Jump to content

Moto Zajednica

bmw koferi

Recommended Posts

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

BMW Touring godiste 2006 bili su na BMW R 1100 S a mogu na jos neke modele kao R 1100 RT Malo su osteceni vidite na slikama , cijena po dogovoru ...

post-351-0-33733500-1332959591_thumb.jpg

post-351-0-34169100-1332959608_thumb.jpg

post-351-0-34776600-1332959626_thumb.jpg

post-351-0-84616300-1332959645_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Jeftino!!!!!!! Ih, samo mi jos bmw fali... Ovo je džaba. Da nemam bočne kofere. Pa brate za ove pare ne mozes ni kineske kupiti... Ljudi kupujte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

kako izgledaju nosaci za ove kofere, dali moze da se zbudzi na drugi motor a da nije bmw? i da kako bi ih transportovali u Srbiju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1084 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Jeftino!!!!!!! Ih, samo mi jos bmw fali... Ovo je džaba. Da nemam bočne kofere. Pa brate za ove pare ne mozes ni kineske kupiti... Ljudi kupujte!

 

Pa brate,ako je dzaba,kupi ove-prodaj svoje-za razliku sipaj gorivo i uzivaj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ja bi, veruj mi, ali me mrzi da prekrajam givi nosace... Realno jeste džaba, iako su osteceni, novi koštaju ko nezdravi, mozes i sam proveriti. A ova ostecenja se lako mogu sanirati, da izgleda kao da nije ni bilo nista, samo treba malo strpljenja i puno smirgle :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

kako izgledaju nosaci za ove kofere, dali moze da se zbudzi na drugi motor a da nije bmw? i da kako bi ih transportovali u Srbiju?

 

Nosač kofera nije problem napraviti. To je praktično jedna malo modifikovana pravougaona cev. Ali je problem što se kofer kači na tri tačke - dve su na tom nosaču i jedna na dodatku pored suvozačevih nogostopa, odnosno kako bi se evropski reklo fuzastera. Znači oko toga bi bilo budženja.

Sledeća stvar je da je možebiti levi kofer prilagođen izduvu sa te strane, tako da ne znam koliko bi ti to odgovaralo.

Poslednja stvar je da su na ovim koferima popucali plastični profili kojima se kofer oslanja na nosač. To može da nadogradi plastičar, ali eto da pomenem.

 

Jedino je pitanje da li ima smisla da ulaziš u celu akciju s obzirom na to da koferi nisu namenjeni tvom motociklu.

Za onoga kome su namenjeni cena je OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ko prvi djevojci njegova je , mogu se poslati busom za novi sad, cacak i beograd ima direktna linija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Savetujem da kofere kupe samo oni koji imaju motore BMW-R1100Rt, BMW- R1100RS i BMW R850 RT {zbog polozaja izduva} a ostali da se manu corava posla jer sa koferima se nije igrati. Mogu da se poprave dodatkom metalnog profila a zatim zalivanjem plastike zbog estetike, tako sam ja uradio drugarima a sve ostalo je jedan probo pa se usro. Treba voditi racuna o svojoj bezbednosti ali i onog iza tebe. Stevo srecno sa prodajom i pozdravi TNT i Zeljka Mostarca.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja