Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Drugari,ja se skidam sa spiska,jutros mi je umrla tetka. :neznam: :'(

Hvala na razumevanju,prikljucujem se na nekoj sledcoj od voznji.

Zelim vam sunca sutra i dobrog raspolozenja.

Vidimo se uskoro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Sklopili smo Sprint-a tako da dolazimo ujutru...Imamo 30% zadnje kočnice al će da kočimo nogama dilema.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9233 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Mare nek je tetki laka zemlja, moje saucesce.

Nemoj forsirati sebe, voznja pod stresom jos na 2 tocka ne biva...bices na motoru dok si sa mislima ko zna gde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IT on Yamaha, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6-SA

Isterao sam danas motor iz tople garaze i provozao ga prvi put ove sezone, divota.

 

Sad vidim da vec pravite voznjicu i tako bi isao ali obaveze ne dozvoljavaju.

 

Lepo se provedite momci, drugi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Silver Wing 600

@Novosadjani

Hoce li biti nesto od sastajanja u nedelju u centru Ns-a kod Modene?

 

Ја сам сигурно у Модени у 12.30 часова сутра и вероватно и БојанНексус... Чекам Вас!!!

 

Odlozio sam neke planove (Kacarevo). Reci mi do kaka cete biti u Modene? Smena za cuvanje dece mi stize oko 1h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Silver Wing 600

:Сешћемо у Модену да попијемо нешто...чекамо те!!!

 

Svaka cast. Vidimo se :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Blago vama, vi u 11 krecete u voznju a meni su I dalje na masini "slik" gume. Provozajte jedan djir za mene I obavezno stavite neke slicice, makar da gledam kad vec ne mogu da vozim sa vama.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Sunce ti poljubim hvalite se da ste pre par dana napravili prvi krug u 2013 god kuku ja sam bolestan od sredine oktobra do sada 2800km i za 200km upalice se lampica za zamenu ulja, kukuuuu :stabre: Posto nemam auto,tj imam al je u zimskom snu. Sve zavrsavam motorom nebitno od temperature, samo ako bas nije sneg :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Osijek/Hrvatska
  • Motocikl: 本地駕駛

Dečki nadam se da ćete staviti slike s današnje vožnje da mi koji još nismo otvorili sezonu malo uživamo barem u Vašem druženju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

DA da da to je taj dream team, pocelo je pocelo :moto3: al mi je toliko zao sto sto nisam prisustvovao prvoj voznji, da su bar serviseri azurniji :( ali jbg-AAAAA barem sam pario psa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

:lol::lol::lol:

htedoh reci vodio sam psa da se pari sa drugim psom :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Zelim da se zahvalim G. Ziletu, svaka cast, ukupan osecaj u dve reci: predivan dan. Ali zato povratak jednom recju SKANDALOZAN!!! ne bih ko, sta, kako, ali mi je puko film!!! u pola 6 sam bio u svom omiljenom kaficu u kraju na kafi smirenja... Maxi pozdrav.. Ali organizacija voznje mora da se dovede u red pod hitno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1513 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Karlo svako može da promaši skretanje ili da se ne snađe kao vođa kolone..:neznam:

A tebi ako se žurilo kući mogao si nekom bar da se javiš, najlakše je samo dati gas i zaboraviti na ljude sa kojima se voziš.

Posle par km je kolona stala samo da bi se konsultovala gde si ti nestao, jer se mi brinemo o svakome ko se vozi sa nama.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5967 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Kao što sam rekao danas, izvesno je da nam sledi jedna tema o vožnji u MAXI ekipi gde se moraju postaviti striktna i čvrsta pravila vožnje u grupi. Bogu hvala sve je više novih članova, poneki žele da se dokažu kao iskusni i žustri vozači a to je sasvim nepotrebno. Ne vozimo trke i ne merimo čiji je veći već težimo da se lepo provozamo, družimo i svi vratimo svojim kućama u jednom komadu, kako mi tako i naši ljubimci... Čovek može da prođe hiljade i hiljade km na motoru solo ali ako nema iskustva u vožnji u grupi mora biti oprezan jer je to sasvim druga priča. Isto tako i oni koji se duže voze u grupi moraju biti na visokom oprezu zbog manje iskusnih kolega, rupa na putu, rizle, ostalih učesnika u saobraćaju i slično...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

evo zvanicno se izvinjavam, jer sam kolonu poveo u pogresnom pravcu tacno 3,5 kilometara.....naime, Mare je vodio, i kad smo usli u Petrovaradin pojavila se tabla Beograd, desno...i Mare je stao, a ja ga nisam razumeo, i skrenuo desno...cim sam shvatio sa sam pogresno vozio i vodio kolonu, zaustavio sam se, pitao okupljenu mladez, i posto sam potvrdio svoje neznanje, okrenuo grupu...nakon toga je Mare nastavio uspesno da vodi grupu do Beograda....

 

karlo, nisi platio nista, nisi kupio aranzman, da bi imao prava da kazes da je nesto skandalozno, pa ako si znao put, sto me nisi upozorio, ili pretigao ili zaustavio, vec si vozio odma iza mene....moja greska je evidentna, ali ne tolika da bi se sad napravio dramu u vezi toga, i dao pun gas kad si izasao na put, ostavljajuci nas ....ipak, ako vozimo u grupi, grupa se prilagodjava slabijim masinama....ti sa 600cc si bio ubedljivo najaci i najbrzi.....svaka tebi cast, samo sledeci put nam samo reci da te usporavamo...ne moras da se patis sa nama.....ja i onako nigde nikada ne zurim....

 

svi smo mi drugari i zato se opusti.....10min gubljenja je malo vremena da bi se nervirao oko toga...0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Ne bih da se raspravljam... izvinjenje svim dragim prijateljima sto sam zapalio bez da se pozdravim. Nije uredu... sa druge strane mnogo propusta je bilo kardinalnih, objasnicu drugom prilikom. Jedno mora da se shvati da organizacija mora biti na prvom mestu! Skandalozna preticanja, zurba! ne moze svako da vodi kolonu, bili smo svuda po putu, samo ne u skladu sa kodeksom Maxi Cluba...

besmisleno je voziti se ko kako hoce! To nije club.

Ako smo dosli kao club onda treba da se ponasamo kao club! i vozimo kao ekipa zajedno.

sto znaci da vodi ekipu neko ko zna put i ima dovoljno postovanja svih nas! i bez zurbi i grupica svuda po troje dvoje tu i tamo...

Definitivno mora to bolje...

Jos jednom izvinjenje prijateljima i Maxi pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja