Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM MOTOR

Recommended Posts

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Taj xt nema alnaser .

A taj xl sa alnaserom je veoma veliki i pretezak motor za offroad . Mozda cak i tezi od dominatora u sta nisam siguran .

 

Znaci sve u svemu ima 4 ili 5 motora ovde u ponudi sto i nije nesto . Ocekivao sam da ce vise da se jave . S`obzirom da se ne prodaje nisata sto i sam vidim moglo bi da bude i vece interesovanje za prodaju . Naravno da ne treba niko da mo dotera motor pred kucu i da me moli nego da jos neko nesto ponudi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

realno sve sto mu je ponudjeno je preskupo za ono sto se nudi...za te pare moze da se nadje odlican tt ili dr650se sto su mnogo bolji motori za to sto drazi treba

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ne mislim na tvoj motor, pricam o ovim xl hondama starim 300godina. Za tvog dominatora to nije mnogo para ali dominator i nije bas motor za off, bar ne onakav kakav draza vozi. Izvinjavam se sto sam se umesao, nije moja stvar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Super sto si se umesao ako nesto imas na umu sta bi moglo da mi prija ti javi .

 

Ovaj ktm exc 250 sam dao prijatelju jer mi je sluzio samo za off . Znas i sam kakav je to motor pa znas i sam onda gde volim i kako da vozim . Ali iskreno nemam mogucnosti za jos jedan motor pa hocu nesto da kupim da mogu nekad i da se provozim malo . Zato i trazim starije motore da me nije zao kada se nesto polomi ili unisti na mom offroad-u . KOd mene moze dosta toga da prodje za offroad pa i dominator . Uz malo prepravka i dosta mojih misica izaci ce on bilo gde :zvizduk:

Slobodno daj neki predlog , sve uzimam u obzir . Samo da ima al-anlaser jer ne mogu da kurblam ovo 600-otke .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250
post-4647-0-77615500-1350423627_thumb.jpgima drugar odlicnog dr650se sa SM i enduro tockovima. mislim da je 96 godiste i stvarno je kao nov. Ima uz fabricki i veliki acerbisov rezervoar, leo vinci izduv koji urla kao nenormalan...tu je negde oko tvog budzeta ja mislim.
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

@Drazo moze i za te pare,ali bez tockova i kofera :nanana:

 

@Gavrolini Svako iznosi svoje misljenje ;) ja mislim da je ovo ok cena za ovaj motor sa opremom

 

 

EDIT : Lepo izgleda ovaj Suzuki !! :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

@Drazo moze i za te pare,ali bez tockova i kofera :nanana:

 

Mislim da mogu da ti ponudim ceno od 1030 kao sto si ga i platio . Jbg.registracija...to si morao sad ti sto hoces da zaradis malo to je tvoj problem . Znaci imas moju ponudu za motor 980 + 50 za opremu koju si platio . I ne :nanana: se se bez veze ja sam ti ozbiljan kupac .

 

 

 

 

Gavolini ajde vidi sa prijateljem pa mi pusti poruku na pp sta i kako pa da se cujem sa njim da mi pusti neku slicicu ili sta vec .

 

Pozdrav svima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Evo nekh novosti . Danas sam bio sa prijateljem da gledamo jedan klx . I da vam kazem odusevio sam se sa ciklistikom tog motora . Vozio sam ga oko 20-ak km . Preso sam oko 5 po asfaltu i oko 15 po offroadu . Odusevljenje posle vec 100 metara po pojskim putevima . Motor samo pliva , rupe i ostalo ne oseca . U odnosu na sve motore koje sam do sada imao i vozio a to su xl , dominator , xt , dr , klr i ne secam se sta jos ovaj me je najvise odusevio i ostavio najjaci utisak kod mene . Mozda sbog toga sto nisam odavno vozio ove gore navedne motore ali koliko se secam ne mogu ni da mu pridju . Sa njegovih 150 kg se igram kao da ima 120 . Iskreno nikad nisam proba tt ali ta kombinacija otpada jer nema anlaser .

 

E sad sto se tice mene najradije bi kupio klx-a . Verujem da dobar ne moze da se nadje do ove sume koju sam ja izdvojio tako da mogu da dodam jos novca ako neko nesto ima . Znaci moze i za malo skuplji tj. dajem vise novca za klx .

 

Jos jedno obavestenje je da i prijatelj hoce da kupi motor . Tako da se i on zaljubio u klx-a pa da objavim da nam trebaju 2 komada .

 

Eto toliko . Nudite sta imate pa cemo zajedno da odlucimo sta i kako .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Nasli smo jednog klx-a . Masina po meni ekstra , beo auspuh ne zvecka i ne lupa nista u njoj .

 

Samo bi da pitam da ne otvaram drugu temu kako i kada se cuje dekompresor kad propadne . Da li lupa kad motor radi ili to treba da se cuje pri verglanju .....Mislim kako ga je najbolje proveriti .

 

Ako moze pomoc i unapred hvala .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Jedan kupljen danas . Kostao je svega 120 000 din . Masina je u ekstra stanju ali je ostalo bas dosta zapusteno .

 

Imacete priliku da zimus citate u sam svoj majstor RESTUARACIJA KLX 650 1994-o god .

 

Tako da eto i meni novog izazova a vama lepe slicice .

Sliku motora cu da okacim cim stigne motor .

 

Pozdrav !!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Zaboravio sam da dodam da sam danas izvozio 50 km offroad-a i utisak je 10+ . Neki su me odgovarali od ovog motora a neki i ne pa da se zahvalim onima koji su rekli da je klx ekstra . Bas je povozan i vozi se kao da ima 110 kg a ne celi 150 . Imam osecaj da mu je nisko teziste i tako se lako upravlja a i podize sa zemlje kad se padne :moto2: ..

 

 

Sve u svemu ekstra motor !!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Hvala druze . Nego mi smo kupili taj motor i neznamo ciji ce da bude ili prijateljev ili moj . Iskreno za taj novac tesko moze da se nadje dobar motor tj.da je dobra i masina i ostalo . U ovaj treba da se ulozi vreme i novac oko estetike sto nam i nije toliko bitno s`obzirom gde vozimo i kako ih gulimo . Tako da mozda id popravljanja izgleda nece biti nista ali ko zna . Da se ja pitam radio bi ga kao i onu hondu . Komplet bi ga sredio da bude kao nov . Vazno je da vozi za 10+ . Ali potraga nije zavrsena jer nam treba jos jedan KLX!!!!!!

 

Tako da i dalje idemo i trazimo dobar . Znam ja gde ima nego mi je malo previse :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Hvala druze . Nego mi smo kupili taj motor i neznamo ciji ce da bude ili prijateljev ili moj . Iskreno za taj novac tesko moze da se nadje dobar motor tj.da je dobra i masina i ostalo . U ovaj treba da se ulozi vreme i novac oko estetike sto nam i nije toliko bitno s`obzirom gde vozimo i kako ih gulimo . Tako da mozda id popravljanja izgleda nece biti nista ali ko zna . Da se ja pitam radio bi ga kao i onu hondu . Komplet bi ga sredio da bude kao nov . Vazno je da vozi za 10+ . Ali potraga nije zavrsena jer nam treba jos jedan KLX!!!!!!

 

Tako da i dalje idemo i trazimo dobar . Znam ja gde ima nego mi je malo previse :neznam:

 

 

Za tebe previse? Aj ne za*ebavaj. Uzimaj to i zovi odma da idemo na Rtanj ! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Previse duze :neznam: . Sta da se radi nije vise kao sto je nekad bilo , svima pa i meni . Iskreno postujem i cenim dosta clanova foruma i dosta su mi prijatelji ali mislim da mi je mnogo da motor toliko star izadje na 2100 evra . Ipak za tu sumu novca moze da se nadje dosta mladji motor a i ako skupim 2100 onda cu lako da se nategnem do 2500 a tu onda ima dosta da se nadje a i ostaje mi uvoz iz inostranstva nekod drz 400 ili slicno .

 

Sto se tice Rtnja uvek kad pozelite ste moji gosti . Dogovorite se i dodjite .A motor ce da nadjemo uvek makar morao i mojim exc 250 :zvizduk: da idem .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Sto se tice Rtnja uvek kad pozelite ste moji gosti . Dogovorite se i dodjite .A motor ce da nadjemo uvek makar morao i mojim exc 250 :zvizduk: da idem .

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Previse duze :neznam: . Sta da se radi nije vise kao sto je nekad bilo , svima pa i meni . Iskreno postujem i cenim dosta clanova foruma i dosta su mi prijatelji ali mislim da mi je mnogo da motor toliko star izadje na 2100 evra . Ipak za tu sumu novca moze da se nadje dosta mladji motor a i ako skupim 2100 onda cu lako da se nategnem do 2500 a tu onda ima dosta da se nadje a i ostaje mi uvoz iz inostranstva nekod drz 400 ili slicno .

 

Sto se tice Rtnja uvek kad pozelite ste moji gosti . Dogovorite se i dodjite .A motor ce da nadjemo uvek makar morao i mojim exc 250 :zvizduk: da idem .

 

 

Razumem te, al` je taj pojam *previse* vrlo relativan i proizvod je trenutne situacije vecine nas.

Probah i ja kojesta po Glinari i sire, a KLX me je dobio na prvu. Izasao me je vise nego sto

bi tebe ovaj, i ne zalim, tj. nemam osecaj da sam preplatio. Svaka vrednost ima svoj razlog,

a i sam si video kakva mu je ciklistika. Ide gde pomislis; bez pitanja. :moto3:

 

Hvala ti na pozivu u goste! Nesto je vec u planu za uskoro, pa cemo se cuti kada se plan utanaci. ;)

 

 

 

Sto se tice Rtnja uvek kad pozelite ste moji gosti . Dogovorite se i dodjite .A motor ce da nadjemo uvek makar morao i mojim exc 250 :zvizduk: da idem .

 

:takoje:

 

 

A ti ne palacaj, nego uprezi tu kociju ! :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Sto se tice Rtnja setite se nemojte da ne zovete da se malo druzimo i ako ima vremena neko prasence da okrenemo .

 

A motor tj.KLX je cudo . Nisam izdrzao i pustio sam se i malo danas u sumu . Stvarno je povozan i prolazi gde god pozelis . Nesto me je strah njegove tezine pa gde sam do sada isao KTM-om nesto i ne pomisljam sa ovim . I to sa celavom gumom , stavicu slike pa ce da vidite sa kakvom guom gazi veoma lepo . Ali vremenom dok se malo ne priviknem bice sve ok . Hocu da narucim od Baneta k74 i valjda ce sa njom da ide lepo . Ako neko ima iskustva sa tom gumom neka javi bas da cujem komentare .

Ovde pocinjem da pricam kao da je motor moj a pricam zato sto ce ovaj moj prijatelj verovatno da odustane pa tako da ja preuzimam motor za mene jer se meni i isplati da ga sredjujem jer sve radim sam .

S`druge strane porucili smo iz Nemacke jedan klx kome je otiso agregat tj.otkacio se dekompresor i mozete da zamislite sta je bilo . Tamo nas kosta 200 evra a donece ga prjatelj u kamionu tako da prevoz nece mnogo da kosta . Nadam se da ce da ostane na tome i stigne do nas jer onda na onih oko 1000 evra (koliko je placen ovaj motor)i tih 200 imam da sklopim jedan kao iz fabrike jer je ovaj iz Nemacke u prfektnom stanju ( mislim na izgled ) .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja