Jump to content

Moto Zajednica

predlog duze voznje- djerdapska magistrala

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

U pravu je ribolovac, ja sam više puta išao tom deonicom, Golubac - Kladovo, i mogu vam reći da je tačno ta deonica i najlepša, kako za vožnju, tako i za neku zajedničku fotku!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Gospodo Maxisti , bice prava steta ako izostavite najlepsu deonicu niz Dunav od Milanovca do Kladova. Naime radi

se o samo 50-tak kilometara puta . Vasa je odluka a moja sugestija da to ipak izvezete. U Kladovu imate prenocista

u privatnom smestaju za malo para . Kako god odlucili srecan put svakako . :takoje:

 

 

U potpunosti se slazem 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

I ja se slažem sa Ribolovcem, a pogotovo sa onim delom da je potrebno prenoćiti u Kladovu :takoje: Ako ovu vožnju posmatramo kao jednu od pripremnih za Transfagaraš, onda možemo odmah da planiramo sledeću i to dvodnevnu - prvo do Kladova (a možda čak i do Negotina) a sledećeg dana preko brane na drugu stranu i nazad kroz Rumuniju preko Bele Crkve ili Vršca. Idealno vreme za to bi bilo negde u julu da bi za avgust bili spremni za pravu stvar! :moto3:

Ovu nedelju možemo da iskoristimo za upoznavanje sa "južnim krilom" MAXI ekipe pa im stoga predlažem da susret bude u Požarevcu i to najkasnije do 11h. Ako BG ekipa sa AK krene tačno u 9h, stižemo na vreme da nastavimo zajedno. Posle toga nas čeka preko 150Km zajedničke vožnje do Majdanpeka gde bi deo ekipe mogao da se spusti prema Zaječaru a ostatak nastavi ka Kučevu i dalje ka kući... Ako dobro rasporedimo vreme možemo usput da svratimo na Srebrno jezero, posetimo Golubačku tvrđavu, Lepenski vir i ručamo na mestu gde je Dunav najširi - na plaži u Donjem Milanovcu. Iako na tom mestu postoji neki restorančić, sumnjam da će biti vremena za posluženje grupe od 20-tak članova ali zato možemo da ponesemo sendviče i uživamo u pogledu sa obale.

 

Plaza%20u%20Donjem%20Milanovcu.JPG

 

Na kraju se ovo možemo da začinimo i posetom jednoj od najlepših pećina u Srbiji. Rajkova pećina je od Majdanpeka udaljena svega par kilometara a obzirom da je otvorena samo za grupne posete ovo je idealna prilika da proverimo zašto je toliko čuvena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp
0takoje.gif Ja sam definitivno za Sashinu varijantu..tj za obe varijante.. Kraca voznja sad, a duza u julu.. 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Već sam nekoliko puta pisao: sasha retko piše al' kad napiše nešto to je k'o iz Jevanđelja! Slažem se u potpunosti sa svim navedenim. :takoje:

 

Dakle da ne tupimo dalje: Skup na AK od 8h do 9h. Polazak u 9h! Ko je tu - tu je! u 11h skup sa "južnim krilom" u Požarevcu i grupna vožnja dalje. Molim sve drugare koji se nisu vozili u grupi da pogledaju temu o vožnji u grupi da ne bi bilo nepredviđenih i neželjenih situacija. Ko se ne bude pridržavao pravila vožnje u grupi, biće zamoljen da vozi ispred grupe ili iza na pristojnom odstojanju.

 

Pošto se tema i dogovori oko nje prilično otegla, ne bi bilo loše da se potvrdimo ko ide i odakle kreće. Početne stanice ćemo označiti kao AK i PO a dogovore oko skupljanja ljudi koji voze iz istog pravca, čekanja i slično nastavite slobodno u temi.

 

Evo zadnjeg spiska a vi ga korigujte po želji:

 

1. Rohirim + snajka AK

2. cobe + gospođa(možda) PO

3. markulja + lepsa polovina AK

4. bracabgd AK

5. Šipi + Lula PO

6. Satelis AK

7. Big Rider(taman da se upoznam konacno sa nekima od vas) AK

8. alexanto + Bilja možda AK

9. AlexBGD + lepsa polovina AK

10. Zeka Peka i drugari AK

11. SuperPOP AK

12. crnibgd+Slavica AK

13. Čorta + Suza PO

14. Sasha & Vesna AK

15.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ja ne znam sta da radimo ako bude kisa ceo put!!!0zbunjen.gif1neznam.gif pa smoricemo se ko tuljani!!!1hmm.gif Toliko se radujem ovoj voznji i cekam tu nedelju!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Već sam nekoliko puta pisao: sasha retko piše al' kad napiše nešto to je k'o iz Jevanđelja! Slažem se u potpunosti sa svim navedenim. :takoje:

 

Dakle da ne tupimo dalje: Skup na AK od 8h do 9h. Polazak u 9h! Ko je tu - tu je! u 11h skup sa "južnim krilom" u Požarevcu i grupna vožnja dalje. Molim sve drugare koji se nisu vozili u grupi da pogledaju temu o vožnji u grupi da ne bi bilo nepredviđenih i neželjenih situacija. Ko se ne bude pridržavao pravila vožnje u grupi, biće zamoljen da vozi ispred grupe ili iza na pristojnom odstojanju.

 

Pošto se tema i dogovori oko nje prilično otegla, ne bi bilo loše da se potvrdimo ko ide i odakle kreće. Početne stanice ćemo označiti kao AK i PO a dogovore oko skupljanja ljudi koji voze iz istog pravca, čekanja i slično nastavite slobodno u temi.

 

Evo zadnjeg spiska a vi ga korigujte po želji:

 

1. Rohirim + snajka AK

2. cobe + gospođa(možda) PO

3. markulja + lepsa polovina AK

4. bracabgd AK

5. Šipi + Lula PO

6. Satelis AK

7. Big Rider(taman da se upoznam konacno sa nekima od vas) AK

8. alexanto + Bilja možda AK

9. AlexBGD + lepsa polovina AK

10. Zeka Peka i drugari AK

11. SuperPOP AK

12. crnibgd+Slavica AK

13. Čorta + Suza PO

14. Sasha & Vesna AK

15.

 

Mala ispravka: Čorta + Suza vas čekaju u Milanovcu! (ne u PO) !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4346 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Pocnite da razmisljate onako usput o premestanju akcije za subotu, nece biti prijatno voziti 350km ako bude padala kisa sve vreme...0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ja u subotu ne mogu - radim svadbu. Ako odlučite za subotu, nema frke - želim vam lep provod a vidimo se drugom prilikom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Zašto da ne: predlog je skroz na mestu. Ako ima ljudi kojima je svejedno da li subota ili nedelja a za subotu je predviđeno lepo vreme onda idite u subotu. Ako ostane dogovor za nedelju ja dolazim makar led padao i što se mene tiče, pošto cobe reče da on dolazi do Požarevca kakvo god vreme bilo, možemo ići i samo do Požarevca. Ima i tamo neka kafanica koja će nas primiti...

 

A opet kažem (pišem): Ako većini odgovara subota, idite lepo po lepšem vremenu. Ja se neću buniti da u nedelju odspavam do podneva a imam i posla preko glave... -_- ...jedino će Alexa sačekati za lažne xenone neki drugi dan... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Sta ce ti sijlice i ovako planiramo da se vratimo do mraka0stabre.gif.Skokni ti do Zablja pa ih uzmi.1nanana.gif.

 

Ajde da vidimo da li ima ljudi koji bi mogli u Subotu.

 

1. bracabgd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

za AlexaBGD nisam primetio ali obraticu paznju!!! 1lol.gif A sto se tice subote ja ne mogu imam nesto vec isplanirano sa kolegama s posla u vidu rostilja na F.Gori,tako da bi nedelja bila idealna!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

U subotu radim, slobodan tek od 14h :gaa:

Eto za danas su najavili pljuskove ceo dan pa nista od toga, na banjici cak i sunce sija na momente :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Na banjici cak i sunce sija na momente :jee:

 

Baš na momente....ali bez brige izgleda strašnije nego što pada :zdravo:

 

 

384C01A8-F0C5-3849-B697-317F60C78382_thumb.jpg

 

7DE60818-E64A-C841-B612-5DF00B43C54E_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Na banjici cak i sunce sija na momente :jee:

 

Baš na momente....ali bez brige izgleda strašnije nego što pada :zdravo:

 

 

384C01A8-F0C5-3849-B697-317F60C78382_thumb.jpg

 

7DE60818-E64A-C841-B612-5DF00B43C54E_thumb.jpg

 

Fotoooshoooppp :P ja o vuku vuk na....padaaa sunce joj njeno :grom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 70 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: piaggio X9 500ie EVO

auh kakva provala oblaka kod mene...za pola sata ce to stici i do bg...

stvarno sam hteo da idem sa vama na tu turu, jer mi se napokon namestio slobodan vikend, cak je i zena bila zainteresovana, ali po ovakvom vremenu mislim da to nema smisla i da bi mi samo preselo i to debelo...

ne znam cemu silovanje, pred nama je jun, jul, avgust...pa valjda cemo naci neki normalan vikend sa lepim vremenom za ne bas tako malu turu...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja