Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsx 600f..

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

prodajem suzuki gsx 600f,moze ceo moze u delovima,94to godiste,kompletan,ispravan pali radi ide,fali aku i sajla kvacila,ali je proban, ima domace papire bg tablice,

ja sam ga uzeo za neku preradu ali sam odustao,dzaba skuplja prasinu,potrebno mu je farbanje, u sustini je kompletan, ima i ok gume,lanac lancanike,itd..

moze u delovima,moze ceo, skuplja prasinu duze vremena,juce paljen,itd itd..slike sutra ujutro po danu...

hteo sam nekog fajtera da napravim ali vise nemam zivaca da farbam,prepravljam itd,itd,od delova mi fali vizir neznam gde sam ga zaturio..imam i njega ali nemam pojma gde je,

pa ko voli nek izvoli, cena za celog,,nemam pojma 550e,,ili u parcice nek ide...nije polomljen far maske itd,satovi celi neogrebani,plastike ok,sedista ok,agregat solidan cuje se malo lanac i ventili,ausplusi 4 u 2, remontovan je alnaser i alternator,diskovi i ceo kocioni sistem odlican,prednja vila nikad udarana niti kriva itd itd...

063697094.. meni je stvarno viska,4ti motor u kuci......

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Idealno za nekog pocetnika,a cena neverovatno povoljna...da imam viska para sa strane,uzeo bi ceo motor za rezervne delove kad zafali :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

prodajem suzuki gsx 600f,moze ceo moze u delovima,94to godiste,kompletan,ispravan pali radi ide,fali aku i sajla kvacila,ali je proban, ima domace papire bg tablice,

ja sam ga uzeo za neku preradu ali sam odustao,dzaba skuplja prasinu,potrebno mu je farbanje, u sustini je kompletan, ima i ok gume,lanac lancanike,itd..

moze u delovima,moze ceo, skuplja prasinu duze vremena,juce paljen,itd itd..slike sutra ujutro po danu...

hteo sam nekog fajtera da napravim ali vise nemam zivaca da farbam,prepravljam itd,itd,od delova mi fali vizir neznam gde sam ga zaturio..imam i njega ali nemam pojma gde je,

pa ko voli nek izvoli, cena za celog,,nemam pojma 550e,,ili u parcice nek ide...nije polomljen far maske itd,satovi celi neogrebani,plastike ok,sedista ok,agregat solidan cuje se malo lanac i ventili,ausplusi 4 u 2, remontovan je alnaser i alternator,diskovi i ceo kocioni sistem odlican,prednja vila nikad udarana niti kriva itd itd...

063697094.. meni je stvarno viska,4ti motor u kuci......

:lol:: kralj si... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

xrlf5sm0gnna8nwjc94v_thumb.jpg ndzqar4s0c2csjhm58x1_thumb.jpg

sa ima da se gleda,,kupusam,,nece niko celog,te bi da tamo vamo,, ma necem se zajebavam.. rasturam i to ti je to..lakse mi da ga raskrcmim u parcice, nego da se smaram slikam,bla bla,malo i da sacekam vise cu pazariti,deove mogu i sa ugradnjom da dajem,,bas me briga,,2 imam u garazi,,mogu kako ocu, nemam vremena niti zivaca da se igram, svi bi da bude sredjen za te pare... da mu odradim i servis,,jebiga,,

rezervoar prodat,doduse imam drugi ali los...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

bregaste,leva dekla, ausplusi, kutija filtera za vazduh, rezervoar, otislo...:takoje:

ajmo dok jos ima delova,,nekom su felne i viljuske idealne za sm...17tice...dupli diskovi itd..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

jos malo pa nestalo :moto3:

felne kocnice vile,idealno za neki sm..ko voli prerade,nece biti skupo, da mi nestoji za badava,rascicavam garazu,ide zima treba mesta :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

A jel pasuju ti kotači na ono moje sokoćalo GSX 550 es?

 

Na njemu su trenutno prednja 100/90/16 i 110/90/18 zadnja.

 

Ima dupli disk napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

A jel pasuju ti kotači na ono moje sokoćalo GSX 550 es?

 

Na njemu su trenutno prednja 100/90/16 i 110/90/18 zadnja.

 

Ima dupli disk napred.

 

svratis i vidimo cas posla..na licinem metu,a i ono sto nepasuje moze da se upasuje :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja