Jump to content

Moto Zajednica

Gdje kupiti moto opremu u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Gdje kupiti moto opremu u Srbiji. U BiH gdje ja živim, ozbiljne prodavnice nema, sramota da u Sarajevu nema ni jedna prodavnica moto opreme, a koliko mogu primjetiti ni u Srbiji, nije mnogo bolja situacija, i ono malo što ima ponuda je nikakva, a cijene duplo skuplja nego nazapadu.

 

Ako neko zna koju prodavnicu ili čovjeka koji drži tezgu moto opreme na skupu, neka objavi broj ili neku adresu, da možemo nešta nabaviti. Pogotovo ovih što drže tezge da se može ugovoriti nešto da se donese na skup. Kada sam pre dvije godine bio u Italiji i ušao u prodavnicu moto opreme ( u nekom manjem mjestu pored BERGAMA), to je bio prazik za mene, samo šteta što mi je budžet za nabavku opreme bio u drugom planu i ogranicen na nekih 300 eura, ali sam opet uspjeo da kupim jaknu, dva para rukavica, pojas i jednu žensku kacigu.

 

Zahvalan u ime mnogih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

dal imash moguchnost da naruchujesh iz louisa? ja nishta nisam kupio u srbiji od opreme, sve iz louisa..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Da al' problem narucivanja iz Luisa je velicina , kako odrediti pravu velicinu kad su brojevi razliciti od proizvodjaca do proizvodjaca ? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

nije sve jeftinije u Louis-u evo ja kupio silikonske ručice,u YBC, haris kod nas i platio 2.000 a u louis-u su činimi se 22E

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Drustvo i mene zanima ova tema,pokusavam zeni da nadjem neku roze kacigu ali mi ne polazi za rukom.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Bolje napisi sta ti konkretno treba, lakse ce ljudi da ti predlazu gde da kupis i koliko kosta.

 

Npr. ovde sam skoro bio: http://www.moto-berz...0e-oglas-51541/ i uzeo rukavice za 35e. Video sam i da ima dosta jakni i pantalona, kisnih odela, kaciga ali ih nisam zagledao mnogo. Jedino sigurno mogu da ti kazem da ima desetak vrsta rukavica u svim velicinama....

 

Napisi i na koji skup bi dolazio, u koji grad pa mozemo da ti proverimo sta ima po prodavnicam u tom gradu ili tako nesto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Gdje kupiti moto opremu u Srbiji. U BiH gdje ja živim, ozbiljne prodavnice nema, sramota da u Sarajevu nema ni jedna prodavnica moto opreme, a koliko mogu primjetiti ni u Srbiji, nije mnogo bolja situacija, i ono malo što ima ponuda je nikakva, a cijene duplo skuplja nego nazapadu.

 

Ako neko zna koju prodavnicu ili čovjeka koji drži tezgu moto opreme na skupu, neka objavi broj ili neku adresu, da možemo nešta nabaviti. Pogotovo ovih što drže tezge da se može ugovoriti nešto da se donese na skup. Kada sam pre dvije godine bio u Italiji i ušao u prodavnicu moto opreme ( u nekom manjem mjestu pored BERGAMA), to je bio prazik za mene, samo šteta što mi je budžet za nabavku opreme bio u drugom planu i ogranicen na nekih 300 eura, ali sam opet uspjeo da kupim jaknu, dva para rukavica, pojas i jednu žensku kacigu.

 

Zahvalan u ime mnogih.

Aco sto nisi otisao do Harisa "SBK" u Brckom kad si bio na Moto skupu. :zbunjen: On drzi moto opremu i sve dijelove za motore,ako nema trenutno,naruci sta ti treba. :moto3::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Gde si ti bio u srbiji kada nisi nasao nista od opreme.Sada u svakom gradu imas nekoga ko nabavlja opremu i delove mozda ih ima i po selima.Ponuda je tolika da i mene zapanji ponekad sta tu sve nema u ponudi na opste zadovoljstvo.Nemoj ti kao jednom prilikom jedan gospodin kada smo pokusali da napravimo novu berzu u BGD-kaze ponuda nikakva a ja ga sve vreme posmatrao,covek nije mrdnuo od sanka,nije prisao ni jednoj tezgi da vidi sta to nude.Samo ti reci sta ti treba i neko ce ti reci gde to da nadjes kod nas.I to da je skuplje ovde i to nije tacno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Gde si ti bio u srbiji kada nisi nasao nista od opreme.Sada u svakom gradu imas nekoga ko nabavlja opremu i delove mozda ih ima i po selima.Ponuda je tolika da i mene zapanji ponekad sta tu sve nema u ponudi na opste zadovoljstvo.Nemoj ti kao jednom prilikom jedan gospodin kada smo pokusali da napravimo novu berzu u BGD-kaze ponuda nikakva a ja ga sve vreme posmatrao,covek nije mrdnuo od sanka,nije prisao ni jednoj tezgi da vidi sta to nude.Samo ti reci sta ti treba i neko ce ti reci gde to da nadjes kod nas.I to da je skuplje ovde i to nije tacno

Skoro svaki vikend sam na skupu, a svaki drugi u Srbiji, evo zadnji sam bio u Lazarevcu i bila je fina ponuda ali neuzek broj od čovjeka koji je prodavao opremu bile su jedne pantole za 100 eura, koje su mi pasovale nako na prvi pogled i odmjeravanje , ali sam zurio na prasence, a kasnije sam se dezavuiso pa me mrzilo da napustam raju i probavam pantole.Ako sad ima u svakom mjestu ko prodaje opremu u Srbiji to i bolje, postavljajte brojeve telefona tih ljudi.

 

Sto vise ostavimo brojeva prodavaca na ovoj temi lakse cemo nabaviti opremu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Da al' problem narucivanja iz Luisa je velicina , kako odrediti pravu velicinu kad su brojevi razliciti od proizvodjaca do proizvodjaca ? :neznam:

 

Kada narucujemo preko kataloga problem su brojevi jer neke pantole, mi pasu XXL a neke budu tjesne XXXL, mislim da vecina ima slican problem kad narucuje robu iz kataloga nebitno od kog prodavca.

 

Ko god zna neku radnju ili covjeka koji prodaje moto opremu neka kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Gdje kupiti moto opremu u Srbiji. U BiH gdje ja živim, ozbiljne prodavnice nema, sramota da u Sarajevu nema ni jedna prodavnica moto opreme, a koliko mogu primjetiti ni u Srbiji, nije mnogo bolja situacija, i ono malo što ima ponuda je nikakva, a cijene duplo skuplja nego nazapadu.

 

Ako neko zna koju prodavnicu ili čovjeka koji drži tezgu moto opreme na skupu, neka objavi broj ili neku adresu, da možemo nešta nabaviti. Pogotovo ovih što drže tezge da se može ugovoriti nešto da se donese na skup. Kada sam pre dvije godine bio u Italiji i ušao u prodavnicu moto opreme ( u nekom manjem mjestu pored BERGAMA), to je bio prazik za mene, samo šteta što mi je budžet za nabavku opreme bio u drugom planu i ogranicen na nekih 300 eura, ali sam opet uspjeo da kupim jaknu, dva para rukavica, pojas i jednu žensku kacigu.

 

Zahvalan u ime mnogih.

Aco sto nisi otisao do Harisa "SBK" u Brckom kad si bio na Moto skupu. :zbunjen: On drzi moto opremu i sve dijelove za motore,ako nema trenutno,naruci sta ti treba. :moto3::zdravo:

 

Branko znam za tu radnju kupovao sam nekad po nesto sitno vise neke spreove za odrzavanje motora, hvala u svakom slucaju, kazu da ima neka prodavnica i u Tuzli. Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nema nista druze i u Tuzli je sve puklo ( bio sam skoro ),samo jos ima jedna prodavnica motora i skutera u bivsoj Skojevskoj,a sad Armije BiH ulici prema kasarni od Brcanske malte.To mi je drugar sto drzi i bivsi komsija,ali nema nista na lageru sem ponesto za italijanske motore,a od moto opreme nista.... :neznam: Ima i "Viba" prodavac Suzukia ( kod njega sam bio skoro i to mi je drugar ),ali samo motori i servis,ali bez lagera dijelova,vec po narudjbi i to samo za Suzuki motocikle. 1hmm.gif Znas kad nisam mogao naci u Tuzli ulje za viljusku W5 za mog TDM-a,a NGK svjecice nasao u prodavnici dijelova za Japanska kola. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Kada sledeci put budes dolazio za srbiju ti se provozaj do Mladenovca pa ce te obucemo kompletno i za manje pare.A i branku cemo to ulje W5 da damo odmah.Pozdrav za bracu iz bosne Raja Mladenovac 064/142-5729

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak and all over the world :)
  • Motocikl: Kawasaki ZX10 unikat :)

Moj dobar prijatelj Goran Milosavljevic iz Cacka trguje sa moto opremom, i moto delovima, kako polovnom tako i novom, pa ako zelis, mogu ti dati njegov broj da ga kontaktiras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Moj dobar prijatelj Goran Milosavljevic iz Cacka trguje sa moto opremom, i moto delovima, kako polovnom tako i novom, pa ako zelis, mogu ti dati njegov broj da ga kontaktiras.

 

Prijatelju samo postavi broj trebaće nekom, ako ja neuzme nešto od njega, uzeće neko drugi. Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Nema nista druze i u Tuzli je sve puklo ( bio sam skoro ),samo jos ima jedna prodavnica motora i skutera u bivsoj Skojevskoj,a sad Armije BiH ulici prema kasarni od Brcanske malte.To mi je drugar sto drzi i bivsi komsija,ali nema nista na lageru sem ponesto za italijanske motore,a od moto opreme nista.... :neznam: Ima i "Viba" prodavac Suzukia ( kod njega sam bio skoro i to mi je drugar ),ali samo motori i servis,ali bez lagera dijelova,vec po narudjbi i to samo za Suzuki motocikle. 1hmm.gif Znas kad nisam mogao naci u Tuzli ulje za viljusku W5 za mog TDM-a,a NGK svjecice nasao u prodavnici dijelova za Japanska kola. :D

 

Ispravio bih Branka, možda mu je promaklo, u Tuzli postoji prodavnica ''Odisej'', ima kompletan program kaciga SHOI, Motorex ulja i sl. Zgodna stvar je što tu možeš probati opremu DUNCHINI i BUFALO koju uvozi firma Pegaz iz Novog Sada pa to možeš kupiti tu ili u Novom Sadu pa da povratiš porez. Tip je počeo da uvozi Hondu, itd...

Mislim da ću doći na susret u Ist. Sarajevo pa ću ti dati adresu, tel. i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Erdevik

Drustvo i mene zanima ova tema,pokusavam zeni da nadjem neku roze kacigu ali mi ne polazi za rukom.Pozdrav

 

Ako baš ne možeš da nađeš roze kacigu, kupi bilo koju pa je prefarbaj.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Trenutno nemam

Imam ja dve jakne ( Richa Airstrike 3XL i Probiker skull rasing XXL) i kacigu (OGK) velicina XL dacu ti za 200e. Samo sam kacigu platio 300e pre par god. Javi P.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja