Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR SC-29

Ovako ljudi, sumnjam da mnogo Vas zna za ovo mesto, a prelepo je, ja i moje drushtvo smo par vikenda tamo rostiljali i vozili se. E sad, put nije nesto extremno dobar, ali moze da se iskulira obzirom da nije monoton, no ima krivina. Mesto je do samog glavnog puta, i dajem predlog, da se lepo na leto organizujemo, dodjete do Zajecara i da vas moji drugovi i ja odvedemo, bacimo nesto da zamirise i uzivamo u prirodi. Za ove sto voze enduro, ima mali offroad jako lep do manastira koji je u blizini. Sve u svemu, malo ljudi zna za mesto a PRELEPO je :D e i da dodam, nahvatali smo i rachice, koji su VERUJTE delikates, piju pivo ko ludi :D evo par slika, pa se bacite u razmisljanje, dok ja spremim jos koju sliku.

 

P.S. nema signala mobilnih operatera, sto ljude koji su tu STVARNO stavlja u poziciju da budu prisutni i dobro se zezaju :D

post-9290-0-87338100-1355698354_thumb.jpg

post-9290-0-12946400-1355698374_thumb.jpg

post-9290-0-85015600-1355698397_thumb.jpg

post-9290-0-51340600-1355698421_thumb.jpg

post-9290-0-24890900-1355698434_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Tatko mi iz Gornju Kamenicu, na putu od Knjzevca ka Kalni, gde god da stanes uz Timok dok ides ka kalni i Pirotu neces pogresiti, a sto se tice endurasa leti je timok na mnogim delovima plitak, a mreza seoskih ne asfaltiranih puteva oko njega obecavaju dobru zabavu. Predivna priroda i pejzazi su pravi odmor za oko i dusu. Sve preporuke.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR SC-29

jeste to je to, pored magistralnog puta koji nije nesto frekventan :D zna istocni deo srbije, ostatak - sumnjam :D jer ko ide na babin zub, dodje do kalne iz pravca knjazevca i skrene levo ka babinom zubu, a ovo je prema pirotu jos nekih desetak kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1214 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Prelepa priroda. :takoje:

 

Saleru u pravu si za prirodu{bili mi letos kad smo isli na Zavojsko jezero} ali tada je toliko bilo smeca i djubreta da te srce zaboli. Ona velika pecina sto se vidi na fotki je izgledala kao javni klozet. Nadam se da su Pirocanci shvatili kakvo bogatstvo imaju, i da je to malo uredjeno, pa eto nas na leto ponovo tamo.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Baš je lepo i senovito,prijatno na enormnim vrućinama. Ako jurcaš i ne obratiš pažnju-prođeš i uskraćen si za zadovoljstvo.

post-4676-0-51019300-1359100164_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR SC-29

obzirom da dosta ljudi zna za ovo mesto, trebali bi kad svi zajedno da odemo, jer ja kad god sam bio, ni jednog bikera video nisam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Melbourne - Australija
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750 (prodat)

Pozdrav...

 

Zanima me pecina koja se nalazi iza?! Ako je pecina?! Ili plitko ulazi u zemlju?! Ima li ime?! Znas li nekoga ko je istrazivao i ulazio?! Pitam sve ovo jer sam speleolog, pa me zanima za neko istrazivanje i merenje!!! I bas lepo mesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR SC-29

Pozdrav...

 

Zanima me pecina koja se nalazi iza?! Ako je pecina?! Ili plitko ulazi u zemlju?! Ima li ime?! Znas li nekoga ko je istrazivao i ulazio?! Pitam sve ovo jer sam speleolog, pa me zanima za neko istrazivanje i merenje!!! I bas lepo mesto...

 

Nema pecine, u pitanju je stena "bigar" ona meka, i samo je udubljenje u steni, nije nista dugo. Ali ako te bas pecine interesuju, ima ih u okolini PUNO neistrazenih :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja