Jump to content

Moto Zajednica

P: LONGINES muški ručni sat

Recommended Posts

  • U prolazu, 34 postova

Odlično očuvan sat muški klasični sat Longines Presence L4.720.2

 

Kvarcni, telo od nerđajućeg čelika, kožna narukvica.Narukvica oštećena od upotrebe (zamena je oko 800din). Ispravan, bez ogrebotina. Vrednost sata je procenjena na 250e ali je moguć dogovor.

Naravno može da se vidi uživo ako ima zainteresovanih iz Beograda ;)

 

post-19376-0-44986000-1353790403_thumb.jpg

post-19376-0-82649000-1353790395_thumb.jpg

post-19376-0-40550400-1353790498_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Samo ću ti reći da sam imao nov sat procenjen na minimum 500e a jedva sam ga prodao za 200e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Hvala za info. Procenjen je ovaj na malo više ali nam je rečeno da je 250e realna cena.

Postavljamo oglas na svim mrežama gde imamo naloge, pa prodaće se. Nije nam frka. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Koliko je star sat i gde ste radili procenu?

Imam neke bas bas stare satove koji su bukvalno novi (jos uvek imaju ceduljicu koja ima je okacena dok su bili u vitrini, u prodavnici. A uz svaki imam i originalan racun :)

 

Pricam o satovima starim oko 70-80god. 23 jewels itd. Neki su made in USSR. a neki su Swiss.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Ne znam koliko je star na internetu stoji podatak da je model iz '99, svakako nije oldtimer kao tvoji. ;) ''prijatelj'' nam duguje dosta para pa je počeo da daje imovinu, tako da nemam kutiju ni račun :) Inače je dobro očuvan (sem kaiša, koji treba menjati) i ispravan. Cena za novi, pozlaćen kao što je ovaj je od 600-1400e. A procenu može da ti uradi bilo koji sajdžij, najbolje je neki od onih koji imaju malu neuglednu radnju koja radi već ''pola veka'' . Ja sam nosila na desetak mesta i dobila svuda istu procenu. Samo nemoj nositi u zalagaonice oni će ti reći 15evra maksimum, i iznerviraće te pričom ''to je đubre, to ti ništa ne vredi, daj deci da se igraju'' ;)

 

A za te stare satove probaj nedeljom od 10h (pa do 13h mislim), imaš sajam antikvara u hotelu Slavija, oni hoće da otkupe takve stvari. Samo se pre toga raspitaj na nekoliko mesta oko cene da ne budeš oštećen jer je i njima u interesu da plate što manje a posle zarade ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ne znam koliko je star na internetu stoji podatak da je model iz '99, svakako nije oldtimer kao tvoji. ;) ''prijatelj'' nam duguje dosta para pa je počeo da daje imovinu, tako da nemam kutiju ni račun :) Inače je dobro očuvan (sem kaiša, koji treba menjati) i ispravan. Cena za novi, pozlaćen kao što je ovaj je od 600-1400e. A procenu može da ti uradi bilo koji sajdžij, najbolje je neki od onih koji imaju malu neuglednu radnju koja radi već ''pola veka'' . Ja sam nosila na desetak mesta i dobila svuda istu procenu. Samo nemoj nositi u zalagaonice oni će ti reći 15evra maksimum, i iznerviraće te pričom ''to je đubre, to ti ništa ne vredi, daj deci da se igraju'' ;)

 

A za te stare satove probaj nedeljom od 10h (pa do 13h mislim), imaš sajam antikvara u hotelu Slavija, oni hoće da otkupe takve stvari. Samo se pre toga raspitaj na nekoliko mesta oko cene da ne budeš oštećen jer je i njima u interesu da plate što manje a posle zarade ;)

 

Hvala za info. Ne bih prodavao ni u najvecem ludilu. To sam nasledio od dede. Hteo bih samo da saznam njihovu materijalnu vrednost, pored neizmerne emotivne.. :)

Izvinjavam se za off :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja