Jump to content

Moto Zajednica

agv airtech e2205 mono

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

sada sam dosao iz markosa nema one vise mat crne za 16000 dinara pa sam uzeo onu za 16500 dinara crnu ali sjajnu nije mat da li je to puno i da li ko ima takvu kacigu i kakva imju iskustva zove se airtech

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

sada sam je pregledao one su italijanske a u unutrasnjosti nje ispod postave pise made in kina da li to kinezi prave za njih ili su me zaludeli pa mi  nisu dali ne original

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Imam ja airtech model :)

Iskreno da ti kazem jedva sam cekao da je promenim.Postoji nekoliko razloga za to i navescu ti ono sta sam ja primetio.

Prvi razlog je sto ne mozes da zamenis vizir tj. u radnji nemaju vizire posebno.Da budem precizniji,oni prodaju vizire ali ih nikad nemaju u radnji.Drugi razlog su sundjeri koji su se posle 4-5 meseci toliko skupili da mi je kaciga bila broj veca.Jako je neprijatan osecaj kad pri nekoj brzini osetis da kaciga ne stoji cvrsto na glavi vec se seta levo-desno. Kad sam je kupio jedva sam uspeo da je stavim na glavu tako da opcija da sam uzeo pogresan broj otpada.Treci razlog je sto mnogo sisti,duva,zuji i ko zna sta jos.To me je opasno nerviralo.Predjem 2 glave i oce glava da mi pukne od vibracija.I jos nesto sta sam primetio je sto nema kocnicu za vizir tj. ne mozes da ga "kliknes" pri zatvaranju.

Ako se jos neceg setim dodacu.Ovo je moje misljenje i to sto se meni ovaj model nije svideo ne mora da znaci da ti neces biti zadovoljan.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

To sto se nesto pravi u Kini ili gdje vec nema nikakve veze sa kvalitetom evo i zasto:

Od Mercedesa je u Njemackoj ostao samo jedan mali razvojni centar i muzej, svi pogoni su izmjesteni u Kinu i zemlje sa jeftinom radnom snagom. A kako to funkcionise, evo ovako: njemacka tehnologija i tehnika + kineska radna snaga + sistem kontrole kvaliteta = sasvim je svejedno dje se radi.

E sada da se vratimo na AGV. U njihovom slucaju je bukvalno: koliko para - toliko muzike! Da se razumijemo, svaka od tih kaciga ce vam zastititi glavu, ali svaka takodje ima i svoju usku namjenu. AGV pravi gradske (GP1 i K-Series), gradsko-putne (Stealth i S4) i trkacke (GP-Pro i Ti-Tech) kacige. Ja imam K-Series i sluzi mi iskljucivo za grad i za suvozaca. I iskreno, nizasta drugo i nije. Ne ocekujte od kacige za 150 eura da bude tiha, jebeno udobna i jos da joj se skida postava. Ako vam treba tiha i dobra kaciga koja nije samo za grad, onda se treba malo isprsiti (cesto je to malo vise). Sto se bezbjednosti tice, svaka kaciga renomiranog proizvodjaca je dobra, ali ima dosta onih odlicnih. Mogu reci da je manje-vise svaka kaciga preko 250 ODLICNA, ispod toga mislim da nemate prava da se mnogo bunite (cast izuzecima - Caberg me je odusevio...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pa ja sam za moju dao 16500 dinara to je malo vise od 200e  uzeo sam da je i stavio na vagu da je izmerim tezina je 1,5kg nesto mi je laka koliko je vasa teska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja