Jump to content

Moto Zajednica

Problem sa strujom 900RR

Recommended Posts

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

E pa ovako. Motor radi lepo kada su ugasena svetla. Cim upalim svetla, pocne da trokira, na leru se ne primecuje toliko, ali kada polazim jedva ide, kao da radi na 3 cilindra. Gledao sam osigurace, ok su. Kontam da je neka zica u prekidu, ali ne znam odakle da pocnem 1neznam.gif Molim za neki savet. Unapred hvala.1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

stavi unimer i proveri punjenje pod svetlima,to za pocetak,novi delovi nemora da znace i da su ispravni. ako puni vidi dali je svaka masa na svom mestu,i proveri da nije nesto oko fara ili stop svetla u kratkom spoju..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

E pa ovako. Motor radi lepo kada su ugasena svetla. Cim upalim svetla, pocne da trokira, na leru se ne primecuje toliko, ali kada polazim jedva ide, kao da radi na 3 cilindra. Gledao sam osigurace, ok su. Kontam da je neka zica u prekidu, ali ne znam odakle da pocnem 1neznam.gif Molim za neki savet. Unapred hvala.1care.gif

 

Izmeri punjenje unimerom! Mora da puni 13.8V-do 14.4V pod svetlima na 5.000 obrtaja.

I naravno provera namotaja na alternatoru,nemora da bude do reglera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Samo da javim, problem je bio (opet 1hmm.gif) u pumpi za gorivo, a nepravilan rad zbog upaljenih svetala je bio samo nuspojava. Stavljena nova pumpa, hondica samo sapuce 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1652 postova
  • Motocikl: /

Da ne otvaram novu temu, isto problem sa strujom na 900rr-u.

Od pre neki dan mi crkava stalno osigurac od stopa i migavaca ALI samo u voznji... Ostavim ga 10min u mestu - radi. Turiram ga drzim u obrtajima, radi. Al cim krenem prodje 1min, nekad i manje - crkne. Reko aj vibracije ima spoj negde, spustim se na ler sa upaljenim kontaktom i stopom po nekim dzombetinama, ma jok -radi. Kako krenem da vozim zvizne... Kad ga budem ja zviznuo macolom >:( Crkava i kad ne stiskam kocnicu ili palim migavce.

Jel ima neko neku ideju sta moze da bude? :stabre::zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1652 postova
  • Motocikl: /

94to... Prskao wd u kutiju za osigurace.

Menjao sam i akumulator, reko crko pa jebe, skidao i regler da vidim da nije do njega... Pa sam iskljucio skroz stop svetlo jer je led, reko nesto unutra pobrljavilo, al opet uvek crkne. I meni je resenje da negde ima spoja, al nigde nisam nasao oguljenu zicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Ja sam do skoro imao problem sa glavnim osiguracem, crkavao po 2, 3 puta dnevno, i na kraju nasao oguljenu zicu u snopu koji ide iz kontakt brave. Mozda ti ovo bude od pomoci?

 

93-94-wiring-diagram-900.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja