Jump to content

Moto Zajednica

honda nsr 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

pozzz. kupio sam motor pre 2 nedelje,probao sam ga i ide odlicno,posto nisam ranije imao iskustva sa ovim tipom motora intresuje me malo vise o motoru,koja je potrosnja,kako se pokazao u odnosu na ostale 125-ice itd. inace moj je 1990 god. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

ma znam gledao sam nego me eto tako malo interesuju misljenja drugih bajkera koji su imali ovaj motor ili ga imaju a naravno i onih koji se razumeju u te motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

moj karburator je delorto 26 po forumu sam trazio i po onome sto pise ne bi trebao da trosi vise od 5 litara pa me iteresuje da li je to istina ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

E imao sam ja NSR 125 1992. kao prvi "veci" motor... SLATKO sam se navozao sa njime iskreno da ti kazem... :)

 

Super motorce, uzivaces, videces kad ti otvori YPVS na 7-8000 obrtaja i kad "cimne" skoro kao pravi motor... :P:)

 

Salu na stranu, nisam siguran da li je model kao onaj sto sam vozio, ali to je super motor. :)

 

Sto se potrosnje tice, nisam obracao paznju pa ne mogu tacno da ti kazem, ali vodi racuna o ulju koje koristis za mesavinu, procitaj malo po forumu, nemoj da sipas svasta... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

da, motor je stvarno super,sa 26 karburatorom ide oko 150-160 za ne poverovati ali je tako,a sto se tice ulja sipam iskljucivo ipone 2t. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Meni je prosecna potrosnja 5.5L, a kad se tera u crveno trosi vise. Samo full sintetiku sipaj, ja vec oko 5000km sipam motul 710 i nemam problema sa motorcetom. Motor je dobar za pocetak, ali smorice te za neki mesec :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

pa za sada mi je sasvim dovoljan i zadovoljan sam motorom,tek sam ga kupio pa neznam bas toliko oko njega ,aij boze moj naucicu,pa me je interesovalo mislenje drugih ljudi koji znaju vise od mene o motorima,a sa obzirom da imam 15 godina neverujem da cu uzimati nesto jace od 125 ccm bar jos 1-2 godine pa posle cemo videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Oke, nisam znao da imas 15 god, bice nsr-ka super onda, nista vise ti ne treba. Bice vremena za vece kubikaze, samo polako ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moraces ove pukotine kod poluge kvacila da zavaris,to treba da savlada 4 opruge..taj gurac a kolko vidim bas tu ima pukotine,,ako zakrpis tecnim metalom pucace stalno..:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja