Jump to content

Moto Zajednica

1.2.3. jun Lazarevac VII moto skup

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Ostalo je još dvadesetak dana do VII moto skupa u organizaciji LA MOTO kluba iz Lazarevca.

 

2FBE0F99-F736-3845-9532-6DC311DFA1C3_thumb.jpg

 

Lokacija već svima poznata, jezero Očaga na Ibarskoj magistrali kod Lazarevca.

Vidimo se....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Odlično mesto.prošle godine bio u petak i subotu i oduševljen sa hranom.Vidi se da su se kuvari baš potrudili.Pozdrav i vidimo se i ove godine. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: zzr 1100

BILI PROSLE GODINE I DOBRO SE PROVELI.IMAM JEDNU PORUKU ZA SANDRU DA MI OBEZBEDI PRISIVKU JER SMO JOS PROSLE GODINE U MITROVICI DAO MOJU OD MK.INDJIJA ONA NIJE IMALA U SVAKOM SLUCAJU VIDIMO SE PERA INDJIJA

 

I MK INDIJA DOLAZI OPET NARAVNO :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Potrudili ste se svaka cast domacini! Od fleksibilnosti organa reda, redara, preko vise vrsta jela, prostora uz jezero,.. a najbolje je naravno kad na jednom takvom zanimljivom mestu jos sretnes i stare drugare, nazalost moralo se ranije kuci. :takoje:

slika-1051.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Malo pre stigoh kuci! Sve u svemu odlican skup, mesto kao i uvek lepo, dobra posecenost.

 

Imam samo jedan predlog za organizaciju: Nemojte pustati motore na prostor ispred bine! Ok, smestili ste slovence i jos neke koji su dosli iz inostranstva, postujem. I dosli su malo kasnije pa je vec sve popunjeno. Ali nemojte dozvoljavati lokalnim sabanima da ruljaju motorima uvece za vreme svirke. Neki su prosli i po 5,6 puta, licno sam video kad je jedna budala nekoj devojci presla zadnjim tockom preko noge. Ogradite, stavite nekog redara tu. Nije ta poljana poligon za voznju i kurcenje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Organizacija i sam moto skup tradicionalno vrhunski...post-16993-0-91554800-1338712526_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Ogromna zamerka na cene pica i ponasanje momaka koji su prodavali.Prvo je u petak u 17h pivo u limenci kostalo 120din,da bi u 20h kostalo 140din.Onda u subotu u 20h NESTAJE casa za pivo i normalno ne mozesh da kupish pivo od 100din nego morash limenku koja je opet kostala 120din.Normalno i te limenke koje si na "silu" morao da kupish nisu bile ohladjene nego dobijesh mlako pivo,a pored toga i sokovi nisu stigli da se ohlade.Valjda ih je iznenadio skup pa nisu stigli da ohlade.I da prilikom placanja pica evrima,racunaju po kursu 90din.Razumem da malo zakinu kurs ali ovo je bash preterano.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

HVALA svima koji su došli i učinili da ovaj skup bude baš ovakav. Ni kiša koja je padala u subotu celo pre podne nije sprečila prave prijatelje da dođu i uveličaju ceo događaj. Skoro 1000 motora je prošlo kroz kapije jezera Očaga. Negde oko 150 klubova je dobilo zahvalnice za učestvovanje u realizaciji skupa. Nadam se da nije bilo puno propusta i da smo bili korektni domaćini.

Još jednom HVALA svima i vidimo su na drugim skupovima gde ćemo mi biti gosti.

 

P.S. Što se tiče pića i roštilja, kao i uvek, na žalost, ne radimo mi ni piće ni roštilj već lokalna firma Kolubara sport, to je uslov koji moramo ispuniti da bi dobili dozvolu da skup pravimo na jezeru. Šti se tiče cena ispoštovan je dogovor da točeno bude 100,00 a limenke kako koje, verovatno se jednom pio Jelen a posle Staropramen ili Nikšićko. Za kurs sam ja intervenisao jer su slovenki računali po 110,00 pa mi se ona žalila i posle moje intervencije dodata joj je razlika do 115,00 koliko sam ja smatrao da bi bilo korektno, a za 90,00 stvarno ne mogu da verijem. Još veći proble je taj što se direktor te firme menja svake godine tako da je svaki novi direktor "iznenađen" i neće da posluša moje savete pre početka skupa i onda kad krene gužva nastaju problemi. Izvinjavam se u ime kluba za pomenute propuste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Bilo je odlično, samo neznam što nije bilo plesačica za šankom. Pozdrav za Lamoto, čekamo Vas kod nas u I. Sarajevu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

HVALA svima koji su došli i učinili da ovaj skup bude baš ovakav. Ni kiša koja je padala u subotu celo pre podne nije sprečila prave prijatelje da dođu i uveličaju ceo događaj. Skoro 1000 motora je prošlo kroz kapije jezera Očaga. Negde oko 150 klubova je dobilo zahvalnice za učestvovanje u realizaciji skupa. Nadam se da nije bilo puno propusta i da smo bili korektni domaćini.

Još jednom HVALA svima i vidimo su na drugim skupovima gde ćemo mi biti gosti.

 

P.S. Što se tiče pića i roštilja, kao i uvek, na žalost, ne radimo mi ni piće ni roštilj već lokalna firma Kolubara sport, to je uslov koji moramo ispuniti da bi dobili dozvolu da skup pravimo na jezeru. Šti se tiče cena ispoštovan je dogovor da točeno bude 100,00 a limenke kako koje, verovatno se jednom pio Jelen a posle Staropramen ili Nikšićko. Za kurs sam ja intervenisao jer su slovenki računali po 110,00 pa mi se ona žalila i posle moje intervencije dodata joj je razlika do 115,00 koliko sam ja smatrao da bi bilo korektno, a za 90,00 stvarno ne mogu da verijem. Još veći proble je taj što se direktor te firme menja svake godine tako da je svaki novi direktor "iznenađen" i neće da posluša moje savete pre početka skupa i onda kad krene gužva nastaju problemi. Izvinjavam se u ime kluba za pomenute propuste.

 

E pa vidish druze ovo shto si ti napisao NE MOGU DA VERUJEM sam isto ja rekao decku koji je radio na kraju satora(sa one strane gde se delio rucak),kada mi je na moje cudjenje shto se kurs racuna po 90 rekao da su njemu tako rekli i ne moze on tu nishta.

Nemoj pogresno da me shvatish ali mislim da bi trebao ozbiljno da popricash sa tom ekipom shto je radila pice,poshto jednom skupu kao shto je Lazarevac to nikako ne prilici.U svakom slucaju moji drugari i ja smo se extra proveli,i svaka cast na gostoprimstvu vama kao clanovima kluba. :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja