Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Новосадски део екипе улетео у своја дворишта,гараже тик пред кишу ...надам се да је бг део екипе као и увек па и сад бржи од кишееее... бар до Инђије!!! Данас сам надам се испунио очекивања свих и да сам вас провео кроз лепе шумске путеве Фрушке Горе... ја данас прошао лепих 120 км ...кратко али слатко..са мојом екипом !!! 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif Хвала на посети !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo i ja uleteo u kuću, uhvatio me pljusak na 400m od kuće al sva sreća kapija i garaža me sačekali otvoreni i uleteo ko metak.

Do Inđije bilo suvo, samo nas neka sitna kišica uhvatila pred pumpom na ulasku u Inđiju i dok smo mi stali pod krov i Meda sipao gorivo ona stala.

Seli sa Zokijem da popijemo piće kad krenulo da duva i navlači sive oblake i mi bež za BG. :moto3: Do BG videli da je kiša padala oko Stare i Nove Pazove do Zemuna bilo suvo i tu se rastali. Nadam se da je ostatak ekipe uspeo da izbegne pljusak a ako nije bar su imali uzput gde da se sklone. Samo malo da se osušim i stavljam slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo ovako je krenulo - oko 11.00 - BG ekipa dolazi po novog člana tj mene, zbog nekih obaveza nisam mogao da dođem na AK već su me pokupili kod Galenike.

 

DSC03640.jpg

 

 

DSC03641.jpg

 

 

Odavde idemo da se nađemo sa NS ekipom u S. Karlovcima - popili pićence da se malo odmorimo i dogovorimo kuda dalje. Šteta što niko od nas nije imao saputnika da slika one predivne krivine i vožnju po njima.

Posle prelepe vožnje i u 95% dobrog asfalta ogladnesmo i na predlog vođe puta odlazimo na klopu u restoran ATOS koji ima baštu sa predivnim pogledom na Dunav.

 

DSC03644.jpg

 

DSC03642.jpg

 

DSC03652.jpg

 

DSC03646.jpg

 

Posle klope smo se raspričali ali nailazak lošeg vremena i sevanje u daljini su nam skratili odmor i krenusmo do Inđije da se vidimo sa Zokijem. Ali pre toka par zajedničkih slika

 

DSC03655.jpg

 

DSC03656.jpg

 

DSC03659.jpg

 

Na ulasku u Inđiju počinje slaba kišica a na našu sreću tu je odmah i pumpa gde nalazimo sklonište i dok poskidasmo opremu kiša staje i nastavljamo dalje do Inđije i susreta sa Zokijem.

 

DSC03660.jpg

 

DSC03661.jpg

 

Taman posedasmo i naručismo piće i stiže i Zoki a ono se nešto razduvalo i navukli se neki sumnjivi oblaci. Vidimo radnici u kafiću se razleteli sklapaju suncobrane i mi odlučismo da krenemo put BG da nas ne uhvati neki pljusak. Da ne izazivamo kad smo do sad imali sreće sa kišom i vremenom.

Po ulasku u Zemun nas je ipak sačekao pljusak. Ja sam se odvojio kod Altine i nadam se da je ostatak ekipe dobro prošao.

 

I na kraju nadam se da sam se uklopio u vožnju MSC ekipe sa kojom sam vozio i da im nisam bio naporan ili na teretu. Ako je sve bilo OK sa moje strane onda se vidimo na još nekim vožnjama ove godine.

I veliki pozdrav mom Zemuncu koji nas je proveo prelepim krivinama. :zdravo::moto3::zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Одлична вожња, одлична екипа, Биги изабрао одличну руту, мало нас је време "зекило"...... Зоки, Друже, извини за ону "бежанију", видео си и сам, кренула "г....." да падају! Све у свему, као и обично, МСК стајл! :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Super voznja, jedino mala zamerka sto Tasic nije pojeo ceo fish paprikas. :takoje:

 

Не замери му Сколе, не иде му фиш-паприкаш уз "персоналити". :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Иначе слабо рибу волим а поготово рибља муда ми не иду !!!1bljak.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

MINI VOZNJA BG>KOSMAJ SKUP SVATOVA SUTRA UJUTRU 9h AK 1zdravo.gif

 

1. Team Carlito

2. Pizon

3. Miki Max

4.

Promenio član Carlito.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja tek sad videh temu a ja i žena jutros otišli do Avale pa niz Avalu pa opet uz i ja teo još koji krug gore-dole :moto3: al saputnik dreknu >:( - dosta ti je za danas,parkiraj i idemo na piće.

Da sam juče video temu išli bi sa vama 10001% :zdravo::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ja sam video temu ali dok ne prodam Subarua,svake nedelje blejim na bubanj potoku.

Cele sledece nedelje do petka mogu da se vozam,na odmoru sam pa ako neko bude za djir,tu sam.

Rece Carlito da morm da se popravim sto naravno i hocu,samo kuburim sa vremenom.Kad imam vremena,para nemam,kad ima para,nikad slobodnog vremena i sve tako u krug....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Subaru ce malo teze naci kupca na pijaci, ipak to voze ljudi koji znaju kakva je to sprava... mislim da dzabe ides i dajes soma za ufur 0stabre.gif srecno sa prodajom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Subaru ce malo teze naci kupca na pijaci, ipak to voze ljudi koji znaju kakva je to sprava... mislim da dzabe ides i dajes soma za ufur 0stabre.gif srecno sa prodajom!!!

Spustili su cenu ulaza na 500 dingera a idem jer dolaze sa Kosova i sa raznih mesta iz Srbije.Jbg,mozda se isplati ko zna...klasicno pecanje...

A da je egzotika,jeste.To kupuje onaj ko bas hoce taj auto.Al ajd,dok budem imao strpljenja cu da ga teram.

Za maksishe spec popust...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

da li je neko raspolozen za voznju do Aleksandrovca?? u toku ove nedelje, mislim da od cetvrtka pocinje zupska berba, i traje do nedelje... za vikend bi mogli da uklopimo neku voznjicu do tamo, uz obilazak i kopaonika ili vrnjacke banje, koji su na 40-50km od aleksandrovca.. ja dajem predlog i stavicu se na spisak, ali nisam 100% siguran da li mogu zbog posla.. inace u subotu uvece na trgu svira Yu Grupa, a u nedelju Haris..

 

stavljajte se na spisak ko bi isao, pa ako ima zainteresovanih mogli bi da se provozamo..

 

01. Noxy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ako ne mogu ja, ici ce bugiman.. cuo sam se s njim o dogovorili se sve.. ne vidim u cemu je tu problem? i ja cu 90% da idem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pa malo je degutantno da se organizator vožnje ne pojavi :neznam: Pogotovo što organizator odredjuje putanju vožnje... E sad ako je bugiman suorganizator to je druga priča. A i to treba da pomeneš u postu za predlog vožnje. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

drugari voznju moram otkazati jer me veceras zvao bugiman da mi kaze ne moze da ide za vikend, a ja ne smem nista da garantujem jer cu tek u petak znati da li radim ili ne.. izvinjavam se sto je ovako ispalo.. jos jednom se izvinjavam svima, ali bolje da otkazemo sad dok jos nema prijavljenih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja