Jump to content

Moto Zajednica

Zxr750 94g H2

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Crna Gora Bar

Imam navedeni model vec 3g interesuje me dali ko ima cesmicu za gorivo i dali ko moze sta da mi kaze o Pumpi za gorivo koja ide jer ja imam mitcubishi pumpu na motoru koja ide fabricki i DALI JE POTREBNA PUMPA ZA GORIVO ocekujem vase odgovore poz?????

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7112 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

i ja sam jednom imao slican problem i rekose mi da neki motori mogu da idu i bez pumpe slobodnim padom, samo sto onda nemoze ceo rezervoar da potrosi, uvek ostane 5-6 litara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

Imao sam taj motor i na njemu bas probleme sa pumpom.Jednog dana je samo poceo motor da trokira a zatim se i sasvim ugasio.Nakon nekih pola sata verlglanja i zafrkancije sa njim ustanivio sam da je riknula pumpa,skinuo sam dovodno i odvodno crevo goriva i premostio ih.Motor je upalio i bez pumpe tj na prirodni pad goriva ali sam morao da vozim samo na vrh gasa jer nisu karbovi imali dovoljno hranjenja gorivom.kuci sam razvalio pumpu i konstantovao da su otisli kontakti (vrlo slicni platinama) koje sam promenio.Ali pumpa je radila samo jos iznesno vreme jer su kontakti pogoreli zbog ostecenja namotaja el.magneta u samoj pumpi,tako da sam istu na kraju zamenio novom.Sto se tice nove pumpe platio sam je 60€ i to neka austrijska (ne secam se marke) koju sam kupio kod drugara u servisu na njegovu preporuku jer su mi za originalnu polovnu trazili 80€.Uglavnom kawa je posle radila ko nova a ta pumpa je jos uvek na njemu i sadasnji vlasnik mi je rekao sa vise sa njom nije imao problema...

 

 

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?wkr4wo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Crna Gora Bar

A jbg pitam jer bas sam prije neki dan spustio iglice na samo dno jer mi je prelivao i dosta trosio a nisam ima cesmicu pa sad cu da probam da spojim cesmicu sa pumpom i da vidim kako je motor radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

Pa neznam druze da moze da preliva karb bez pumpe,meni recimo kad odvrnem gas i drzim u visim obrtajima malo duze prvo pocne da trokira i ako ne popustim gas krece da se gasi...tj potrosi gorivo iz karbova a posto nema pumpe nemoze na prirodni da stigne da ih napuni tj nahrani.kad sam stavio novu pumpu sve je radilo besprekorno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja