Jump to content

Moto Zajednica

CNT ContiRoadAttack vs. Bridgestone BT023 160/60-18

Recommended Posts

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

Došlo vreme da promenim zadnju gumu na mom motoru, nude mi se gornje dve po sličnim uslovima (malo jefitinije CNT od BRDG), pa da vidim da li je neko imao i kakva iskustva sa nekom od te dve gume (ili je možda vozio i jednu i drugu pa može da mi da neku uporednu analizu), naravno ako neko ima pozitivna iskustva sa nekom drugom gumom u dimenziji 160/60-18 nek ih podeli, biću mu zahvalan!

 

Pozdrav svima! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: trenutno kombi :)

vozim set 023, prednja drzi extra u svim uslovima i rezimima voznje, a zadnja dok se dobro ne zagreje nije bas pouzdana i oce da trzne zadnji deo, ovo se odnosi na krivine. a prilikom naglog startovanja ili kocenja nema nikakvih problema i neprijatnih desavanja. nadam se da sam doprineo pri zboru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

vozim set 023, prednja drzi extra u svim uslovima i rezimima voznje, a zadnja dok se dobro ne zagreje nije bas pouzdana i oce da trzne zadnji deo, ovo se odnosi na krivine. a prilikom naglog startovanja ili kocenja nema nikakvih problema i neprijatnih desavanja. nadam se da sam doprineo pri zboru...

 

Ili BT021 jedino se teze nalazi 18 coli,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Vozio sam bt023 ali u dimenziji 180/55-17(na yamahi fjr)i po kiši je bio problem što u krivini i pri sporijoj vožji malo krene da kliza zadnja guma.To je primetio i drugar čiji je motor tako da ove sezone obavezno menja marku.A contiroadatack su bile na mom BMW-u kada sam ga kupio i već su bile za menjanje a prešle samo 6850km,ako je kilometraža prava,Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Gume par 160-60-18c i 120-70-17c Miselin 27000d Metzeler z6 31000d Danlup 31000d Continental 27000d i Bristone 35000d i ako najskuplje ja imam najvise poverenja u njih i za mokro i za suvo a traju 20000 km. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Imaš sigurno mnogo više iskustva i znanja u ovome od mene,ali za mene su metzeler zakon i neću ih menjati iako ih je BMW zamenio,na mom RT-u fabričke su bile continental.Pozdrav Deda Dane i o ovome možemo uz ono pivo što dugujem tebi i Djunti kad dodjete u Šabac. :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

Kupio sam zadnju bt 023 uz lepu ponudu i za prednju ali sam morao da ih odbijem... trenutna Metzelerka je u dobrom stanju, a trebaju mi pare za neke druge andrmolje, pa ce prednja bt 023 morati da saceka. Javljam utiske kad ih budem imao, za sada sam napravio manje od 400 km na novoj zadnjoj bt 023 :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja