Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem: Honda Shadow 750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Dakle, kupio bih navedeni motor, Shadow 750,

U ceni 3000-3500 Eura.

Nije hitno, normalno, ocekujem nesto povoljnije nego u oglasima. Recimo crvena u Temerinu 2006 godiste prvi vlasnik se nudi za 3400 Eura, iako u oglasu pise 4100... ali se vec najavio kupac pa dok cekam razvoj situacije reko da probam i ovako.

Mogao bi da dodje u obzir i Dragstar 650 ili VN 800..., ali oglasi tipa: Dragstar 2000 godiste 4000 Eura me ne zanimaju.

Nadam se da ponosne prodavce navedenih motora sa previsokim cenama nisam uvredio.

Kontakt ovde, na mail: spale92@sbb.rs ili tel: 065/301-2900

Pozdrav

 

P.S. mogu i osteceni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Pre sam za classic varijantu, znaci AERO, ali.... bitno mi je da je povoljno da bih zadrzao i CBR-a, zato kazem da moze i ostecen. Da ga doteram pa sredjivanje kad koliko moze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Ja sam pre neki dan u Nemackoj kupio vt 750 ace 99 god.sa 15000 km za 3500 evra.Znaci kad platim carinu kostace 4000.To im je cena u Nemackoj.Gledao sam cene i kod nas ali sam se ipak odlucio da tamo kupim jer njima vise verujem.Kod nas se svasta radi.Mislim da kod nas i nisu velike cene kad se pogledaju cene na Zapadu.Moj motor je sigurno presao 15000 i pravilno je odrzavan dok za ove nase po oglasima sam malo skeptican.Ne bih nikoga da uvredim ali to je moje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ne znam sta bih rekao. U februaru (znaci pre 10 meseci) u 3T-racing-u je prodana Honda Shadow uvoz iz Svajcarske za 3200 Eura. 2003 godiste, bisage, sissy bar, grejaci rucica. 36000 presao, sa 6 meseci garancije. Jeste vise presao, ali mislim da to nije mnogo za taj motor. Ja sam vec kod Gagija (vlasnika servisa) kupovao motor i verujem mu, a i 6 meseci garancije ipak znaci nesto.

Napominjem da je to bilo pre 10 meseci...

Ja sam u tom trenutku imao tek kupljenog Horneta pa nisam mogao da ga uzmem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Pogledajte Mobile i Autoscout 24 pa cete videti da su tamo sad vece cene nego sto su bile pre zime.Apsurdno ali je tako.Izasli su iz krize verovatno pa za njih to i nije tako skupo.Dve plate pa kupis motor.Pratim te oglase u Nemackoj redovno a za Svicu stvarno ne znam.Ja sam prodao nedavno Bulevara m 50 2006 god.za 3800 evra na nasim tablama i ne kajem se sto sam za te pare kupio Hondu.Honda je zakon.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

A, znam koja je to, od onog decka iz Arilja. Bio sam kod njega, ali ono sto vredi je vec bilo otislo. Tvoj motor je bio prelep, video sam ga kasnije u oglasima ali tada sam imao sveze kupljeni XTX (nikako me nece kruzer).

Za isti novac mi je nudio Dragstar-a 650, 2008 godiste ali sam bio razocaran kako ide. Doduse na njega sam seo posle Horneta pa je i to verovatno imalo uticaja. Taj u Arilju je imao odlicne cene.

Eto, recimo, jos tada on je tog Dragstar-a, 2008-o godiste, prodavao za 3800 Eura. Po oglasima je sada ta cena za 10 godina stariji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Tako ti je to.Dragstar ima svoju cenu.A od onog lika iz Arilja su svi motori bili budzevine,bar sto sam ja video.Ova Honda je za onaj Suzuki pet u glavu.Motor vise ne kupujem u Srbiji i od uvoznika.Samo direktno od preko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Uh dogurasmo do dvadesetog posta a nijedne ponude.

Hvala za savete koje sam dobio, ako bude nekih ponuda iskoristicu ih.

Ukoliko neko ima da ponudi nesto od navedenog u prvom postu, neka se javi pre nego st mi zena potrosi novac :takoje:.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja