Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

zamolis nekog ko ima isti majesty da ti je pozajmi na pola dana,toliko traje da ti je lik napravi pa mu vratis...mnogo jeftinije....jel imas bar plasticno crevce kroz koje prolazi sajla...bem li ga kako se to zove kod nas....ili nemas bas nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

....jel imas bar plasticno crevce kroz koje prolazi sajla...bem li ga kako se to zove kod nas....

Зове се БУЖИР :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ako je izmedju 22,6mm i 21mm onda je u redu a ako je na ivici 21mm i sve ispod toga onda znas sta mu sledi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Hvala drug :-) jos jedno pitanje drzi mi vise obrataje kad se ugreje kad je hladna lepo radi al kad se ugreje podigne obrtaje. Sta bi moglo biti? I kad ga palim potrebno je da mu dam malkice gas uvek. I kad ga nepalim par dana treba par puta po pet sekundi da bi upalio. Inace mnogo lepo ide i lepo se ponasa u voznji glatko ubrzava bez cimkanja. Dal taj el. Sauh ili karb sta bi moglo biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Apsolutno sam imao isti problem, skini karb i odnesi ga nekom da ga sredi i sauh da pregleda jer kod mene je bio problem što su se žice u sauhu ili ti maloj crnoj kutijici što stoji na karbu pokidale pa je to vraćeno sve na mesto i sad prede

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Molim vas ljudi, gde mogu da nadjem sajlu za kilometrazu, motor stoji rasklopljen, necu da vracam prednju plastiku dok je ne namestim. U moto klinici nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Molim vas ljudi, gde mogu da nadjem sajlu za kilometrazu, motor stoji rasklopljen, necu da vracam prednju plastiku dok je ne namestim. U moto klinici nema.

 

Odnesi u Boban sajle ako se ne snadjes na nekom drugom mestu, mislim da jeftinije neces proci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sta mislis da metrom izmeris od inst. table do puza kolika ti duzina sajle treba, pa lepo skines oba kraja gde ulazi sajla ( tabla, puz ) poneses i pokazes sta ti treba, snadji se-improvizuj-probaj, mozda uspe 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

nema sanse tako da uradi sajlu a i nema tog majstora koji ce mu tako raditi uopste...druze,ja mogu ovde u italiji da ti kupim to ali je malo duze da to dobijes,dok nadjem nekog ko ide jer ja ne dolazim pre leta jbg....probaj u moto bike iz kaca,znam da rade gomilu stvari a i poznajem vlasnika licno...imas ih na netu....a ima i jedan otpad u bg,mislim da je blizu kaludjerice,goran se zove lik...imao je brdo rasturenih majesty 250,probaj da ga nadjes...jbg ja se vise ne secam.......ako neko zna ovde,mozda moze da ti pomogne oko adrese ili telefona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Sta da odnesem kada nemam nista, ni sajlu ni omotac sajle!

Sklopi ti to tako i kad otopli dodjes kod mene i zajedno odemo sa mojim i tvojim motorom i lepo skinu sa mog i prema njemu naprave i tebi. Ako je upitanju majesty 250 kao moj do 99 god. Eto to imaj na umu ako se nesnadjes uskoro.:takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Hvala drug :-) jos jedno pitanje drzi mi vise obrataje kad se ugreje kad je hladna lepo radi al kad se ugreje podigne obrtaje. Sta bi moglo biti? I kad ga palim potrebno je da mu dam malkice gas uvek. I kad ga nepalim par dana treba par puta po pet sekundi da bi upalio. Inace mnogo lepo ide i lepo se ponasa u voznji glatko ubrzava bez cimkanja. Dal taj el. Sauh ili karb sta bi moglo biti

 

Tebi drži obrtaje dok na satu ne postigne temperaturu do polovine, onda spusti obrtaje.

 

A kad je upališ, par sekundi radi na manjim obrtajima pa polako diže.

 

Mislim da je to normalno, a možda i grešim.

 

P.S. Ovaj put molim te preskoči kvazi majstore, idi odma kod pravog za to. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Hvala drug :-) jos jedno pitanje drzi mi vise obrataje kad se ugreje kad je hladna lepo radi al kad se ugreje podigne obrtaje. Sta bi moglo biti? I kad ga palim potrebno je da mu dam malkice gas uvek. I kad ga nepalim par dana treba par puta po pet sekundi da bi upalio. Inace mnogo lepo ide i lepo se ponasa u voznji glatko ubrzava bez cimkanja. Dal taj el. Sauh ili karb sta bi moglo biti

 

Tebi drži obrtaje dok na satu ne postigne temperaturu do polovine, onda spusti obrtaje.

 

A kad je upališ, par sekundi radi na manjim obrtajima pa polako diže.

 

Mislim da je to normalno, a možda i grešim.

 

P.S. Ovaj put molim te preskoči kvazi majstore, idi odma kod pravod za to. :takoje:

 

Razumem i nije mi tesko :takoje:

do duse nikad nedodje do polovine sad jer je hladno vreme pa mozda zato drzi obrtaja vise da bi kao zagrejalo :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

nema sanse tako da uradi sajlu a i nema tog majstora koji ce mu tako raditi uopste...

 

Ahh da, zaboravi da je sajla mnogo komplikovana stvar...ljudi prave boga oca a ne jednu sajlu 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

To i ja mislim. samo odes sa svojim motorom do majstora sto pravi sajle i covek izmeri kolika treba da bude odprilike jel to nema veze da li 1cm duza samo da nije kraca jer se ona rotira i pogleda kakva treba da bude na pocetku a kakva na kraju i napravi ocas posla :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja