Jump to content

Moto Zajednica

Lepljenje vizira kacige

Recommended Posts

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Vizir je plasticni, providan, nematiran, u dobrom stanju.

 

AGV GP1 kaciga.

 

Ima li ko iskustva sa lepljenjem istog super lepkom, drugim sredstvom ili topljenjem, tj spajanjem samom plastikom po rubovima pistoljem? Ne bih zbog tako sitnog problema isao kod momaka koji rade vetrobrane na motorima nego cu sam to da zavrsim. Znaci napukao je, kad se spoje krajevi  koji su napukli ne primecuje se lom.

 

Ono sto je dobro u celoj prici je to sto je vizir napukao u delu koji ide pod plastiku koja pokriva deo gde se vizir spaja sa samom kacigom, i to sto je do pola pukao. Nema odlomljenih parcica, spoj je takoreci pefektan.... ko mi kriv kad idem s kacigom na boćanje ;D

 

Ima li ko iskustva?

 

post-100-12878991805385_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Čuo sam se sa Markom sa Karaburme i kaže da može da se "zatopi" bez problema. Javni se, pa da skočimo do njega jedan dan kad ti odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Alal ti vera..ja sam mislio da se sam poigram al kako da odbijem takvu drugarsku ponudu i castim kaficu, i njemu dam 1000 din  .... ;)

 

Vidi samo koliko parica, da ne bude veca dara nego mera, ionako planiram da jedan tamni narucim iz Italije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Alal ti vera..ja sam mislio da se sam poigram al kako da odbijem takvu drugarsku ponudu i castim kaficu, i njemu dam 1000 din  .... ;)

 

Vidi samo koliko parica, da ne bude veca dara nego mera, ionako planiram da jedan tamni narucim iz Italije.

 

Alo "9-G" sto si se stiso, das coveku 50eur i odvedes nas posle na rucak i drugarskije od toga ne biva... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa toga sam se i plasio xexexexe  ;D

 

Da uzmem ja lepo pištolj za pljastiku i to lepo pažljivo istopim i spojim pa da mi potrosimo te pare na žene bolje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Pa toga sam se i plasio xexexexe  ;D

 

Da uzmem ja lepo pištolj za pljastiku i to lepo pažljivo istopim i spojim pa da mi potrosimo te pare na žene bolje ;)

 

Neko spominje zene?? Znao sam da si ti autor posta! ;D I ja glasam da ti to zalepis pistoljem, a sa preostalim novcima nahranimo mladunce u nama!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

A sto to lepo ne zalepis onim zelenim Loctite lepkom od 60 dinara i castis posle sebe cevape? :)

 

kako da sebe castim cevape kad Bludni sin jede za nas trojicu?????  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

A sto to lepo ne zalepis onim zelenim Loctite lepkom od 60 dinara i castis posle sebe cevape? :)

 

kako da sebe castim cevape kad Bludni sin jede za nas trojicu?????  ;D

Ja koliko sam razumeo on ce svoj deo tvojih para da potrosi na zene, tj. da rani neke mladunce u njegovom karakteru valjda :)

Salu na stranu sam ti to probaj da zalepis, nije to nikakva nauka. Malo super lepka i gotova prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4335 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Lepljenje vizira pa zar je to toga doslo.I kako ce to da izgleda kad se zavrsi,dali ce da smeta kad vozis??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja