se ne brukam i ne znam reči :jee:

 

A nisam tako komplikovan.. uglavnom pijem vodu..pivo se trudim da izbegnem.. a čaša crnog posle ručka obavezna.. reko mi jedan doktor da treba tako :haha1: još kad ima domaće, milina..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Jeo si prasetinu ali samo uvenca,repiće i nogice...:moto3:Ja sam ih sredio kiselim mlekom i po ceo limun iscedjen u isto.Prvih dana gadno da gadnije nemere biti ..posle sam se navikao a gliceridi ne, pobegoše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ne jedem crvena mesa, samo ribu. Mogu i piletinu ali je ne volim mada čovek mora da promeni pa je nekako gutam. Sve što jedem je na vodi, nema nikakvih masti.

 

Oslabio sam 30 kg, treba mi još 7 i mogu da razmišljam o napuštanju lekova za pritisak.

 

Vlajko brate, ako bi mi odao tajnu onda gledaj da to bude što pre, dok ne lipšem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Dal je ovo baš mesto za to? :jee:

 

Vujo.. jedem sve živo ali za doručak koji je obavezan.. ima svog mesa i u ručku i večeri.. ali je fora izbaciti hleb, proste šećere, veštačke zaslađivače i pivo.. uveče nikako testenine i slično..

 

Ne mešati hleb i meso.. krompir i meso .. što manje skroba (a njega ima u O% mleku i jogurtu)..i glutena jer on je lepak a ima ga u svim pšeničnim proizvodima..

 

Izbaciti mleko.. jesti što više domaće a izbegavati industriju..opušteno koristiti mast, slaninu, kajmak, puter.. nikako margarin i rafinisana ulja..

 

 

30 kg je odličan rezultat..samo pazi se jo jo efekata.. oni mogu nekad da vrate duplu težinu i naprave dar mar u organizmu..

 

I lekove pod hitno da batališ.. i za te pare da ideš da se odvezeš negde u prirodu i uživaš malo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jest, odosmo u off...

 

Sve bolesti dolaze od nedovoljnog uzimanja alkohola.

 

Velika istina.

 

Mada je i ovo od koristi:

 

..opušteno koristiti mast, slaninu, kajmak, puter..

 

Eto, ide Skup pa da se lečimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Tak sada videh da je datum 24 i 25 a ne 31 i 1 jun kako sam mislio,ja na zalost ne mogu 25 tako da se vidimo drugi put.Pozdrav i lep provod zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zadnja nedelja Maja.

 

Možda sam se ja zajebo u matematici ali 24,25,26 su celi u Maju, da je sledeći vikend u pitanju kačio bi 1. Jun. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Kad ko krece na skup da se pokupimo pa da putujemo zajedno. Da neidemo ko gluve kucke vec ko ljudi zajedno

Ja imam rodjendan deteta 24 pa cu poraniti 25 ujutro pa se vidimo na jezeru Hocemo se sad dogovarati za lovu ili na skupu

Moj predlog da bi taj ko treba da organizuje klopu i sta vec treba bilo bi lepo da ima pare u dzepu jer iz licnog iskustva najgore je traziti svoje pare0takoje.gif

Imam interesovanje iz Slovenije da bi jos njih nekoliko doslo sa MZima da li dolaze Slovenci pa da se dogovore da putuju zajedno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Svi treba da organizujemo klopu i dogovorimo se o učešću. I ja mislim da bi pare trebalo ranije skupiti, prase je obezbeđeno i plaćeno ali ostatak nije. Drugim rečima, ostaju nam još tri obroka.

 

Od svih nas do sada je jedino Duki iskazao umeće sa kotlićem, mi smo okolo asistirali. Sada su Dukiju iskrsle obaveze i to je to, tu smo stali.

 

Slovenci su se najavili ovde a i zvao me jedan član kada je bio u Beogradu. Nažalost ja tada nisam bio u gradu, veza je bila jako loša i nismo se videli a čuli smo se na svaku desetu reč. Po onome što sam zaključio oni su ljudi organizovani za primer svima: znaju da će doći, tada ga zanimalo samo gde. Kako u to vreme nismo imali tačnu lokaciju a u opticaju je bilo Jasenovo ja sam mu tako i rekao sa napomenom da to nije konačno nego je rezervna varijanta do konačnog dogovora. Primetio sam i da to nije bilo ono idealno za njih, ljudi bi voleli da vide nešto novo, nov kraj, novu prirodu, nove znamenitosti...

 

Sada je to uredu, imamo drugu lokaciju i neće biti razočarani.

 

Ali i dalje ne mogu da se otmem utisku kako su ljudi dobro organizovani. Znaju da će doći, spremni su i čekaju datum. Kratko i jasno, nema filozofije.

 

Zbog toga mislim da bi mogao da te tvoje Slovence povežeš sa ovim našima pa neka se dogovore onako kako im odgovara. Nama bi samo značio ukupan broj ljudi koji dolaze, da znamo, da planiramo...

 

A što se nas tiče rekao sam gde smo stali pa su predlozi dobro došli, ne znam kako bi drugačije našli rešenje.

 

Ja ću doći 24. popodne radi bilo kakvih priprema jer će i Slovenci doći 24., moraju da imaju dan odmora do povratka a kakav tempo bijemo teško da tu ima nekog ozbiljnog odmora.

 

Vremena nema mnogo, tu smo.

 

Usput, zna li neko šta je sa Kukulom? Najavio je posetu Zaovi ali ga je pritisao posao i nije došao a od onda se nije javio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Kome i koliko para treba da pošaljem ?

Planiram da stignem u subotu oko podne.

Da bih poslao pare treba mi:

ime i prezime,

adresa,

broj mobilnog telefona

i naravno, cifra u dinarima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

Da se javim samo da vas pratim okom :moto3:

kao i prosle godine neizvesno je dali cu doci :'(

mozda i ove godine uplatim bez obzira dal necu ici, kao sto nisam mogao ni prosle :'(

pozdrav i nadam se da cu doci, nisam vas video 100 godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

E pa baš bi bilo lepo da dođeš, stvarno se nismo videli 100 godina...

 

Što se uplata tiče postavićemo podatke čim se dogovorim sa Kataranom (biće što pre).

 

Gužva mi je ovih dana, majka mi je slabo sa zdravljem i ništa ne stižem a neće kod lekara i onda se nerviram. Stari ljudi baš umeju da budu teški, gori su od dece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Stari ljudi baš umeju da budu teški, gori su od dece.

 

 

Pričaj mi nešto o tom - već godinu dana nemogu nigde da mrdnem zbog moje majke ( 86 godina ) . <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jedan dan od nedelje Kataran će otvoriti namenski račun za uplate pa možemo da počnemo sa prikupljanjem para.

 

Što se iznosa tiče predlažem da ostane kao i prošle godine, 2.000 ali i kao ranijih godina: novac ne treba da bude razlog da neko ne dođe.

 

Sabraćemo se pa ćemo raspodeliti ono što smo skupili i u svakom slučaju će biti dovoljno. Kome je 2.000 mnogo neka uplati koliko može, 1.000, 500 ili ništa pa je i to uredu.

 

Nećemo se gledati kroz dinar a ko nema ne treba da ga bude sramota što je tako. Naprotiv, u kakvom vremenu živimo... nego otišao bih u politiku...

 

Nije sramota nemati para i bar među prijateljima to ne treba da bude prepreka za bilo šta.

 

Kolo sreće se okreće, svanuće i nama jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

I ja ovih dana ne stajem. Čim budem mogo otvaram račun, biće to u utorak ili sredu. Obavestiću sve i postaviti broj računa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja