Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedna nezgoda kod Kraljeva

Recommended Posts

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Malopre dobijem info da se grupa od par motora vozila, medju njima i jedan moj dobar drug, kamion prelazio preko pune, valjda se okretao... Ovaj moj drugar je uspeo da izbegne, a decko iza njega je na zalost nastradao. Toliko za sad, ne bih ga zvao sad za detalje :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

To je verovatno ovo, citat iz Blica :

 

 

Vozač motocikla Vladan B. (35) iz Konareva poginuo je danas u saobraćajnoj nesreći u tom mestu, na magistralnom putu Kraljevo-Raška, saopštila je kraljevačka policija.

 

Nesreća se dogodila u 15:50 sati, kada je došlo do kontakta motocikla "suzuki" kojim je iz pravca Raške ka Kraljevu upravljao V.B. iz Adrana kod Kraljeva i kamiona "FAP", koji je vozio M.N. (47) iz Konareva.

 

Vladan B. se motociklom kretao iz pravca Kraljeva prema Raški, dok je kamion kojim je upravljao M.N. (47) iz Konareva dolazio iz suprotnog smera.

 

Motociklista je zadobio povrede od kojih je preminuo na licu mesta, a uzroci saobraćajnog udesa se još utvrđuju, navodi se u saopštenju.

 

Uviđaj je izvršio istražni sudija Osnovnog suda u Kraljevu u prisustvu zamenika Osnovnog javnog tužioca i policijskih službenika Policijske uprave Kraljevo.

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/346592/Vozac-motocikla-poginuo-u-nesreci-u-Konarevu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Ma, ovo je prešlo sve granice. Dan je bio divan, prođoh danas tim putem i ko bi rekao da će malo kasnije da se desi nešto ovako. Ne znam o kome se radi, ali to sada ne može ništa ni da promeni. Čekajmo više informacija.

Muka mi je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Malopre dobijem info da se grupa od par motora vozila, medju njima i jedan moj dobar drug, kamion prelazio preko pune, valjda se okretao... Ovaj moj drugar je uspeo da izbegne, a decko iza njega je na zalost nastradao. Toliko za sad, ne bih ga zvao sad za detalje :'(

 

Darko?

Darko je jedan od vozacha, u shoku je al je srechom dobro...fizichki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Tuga i propast!!! Izgleda da su pocetak i kraj sezone najkriticniji. Prvi razlog: Hladnije vreme, hladnija podloga pa je losije prijajanje. I kad ti neko izleti, ne mozes da ukocis, samo klizas. Druga stvar: Ljudi nisu navikli na motore na pocetku sezone pa uopste ne obracaju paznju, a isti je slucaj i kad krene hladnije vreme pred kraj sezone, mnogo ih manje ima.

I ono sto me najvise zanima, nema veze sa ovim, nije kljucna stvar ali je cinjenica: Zasto on uopste sa 70 godina vozi auto? Zasto se dovoljava ljudima od 70 i preko 70 godina da voze kola i to uvece po mraku. Niti je fizicki dovoljno sposoban da reaguje, niti ima dobre reflekse (jednostavno ne moze u tim godinama) i sigurno nema culo vida i sluha kao dok je bio mladji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Tuga i propast!!! Izgleda da su pocetak i kraj sezone najkriticniji. Prvi razlog: Hladnije vreme, hladnija podloga pa je losije prijajanje. I kad ti neko izleti, ne mozes da ukocis, samo klizas. Druga stvar: Ljudi nisu navikli na motore na pocetku sezone pa uopste ne obracaju paznju, a isti je slucaj i kad krene hladnije vreme pred kraj sezone, mnogo ih manje ima.

I ono sto me najvise zanima, nema veze sa ovim, nije kljucna stvar ali je cinjenica: Zasto on uopste sa 70 godina vozi auto? Zasto se dovoljava ljudima od 70 i preko 70 godina da voze kola i to uvece po mraku. Niti je fizicki dovoljno sposoban da reaguje, niti ima dobre reflekse (jednostavno ne moze u tim godinama) i sigurno nema culo vida i sluha kao dok je bio mladji.

pogreshna tema prika, ovaj je imao 47god, to je ona druga nesrecha..kod chachka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Znam da je druga i napisao sam da nema veze sa ovim (misleci na slucaj). Da ne OFF-ujemo vise, razumece ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

I ono sto me najvise zanima, nema veze sa ovim, nije kljucna stvar ali je cinjenica: Zasto on uopste sa 70 godina vozi auto? Zasto se dovoljava ljudima od 70 i preko 70 godina da voze kola i to uvece po mraku. Niti je fizicki dovoljno sposoban da reaguje, niti ima dobre reflekse (jednostavno ne moze u tim godinama) i sigurno nema culo vida i sluha kao dok je bio mladji.

 

 

Zakon je takav, po zakonu 70 godina je granica. Moj pokojni otac kad je zadnji put produžavao vozačku dozvolu, produžili su mu je tačno do 70 - tog rodjendana. Ko hoće dalje da vozi - treba da ide na lekarski pregled, pa kako lekari odluče. Što se mog oca tiče, on je par godina pre isteka vozačke sam uvideo da vožnja nije više za njega, pa je prestao da vozi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja