Jump to content

Moto Zajednica

koji 250?

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

ovako vozim piaggio beverly cruiser 250 i odlucio sam da predjem na motor skuteri su mi dosadili, koji motor da uzmem kawasaki 250r ili hondu cbr250? visok sam skoro 2m i tezak preko 100 pa ako imate neki prijedlog drugi bio bi vam zahvalan

 

unaprijed hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

znam da je tema 250cc ALI

ako vec imas 2m i preko 100kg, izgledaces krajnje smesno na 250, 500, 600, pa i na vecini 750cc. Na stranu to sto ces da izgledas kao dete koje je preraslo bicikl i udara kolenima u guvernal, vec ti nece biti udobno na manjem motoru. Neces imati 'de sa nogama (za pocetak).

 

Ja sam tu oko 190, vozim hondu koja je k'o autobus, pa mi nekad zafali prostora :):zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

onda fz6n? sta mislite ili xj6?

FZ6 je dosta gabaritniji motor od svih prethodno navedenih, meni bar naoko je vidno veći i od XJ6.

 

Znam da ga dosta visokih ljudi vozi i da im odlično odgovara, jedina mana bi mu za tebe mogla bit to što je stvarno osjetljiv na gas, a ti prelaziš sa skutera na njega. Nije nešto mnogo divlji i jak, osim ako se ne glupiraš sa međugasom neće te zbacit, ali dosta trza i na najmanje pokrete ručice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Ja sam visok 197 cm i tezak 105 kg, vozim zx6r 2002 godina i prilicno je udoban, prelazio sam s njim u danu 450-500 km i nisam bio mnogo umoran. Pre njega sam vozio gsxr 600 k5 i mogu ti reci da mi uopste nije odgovarao, morao sam da odmaram svakih 50-tak km. Kratko vreme sam vozio i Ninju 250R, dobar je motor ali nije za nas velike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ghost Rider, 65 postova
  • Lokacija: Toplicki okrug
  • Motocikl: Kymco KR-Sport

Da li neko moze da mi kaze nesto vise o motoru Kawasaki ZZR 250 koji se proizvodio pocetkom devedesetih godina?

Koliko trosi? Cena i dostupnost delova?

 

Cena mu je ispod 1000e na oglasima i ne vidim za te pare neki bolji izbor od 250ccm a da je sportak i 4T masina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Ja imam zzr 250, godište 2002. Platio ga zimus oko 1500 eura. Troši max 4 litra, kako god da ga voziš, za delove ne znam, Bogu fala ništa mi nije trebalo, doduše prešao sam oko 4000km. 4t, ubrzanje 0-100 7-8 sek, nisam baš merio, oseća dvoje na sebi, ali ne mnogo, ne davi ga... Inače, izbor 250cc kod nas je smešan, imaš 3-4 po oglasima koji se vrte, malo prodavaca još manje kupaca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja