Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Karlovca

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Već sam ranije posjećivao ovaj forum a sada sam se reigistrirao jer mi se cijeli portal dopada. Zovem se Želimir a nick mi je Depp, imam 48 godina i nastojim sam sebi dokazati da nisam prestar za motor. I kao teenager sam vozio Tomos Automatic, pa BT 50 S, onda dugo ništa. Prije deset godina sam nakratko vozio Yamahu TTR600 a potom uplatio novi KLE 500 i vozio ga do prije tri godine. Ne vozim se puno, sa KLE-om sam prešao 13500km a onda sam nakratko kupio Beverly 300. Odmah sam shvatio da mi ipak treba pravi motor, pa sam na jedvite jade i uz poveliku nadoplatu zamijenio Beverly Versysom iz 2008. Taj Vers je lime green boje i stajao je kod bivšeg vlasnika praktično nevožen, tako da sam ga kupio zapravo novog. Ugradio sam podosta dodatne opreme na njega i povremeno se vozam i uživam. Sada imam 8700km. Volim i aute i često komentiram i razgovaram sa novinarima iz nekih redakcija. Dug je staž u tome iza mene i ovaj portal također ima dobru podlogu za dodatno učenje i iskustva. Pozdrav svima :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Dobrodošao Želimire! Prođoh kroz Karlovac pre 20-tak dana na putu za Rab... :moto3:

:takoje: Rab je također i moja povremena destinacija, imam korijene na otoku, pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Stanovnike ostrva, čini mi se, zovu Boduli. Jesam li u pravu?

 

Pozdrav i dobro došao.

Da, Rabljani jesu Boduli kao i još neki kvarnerski otočani. Postoje neke specifičnosti u narječju u odnosu na južnije otoke i mjesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

Već sam ranije posjećivao ovaj forum a sada sam se reigistrirao jer mi se cijeli portal dopada. Zovem se Želimir a nick mi je Depp, imam 48 godina i nastojim sam sebi dokazati da nisam prestar za motor. I kao teenager sam vozio Tomos Automatic, pa BT 50 S, onda dugo ništa. Prije deset godina sam nakratko vozio Yamahu TTR600 a potom uplatio novi KLE 500 i vozio ga do prije tri godine. Ne vozim se puno, sa KLE-om sam prešao 13500km a onda sam nakratko kupio Beverly 300. Odmah sam shvatio da mi ipak treba pravi motor, pa sam na jedvite jade i uz poveliku nadoplatu zamijenio Beverly Versysom iz 2008. Taj Vers je lime green boje i stajao je kod bivšeg vlasnika praktično nevožen, tako da sam ga kupio zapravo novog. Ugradio sam podosta dodatne opreme na njega i povremeno se vozam i uživam. Sada imam 8700km. Volim i aute i često komentiram i razgovaram sa novinarima iz nekih redakcija. Dug je staž u tome iza mene i ovaj portal također ima dobru podlogu za dodatno učenje i iskustva. Pozdrav svima :takoje:

 

Dobro došao među nama....0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja