Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Xciting 250 - problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Ajde da probam, mozda je neko imao slican problem pa moze da mi pomogne.

 

Kao sto tema kaze Kymco Xciting 250, 06. godiste, presao 26.000 km, uredno servisiran u ovlascenom servisu u Novom Sadu.

 

U martu uradjen servis, sve pregledano, menjane rolnice, ulja, filteri i sve to placeno cca. 90 e

 

U aprilu uglavnom po kisnom vremenu poceo da se cudno ponasa. Kad kazem cudno, mislim da jenostavno nece da vuce, dize obrtaje, ali preko 80km/h nece, ili mu treba veliki pravac i pun gas jedno 2 kilometra. Odem kod ovlascenog servisera, ispricam isto ovo, on me zove posle dva dana, kaze otisao neki kontakt nista veliko ali veliki posao de se dodje do kontakta... I na kraju 100e... Platim, podignem motor, ovih mesec i po dana tropske vrucine, motor ide ko podmazan... Prosle nedelje pala kisa, jedan dan radio normalno, sledece jutro kad sam krenuo na posao opet isto... Ja u servis, kazem isto, oni zovu sutradan, kaze neko crevo se deformisalo, nemamo takvo, ali "nabudzili smo", dodji... Dodjem, nista ne platim, sednem (po kisi)... Krenem, dodjem do centra (jedno 5 km), kad provalim da nista se nije promenilo, sve isto... Vratim se, oni kazu mora novo crevo jer: "usisava los vazduh?!?!?!"

 

E sad... Ja nikad, ALI NIKAD vise necu otici u taj ovlasceni servis, i o njima cu posebno pisati u temi o njima, ali necu da pustim iz principa sad kad sam platio vec popravku imaginarne elektronike, posto ocigledno ne znaju sta je sa motorom... Poslednje sto sam rekao je "boli me k..., zovi me kad bude gotovo", i kapiram da ce me sad pustiti jedno nedelju dana pa ce mi smisliti novu "cvrcocanglu na zaziglibicni"

 

Jel imao neko slicnih ili istih problema i jel zna neko sta je to i kako se resava???

 

Hvala unapred. :stabre::neznam::lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

ako te ne mrzi ...imas u Bg-u odlican servis...ja sam tamo odrzavao grand dynk-a......KDM u bul.revolucije...ne znam tacan broj...ali su skroz koretni i ok majstori...ili cuj se sa njima pa vidi jel mogu da ti pomognu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja