Jump to content

Moto Zajednica

Dodatni prekidači na motoru

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Zanima me da li neko ima, ili kakva su vaša rešenja za dodatne prekidače. Hoću da postavim prekidač za sva četiri žmigavca, i za ventilator, a da to sve lepo izgleda. Ne bih baš da bušim masku oko satova, osim možda ako bi to bili neki lepi prekidači. Zanima me da li negde može da se nabavi nešto slično ovom,ili takva neka kutijica, pa naknadno da se ubace tasteri: FJR_Cruise_Switch_above.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 787 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Vidi druže , stvarno nemam ideju gde da i ja tražim. Jednostavno ako neko zna ili ti ako saznaš , molim te obavesti :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

pa shto ne odradish kao i ovaj sa slike? stisnesh plochicu/nosach izmedju nosacha chantre za ulje, napravish kutijicu u koju ubacish par prekidacha, popunish tu kutiju silikonom da bude vodonepropusna i prefarbash.

iskoristish neku manju kutijicu kao npr od chetkice za zube ili tako nechega. mozhe to lepo da se uradi ako imash volje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Pa za početak sam mislio da pronađem ovako nešto ako ima da se kupi, ipak najbolje izgleda kad fabrika napravi. A ako nema da se nađe ništa slično, onda ću morati da napravim, samo da nađem neku odgovarajuću kutiju i tastere. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750
  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Kupis lepo aluminijumskog lima...nadjes ostatke od ovih sto ih seku...gvozdjare..itd..

 

Nacrtas nestokao na slici ispod i iseces sa makazama za lim...presavijes...zalepis...i imas kutijiu spremnu za ubacivanje raznih prekidaca koje mozes naci u bilo kojoj prodavnici elektro opreme...kelco...mikro princ...itd...

 

Malo termo buzira...ako hoces da bude u boji...kupis malo folije za auto...crna...siva i zalepis preko kutijice. Prisrafljivanje za korman smisli sam...to ne cu da ti kazem 1nanana.gif

 

giftboxtemplatevlhdu.png

 

 

Na tebi je koliko si pedantan i kako ce izgledati na kraju.montirano 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Na kraju će ipak biti homemade, s obzirom da su cene prevelike, a i da nisu, teško je dostaviti do Srbije. Moram videti kakve kutijice imaju u Sprintu, pošto sam u NS-u,to mi je najbliže. Pa polako na sklapanje, javljam šta sam i kako uradio. Hvala na pomoći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja