Jump to content

Moto Zajednica

predlozite neko dvodnevno putovanje

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

posto za prvi maj vecina drustva sedi kuci ja resih sa curom da skoknem motorcetom negde, gledasmo soko banju ali mogu i neke druge destinacije, sta obici?ako neko zna cene smestaja moze i taj podatak.

 

da ima da se vidi nesto, i neki restoran sa hranom, na foru onom u lisinama, jer ne bih nosio rostilj, znaci neka setnjica pa kad se ogladni na rucak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Predlazem ti Soko Banju, i voznju do Babinog Zuba . Sta reci o banji, predivno u Lefteriji, Ozren,Rtanj, sve blizu a jeftino. Sada je prenociste u privatnoj reziji oko 400 din a klopa u restoranu kuvana jela 250 do 300 dinara. Meni je omiljena destinacija vec 20 godina , icesto odem na nekoliko dana po dva puta godisnje. Mozes i da pecas na Bovanskom jezeru.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ako voliš duže ture predlog je do Višegrada.Odlična relacija za 1 dan.Možeš putem:Jagodina-Kragujevac-Knić-Mrčajevci-Čačak-Požega-Užice-Mačkat-Kremna-Mokra Gora-Višegrad.Ako nećeš preko granice ili nemaš zeleni karton ti ostani na Tari.Kao što je napisao Mrgud,nije skup smeštaj,pogotovo sad van sezone a imaš i šta da vidiš celim putem.Pre dve godine sam bio baš u Jagodini,motorom, i morao poslom da odem u Višegrad pa sam išao tim putem sa F 650 ST i bio sam oduševljen.Sutradan može povratak:Tara-Bajina Bašta-Valjevo-Lajkovac-Lazarevac-Aranđelovac-Topola-Kragujevac-Jagodina.Pogledaj kartu videćeš kako izgleda,ovako dok čitaš izgleda prezahtevno,ali nije veruj mi.Do Soko Banje možeš uvek.Ovde ćeš više potrošiti na benzin ali veruj vredi.Ako cura pristaje na dužu vožnju to je pravo rešenje.Pozdrav i bilo gde da odete verujem da će vam biti lepo. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Mi smo se bolje snašli .Muški otišli motorima a žene kasnije došle kolima.Mi smo pažljivi,bilo nam žao da one ustaju rano. :moto3:

A ovu rutu koju sam ti predložio iskoristi neki drugi put.Bilo bi šteta da ne probaš. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja