Jump to content

Moto Zajednica

Samsung galaxy S3 GT-I9300 16GB

Recommended Posts

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Prodajem samsung Galaxy S3 model iz naslova,nov u kutiji,neotvoren itd itd.Po slikama vidite da je neotvoren,telefon je kupljen u Roming-u,postoji racun sve uredno sta je i kako je,garancija je ja mislim vise od godinu dana,tj 24 meseca,znaci ako se nesto ne daj Boze desi moze da se servisira u ovlascenom servisu Roaming-a ! Telefon je teget boje !

Link o modelu : http://roaming.rs/r/Serbian/item/Samsung+I+9300+Galxy+S+III

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3365/Samsung/I9300-Galaxy-S-III-16GB

 

Cena 500 eur,nije fiksna,moze zamena za jeftiniji telefon uz doplatu ili vec nesto od opreme za motor.Naravno realne ponude

 

Kontakt 064/274-1275 Ugljesa

 

Napomena : Telefon nisam otvarao jer je direktno iz prodavnice,ja nemam potrebe za takvim telefonom,znam kakav je i sta je,video sam ga uzivo,samim tim nemam potrebe da ga otvaram iz kutije i prljav bezveze rukama.

 

Telefon je moje vlasnistvo za sta postoji racun,tako da bih zamolio administratore da ne brisu bezveze oglas !

 

Hvala

post-2300-0-38691400-1357152907_thumb.jpg

post-2300-0-53867900-1357152931_thumb.jpg

post-2300-0-14739300-1357152945_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

PO meni je ovo povoljna cena . Da imam sta da ponudim ne bi se dvoumio . Tj. imam onaj telenorov alcatel koji daju u paketu ali nemam pojma koliko to vredi .

 

A sto druze ne otvoris kutij i slikas telefon . Svi vide da je bila neotvarana ali retko ce neko samo z kutiju da da 500 evra . Uslikaj to malo verovatno je prelep u toj boji .

 

Pozdrav od mene !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Mislio sam da ce neko hteti ovako prvi da otvori telefon,al kad bolje razmislim u pravu si!

 

Ionako ova elektronika svakim danom gubi na vrednosti,nije vino pa da je sto starije to bolje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pa naravno druze . Otvaraj to i slika telefon . Ako ti nesto znaci ovaj moj u ponudi ti vidi cenu koliko moze da kosta pa mi javi .

 

A ja jedva cekam slicice da vidim verovatno je extra .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

imam ovaj telefon i mogu reci samo reci hvala,pre toga sam posedovao nokia tel.i bio ubedjen da nema boljih.

medjutim kada sam uzeo s3 video sam da mu doticna marka nije ni priblizno.onaj koji kupu ovaj tel.nece se pokajati ni sekundu,zato sve preporuke.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja