Jump to content

Moto Zajednica

Da se predstavim...

Recommended Posts

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

  Zovem se Rade i zivim u bgd. (Karaburma). Nemam motor, ali imam zzelju da ga imam. Vozio sam T-matik,T-15, MZ,Vespu, CBR600rr i neki kineski mini krosic. Na zalost, nijedan nije bio moj, ali docice i tad dan :D. U svakom slucaju moze se reci da je moje iskustvo sa motorima malo i da sam srecan sto postoji jedno ovakvo virtalno mesto koje ne samo da pomazze, vec slobodno mogu reci da je Akademija motorciklizma u Srbiji. Pratim Vash, odnosno sada vec nash sajt izvesno vreme i veoma mi je drago shto je pozitivna, drgarska atmosfera i sto se svako oseca kao u velikoj porodici.Eto, sada sam i ja sa vama, pa se "kucamo" dok se ne upoznamo.

 

  Pozdrav svima !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Dobro-došao imenjače

 

Ooooooooo... pa imenjache drago mi je.

 

Zahvaljujem se svima na dobrodoshlici !!! (ovo pisem drugi put, neshto mi nije uspelo malopre  :-\, al` dok se snadjem ;D)

 

Hocu da dodam da sam svako veche na ulici, relacija Karaburma-Vidikovac (23-ojka sa slicice), pa kad vidite "japanca 856", znajte da vas trazzim po retrovizorima i da mislim Vas. Jedino mi malo smeta kad me po neki Bajker iscima pa moram da nabodem bremzu (shto se nikako ne svidja mojim putnicima  >:(), al` o tome u nekoj drugoj temi.

 

Hvala josh jednom !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

POZDRAV!

Gledacemo da manje nabadas  bremzu.  ;D  ;D  ;D

 

A Ti si znachi taj Zmaj !  ;D

 

Od sad nabadamo samo >10 sa lukom i strelom< i tako to...  ;):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja