Jump to content

Moto Zajednica

Novi clan ...rec-dve i o meni

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav svim bikerima i ljubiteljima dvotockasa!!!

 

Sebe ne smatram bikerom,jer mislim da postoji razlika izmedju ljubitelja motora i  bikera!!!Biti biker je stil zivota,a kod mene to jos uvek nije slucaj,jer sam tek usao u ove vode..

Zovem se Zarko,iz Beograda sam,imam 22 godine i vozim sprint prince 125ccm...

Sto se tice ovog motora i mog licnog iskustva-prezadovoljan sam.Presao sam sa njim ove sezone 4000km i nisam imao nikakvih problema.Motor lepo ide,malo trosi,uziva se u voznji...

Nameravam na prolece da ga menjam i da uzmem nesto jace,recimo yamahu 535,kawasaki en 500,hondu shadow,maraudera i tome slicno..

Ako neko zeli mozda da kupi princa neka se javi preko maila...

Javite se pa da se skupimo,da nas bude sto vise na prolece pa da obidjemo malo Srbiju,a i sire,sto da ne.. :)

 

Jos jednom pozdrav svima!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Dobrodoslica...

 

a sto se tice savjeta vec je bilo price o tome (procesljaj rubriku ,,Motori'', ako nema zadovoljavajuceg odgovora otvori novu temu i neko ce ti odgovoriti  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: italija-srbija (homolje)
  • Motocikl: SUZUKI VL 1500 LC INTRUDER

dobrodosao, samo jedan savet pre nego sto kupis motor probaj ga bar desetak kilometara nemaju svi istu udobnost i polozaj za sedenje je drugaciji od motora do motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa videcu.Najvise mi se svidja en500,ali kod honde i yamahe mi se svidja sto imaju V motore pa imaju bolji zvuk,dok je en500 linijski motor pa nema takav zvuk...

Volim motore-sto se kaze primio sam se skroz,tako da idem dalje,stepenik po stepenik dok ne stignem do harlija!!!!  :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Dobrodosao Zare!

Sto se tice saveta za kupovinu, svedi svoj izbor na nekoliko modela pa postavi temu u rubruci motori! Ili napisi sta ocekujes od motora, cenovni rang itd... pa ce se vec naci za Rajka kapa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja