Jump to content

Moto Zajednica

Sobno gitrasko pojacalo 20W

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Prodajem sobno gitarsko pojcalo marke Aster. Pojacalo je kinesko, a "Aster" je marka koju je za nase trziste napravila firma MIX music (slicna prica kao i "Sprint" motori u Srbiji), tako da o njemu ne mozete naci nista na netu.

 

Svojevremeno sam ga kupio jer se moje primarno pojacalo nalazilo u studiu, pa mi je trebalo nesto za u sobu, cisto da mogu da se igram s pedalam. Nije nista losije od bilo kog brendiranog pojacala tog tipa, a znacajno je bilo jeftinije. Kako nemam vise studio i moje primarno pojacalo se vratilo nazad u svoj/moj dom, ovaj malisan je postao visak.

 

Pojacalo ima clean i drive kanal, bass, middle, treble, reverb i, navodno, presence. Kazem "navodno" zato sto potenciometar postoji, ali se njegovim okretanjem ne dobija nikakva promena zuvka. Kako sam pojacalo kupovao u radnji, mislio sam da je u pitanju kvar konkretnog modela, ali probanjem narednih 5 komada, uvideo sam da ni na jednom ne radi, tako da sam dosao do zakljucka da su Kinezi stavili taj pot iz cisto estetskih razloga. :neznam:

 

Sve ostalo radi i vise nego zadovoljavajuce! :takoje:

 

Pojacalo se nalazi u BG-u, u Borci, i pre kupovine se moze probati, nije nikakav problem.

 

Cena je 40e, a moj broj 064/245 27 23, Marko.

 

20121006_120742.jpg

 

20121006_120859.jpg

 

20121006_120835.jpg

 

20121006_120816.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Jel skupo ili samo nema kupaca?

 

Mislim da je 40e vise nego korektno, ispravite me ako gresim...

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Cena korektna, pojačalce je takodje OK al nas nešto malo muzičara :neznam: Ja tamburam akustaru pa mi ne odgovara ali već će se naći neki kupac :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja