Jump to content

Moto Zajednica

BJB nova godina

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Imate li planove za Novu Godinu?

 

Meni licno je vec odavno dosta ovih ustaljenih zurki za Novu G., pa sam inspirisan jednim predlogom odlucio da postavim ovu temu.

Da li ima zainteresovanih da napravimo BJB Novu Godinu? Potrebno bi bilo da znamo priblizan broj ljudi, pa da nadjemo lokaciju, mozda da nadjemo neku kucu za iznajmljivanje (Tara, Zlatibor, Kop,... gde god) i da se organizujemo?

Docek pada na odlican dan. 31.12. je ponedeljak sto znaci da cemo imati lep i dugacak praznik i da bi okupljanje moglo da se odigra od 28.12. do 2-3.01.

 

Sta mislite o tome?

 

OK, onda ajmo ovako. U narednih recimo nedelju dana neka se zainteresovani prijavljuju kroz postove. Ja cu u prvom postu na prvoj stranici da dodajem t.j. upisujem nickove zainteresovanih, pa cemo imati neku predstavu da li neko uopste da se hvata organizacije t.j. trazenja lokacije. Takodje neka svako ko se prijavi napise i za koju je opciju najradije:

 

1. Srbija (Tara, Zlatibor,...)

2. Hrvatska (Papuk, Jankovac,...)

3. severni deo BiH

 

Neka svako navede i koliko bi ljudi doslo, (na primer quasaar + zena + 3 dece iz afere sa komsinicom)

Zainteresovani

 

r.br.                username                              koliko osoba ukupno                              preferirana lokacija

 

1.                          quasaar                                      1 ili 2                                              1 ili 2  (zbog blizine, ali moze i 3)

2.                            joseph                                          1                                                    1 ili 2 ili 3

3.                          AnteK                                        ??????                                                  ??????                                                      cekamo odgovor

4.                          Boban                                            2                                                    1

 

 

Mislim da je nerealno da se insistira na dolazenju motorom, bitno je da se okupi dobra ekipa i da se lepo provede nekoliko dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Meni je ta ideja organizovanja N.G. u nekom ok prostoru bez ikakvih pretenzija na "opasan provod", hektolitre alkohola i svinjce po glavi ucesnika skroz zanimljiva i vredelo bi je razraditi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

;D Fantasticna ideja.Treba je razraditi i utanaciti.Bilo bi pozeljna svima dostupna lokacija(i kilometarski i finansijski ).Treba voditi racuna i o vremenskim (ne)prilikama i preduprediti ih,dakle mozda ne na planinu .A,opet,NG bez snijega,u ravnici  i nije bas nesto,a?

Mozda cak i napraviti nekakav spisak ili formular za prijavu ljudi koji  bi SIGURNO (osim,ne daj Boze)dosl!?.Ili klubova.

Povesti ljepse polovine ili ne?

1000 pitanja..... :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo par oglasa:

 

ZLATIBOR,izdajem 6 dvokrevetnih soba,4 trokrevetne sobe,kompletno opremljen restoran i bife na duzi vremenski period.

kontakt:062-289-302  http://www.novosadskioglasi.com/index.php?val=info&id=1761&kategori=72&l=&stad_namn=novisad

 

Izdajem dvije vikendice na Jahorini. Izuzetna lokacija. Posetite  http://www.novosadskioglasi.com/index.php?val=info&id=1805&kategori=69&l=&stad_namn=novisad

 

Izdajem dvije vikendice na Jahorini. Super smestaj sa izuzetnom lokacijom na samoj stazi. Posetite i sami se uverite.  http://www.novosadskioglasi.com/index.php?val=info&id=1677&kategori=69&l=&stad_namn=novisad

 

http://www.zlatibor.org/privatni%20smestaj/kolibaoko/kolibaoko.htm

 

http://www.zlatibor.org/nekretnine/58/1/zlatibor%20vila%20lepa.htm

 

http://www.zlatibor.org/privatni%20smestaj/vila%20olja/vila%20olja.htm

 

 

Ako neko zna neku kucu za iznajmljivanje koja moze da primi vise ljudi i ima neke kontakte ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Moze sve! Al'ko ne dodje motorom placa pice svima :) :) :) :)

Mislim da Kopaonik i Zlatibor eliminisu dosta ljudi "sa zapada" !

Posavina,Cer,Slavonija???????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

pa dobro zar nema nikoga iz centralne ili juzne srbije ili cak iz BiH sa nekim konkretnim idejama?

 

mi ovde u ravnici placemo za novom godinom tamo negde, ali nemamo pojama sta i kako.

 

Ako ima neko ko je raspolozen da se malo raspita pa da se organizujemo. Nije to tako komplikovano. Ako se nadje lokacija samo treba sakupiti na gomilu kintu da zakupimo prostor a za pice i hranu cemo lako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1346 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

pa dobro zar nema nikoga iz centralne ili juzne srbije ili cak iz BiH sa nekim konkretnim idejama?

 

mi ovde u ravnici placemo za novom godinom tamo negde, ali nemamo pojama sta i kako.

 

Ako ima neko ko je raspolozen da se malo raspita pa da se organizujemo. Nije to tako komplikovano. Ako se nadje lokacija samo treba sakupiti na gomilu kintu da zakupimo prostor a za pice i hranu cemo lako.

 

Ja sam zainteresiran, no mislim da bi najbolje bilo da organiziramo žurku negdje na

području RS-Republike Srpske, kako bi svi bili zadovoljeni, i to ovaj sjeverni dio BiH.

Nije realno za očekivati da bi većina dogurala motorima na , recimo, Zlatibor ili

Kopaonik. Bilo bi dobro znati koliko je uopće ljudi zainteresirano, pa da se onda traži

neki adekvatan smještaj. Što se mene tiče, ja mogu organizirati žurku u slavonskim

brdima ( Papuk, Jankovac ili slično, nije uopće problem ), no budimo iskreni, koliko

ljudi iz Srbije bi došlo ?? Zato mislim da je RS-BiH optimalna lokacija. Ajde da vidimo

tko je zainteresovan ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

OK, onda ajmo ovako. U narednih recimo nedelju dana neka se zainteresovani prijavljuju kroz postove. Ja cu u prvom postu na prvoj stranici da dodajem t.j. upisujem nickove zainteresovanih, pa cemo imati neku predstavu da li neko uopste da se hvata organizacije t.j. trazenja lokacije.

 

Takodje neka svako ko se prijavi napise i za koju je opciju najradije:

1. srbija (tara, zlatibor, ili slicno)

2.hrvatska (papuk, jankovac,...)

3.BiH (tu barem ima brda i planina)

 

Neka svako navede i koliko bi ljudi doslo, (na primer quasaar + zena + 3 dece iz afere sa komsinicom)

 

Mislim da je nerealno da se insistira na dolazenju motorom, bitno je da se okupi dobra ekipa i da se lepo provede nekoliko dana

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ja sam za. Licno, preferiram Taru mnogo vise jer je ljepsa i intimnija od Zlatibora. Uspud, mozda je i lokacijski odgovarajuca i drugima jer je na granici sa RS. Doduse, sto se toga tice, ni Zlatibor nije mnogo dalje. Sto se tice sjevera RS, on je poprilicno ravan, i ne pada mi neka lokacija na pamet. Mislim da je bolje izjasniti se oko ovoga sto ranije, jer je onda lakse odrediti lokaciju i potraziti smjestaj. Ako se ne uspijemo dogovoriti, bar da imamo vremena planirati nesto drugo. Sa mnom bi bila jos jedna osoba, pa makar i supruga ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1572 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja imam predlog ali ne bi da zvucim kao da miniram. Moj predlog je da s obzirom da mnogi od nas imaju zene , decu, porodicu, clanove domacinstva koji su invalidi ili ne mogu napolje itd itd, da , ukoliko se NE dogovorite u vecm broju za ovo sto ste naumili, napravimo mini novogodisnje slavlje, negde pre ili oko nove godine, da se lepo proveedmo i to u nekom vecem mestu tipa kuglash u bg, koje nije spec reprezentativno , ali zato mogu svi da stanu. Malo druzenja, revidiranja svega i svacega, mozda neki beam, malo pomena palim drugarima i slicno.

 

Pozz i srecno sa dogovorom.  :)

 

Endurac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja imam predlog ali ne bi da zvucim kao da miniram. Moj predlog je da s obzirom da mnogi od nas imaju zene , decu, porodicu, clanove domacinstva koji su invalidi ili ne mogu napolje itd itd, da , ukoliko se NE dogovorite u vecm broju za ovo sto ste naumili, napravimo mini novogodisnje slavlje, negde pre ili oko nove godine, da se lepo proveedmo i to u nekom vecem mestu tipa kuglash u bg, koje nije spec reprezentativno , ali zato mogu svi da stanu. Malo druzenja, revidiranja svega i svacega, mozda neki beam, malo pomena palim drugarima i slicno.

 

Pozz i srecno sa dogovorom.  :)

 

Endurac

 

Jedno pozitivno brojanje za klub Kuglaš, u predvečerje Nove Godine da sumiramo 2007. i rešavamo "tekuće" probleme iz Apatina, Čelareva i sl.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Svaka chast i ja kao porodichni chovek podrzavam ovaj predlog za kuglash ili neshto sl.

Samo ne bi da baksuziram a shta ako rokne sneg ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Svaka chast i ja kao porodichni chovek podrzavam ovaj predlog za kuglash ili neshto sl.

Samo ne bi da baksuziram a shta ako rokne sneg ??? ??? ??? ???

 

U tom slučaju bićemo u a ne ispred Kuglaša ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Nisam bio dugo na forumu...dokle je stigla akcija...jel bilo nekih dogovora preko PP ili telefona?

Ajmo bar Prvog da se nadjemo u Bgd na picu ako nema nista od zajednicke proslave????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5345 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Necu biti u Bgu za novu godinu jbg... Ali hajde neka neko predlozi mesto okupljanja. Kuglas?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ja cu biti porodicno u Kragujevcu za Novu Godinu(autom ) pa bih skocio do BGDa prvog da se nadjemo negdje gdje je lako za parkiranje :)

Gdje tacno bjese Kuglas?

Vjerovatno mnogi lokali i nece da rade za Prvi tako da treba provjeriti sta ce biti otvoreno bar poslijepodne,predvece.....

Ima li ko iz BGD raspolozen????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Prvobitna ideja je bila da se skupi ekipa na pićencetu 29.12. negde u gradu. Kuglaš može a i ne mora da bude lokacija.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja