Jump to content

Moto Zajednica

lancia delta 1.3 lx prodajem

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2840 postova

prodajem lancia deltu 1.3 lx,75 ks,1987,300000 km, sa atestiranim plinom ,registrovanu,platinum metalik.bez ulaganja ,u zadnje 2 godine sredjen zadnji, prednji kos,trepne i pod i vrata,za voznju savrsena,lezi ko zmija,nikad se nista ne kvari,a motor i mnogi delovi su od stojadina-128,prodajem je jer posedujem jos jednu staru 12 godina,a za dve vise nemam mogucnosti da ih vozim,svima savetujem da kupe neku lanciu,na nasem trzistu ih ima malo,i niko nece luxuznog talijana ,nego uglavnom nemca-ogromna greska,ko jednom sedne u lanciu sve ostalo osim superaitomobila mu delije kao kontejner ili poluzavrsen auto a extra su dobre i najlepse,i najskuplje-top gear ih proglasio najboljim automobilima na svetu,

post-2345-0-74298000-1328651359_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

top gear ih proglasio najboljim automobilima na svetu,

 

najlepšim, ne najboljim,............a kada su hteli da predstave ili kazu nesto o lanciji samo bi stavili gomilu rdjavog metala :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Dobar je to auto. Mada ja vise volim model sa okruglim farovima. Jel dolazi neka zamena u obzir, recimo za motor 125ccm ?:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2840 postova

zavisi koji je motor-koliko vredi,i zaboravih da napisem da trosi polusintetike od maximuma do minimuma na 10000 km,i ne duva ni na iberlauf ni na auspuh,a ovim skepticima sto sumnjaju u lancie,samo da kazem da ako ne racunate sredjene oldtajmere svugde po evropi,najstarija auta sto se vide su matore lancie i to zato sto postanu tokom exploatacije kao kucni ljubimci bezuslovno te vole i nista ne traze,osim goriva,a gde su sad oni silni fordovi ,golfovi i suze koji su uvezeni polovinom devedesetih preko krajine i crne gore, svi su odavno na otpadu ,a i zamislite nekoga da se veze za golfa dvojku koji iznutra izgleda kao gajbice koje ja lozim-kao i ostali folksvageni-vidi njihov najfensi auto- buba iznutra skup fosni lose ukomponovanih.Inace gospodin Lancia je poceo da pravi auta jer je pre 100 godina bio razocaran u kvalitet auta-raspadali su se na sastavne delove tokom voznje-narocito fordovi,i u krivini odjednom vozis dvotockasa umesto cetvorotockasa,pa je morao sam sebi da napravi auto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nemacki nemkasti janjicar iz svabije, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125

Ti brate pricas bajke za medalju. Jesi razmisljao da objavis neku zbirku ili nesto?

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Drugari, ako niste zainteresovani zasto se mesati ? Ako nekog zanima skinuce sliku i smanjiti je. Nije ni prvi ni poslednji put da je neko stavio preveliku sliku, nije to namerno uradio.

A ovo drugo, jeste da ga mozda previse hvali, al donekle je i u pravu, to su dobra i kvalitetna kola, za te pare vrede. Covek je napisao sve sto je imao, nema razloga za prozivanje ! Izvinite za off topic. Pozdrav :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Tako slatkorečive opise ni na limundu nisam video. Prestani, ako i postoji potencijalni kupac oteraćeš ga, počeće da sumnja šta stoji iza tolikog proseravanja. Lancia je danas fiat sa teže dobavljivim delovima. No cena nije prevelika za auto koji odmah može na put a interesantan je za one koji vole da budu različiti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Koliko se secam a secam se, Jeremy Clarkson je za lanciu rekao sve najgore, osim za jedan model, koji dize u nebesa a to je HF Turbo Integrale.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Koliko se secam a secam se, Jeremy Clarkson je za lanciu rekao sve najgore, osim za jedan model, koji dize u nebesa a to je HF Turbo Integrale.

...koja i jeste nenadjebiv auto iz osamdesetih,legendaran,prelep,savrsen... Tako bi zeleo da je imam... Ah,ta HF Integrale...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2840 postova

pogledajte ponovo tu epizodu pa ce te videti da je top gear proglasio lanciu za najboljeg proizvodjaca svih vremena ,a ne za najlepsi auto i to iako je po glasanju gledaoca lancia imala valda sest glasova a recimo mercedes nekoliko stotina hiljada-ali sta zna raja sta je dobro.Za BETU su rekli da je gomila zardjalog metala posto kanali za odvod vode nisu funkcionisali pa je rdjala ko luda.Gledao sam skoro sve epizode i mislim da je to najobjektivnija emisija od svih,a ne kao 99.9% ostalih koji hvale sve automobile a upravo je obrnuto ,a to top gir dobro popljuje.Svim mogucim autima nadje gomilu zamerki.A inace lanciu su proglasili najbolju zato sto je napravila najvise savrsenih automobila.U toj istoj epizodi gostuje neki lik-radio voditelj dzet seter koji ima najskupji auto na svetu kupljen na aukciji-neki ferari i jos gomilu raznih ferarija koje restaurira i farba u belo,pa je klarcson i njemu rekao da je lancia bolja na sta je ovaj popizdeo,a clarcson mu je rekao da bi on posedovao tri lancie, a samo jednog ferarija,a inace spada u ljubitelje istih.Malo sam oduzio, a ovo je prepricana epizoda o lanci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

pogledajte ponovo tu epizodu pa ce te videti da je top gear proglasio lanciu za najboljeg proizvodjaca svih vremena ,a ne za najlepsi auto i to iako je po glasanju gledaoca lancia imala valda sest glasova a recimo mercedes nekoliko stotina hiljada-ali sta zna raja sta je dobro.Za BETU su rekli da je gomila zardjalog metala posto kanali za odvod vode nisu funkcionisali pa je rdjala ko luda.Gledao sam skoro sve epizode i mislim da je to najobjektivnija emisija od svih,a ne kao 99.9% ostalih koji hvale sve automobile a upravo je obrnuto ,a to top gir dobro popljuje.Svim mogucim autima nadje gomilu zamerki.A inace lanciu su proglasili najbolju zato sto je napravila najvise savrsenih automobila.U toj istoj epizodi gostuje neki lik-radio voditelj dzet seter koji ima najskupji auto na svetu kupljen na aukciji-neki ferari i jos gomilu raznih ferarija koje restaurira i farba u belo,pa je klarcson i njemu rekao da je lancia bolja na sta je ovaj popizdeo,a clarcson mu je rekao da bi on posedovao tri lancie, a samo jednog ferarija,a inace spada u ljubitelje istih.Malo sam oduzio, a ovo je prepricana epizoda o lanci.

 

 

Gledao nekoliko epizoda,i smucio mi se zivot,lupaju gluposti,a u testovima nesto karikiraju i izvode.....kad su u testovima starih automobila testirali mercedesa 123-ku,oblatise je samo tako,a auto bukvalno neunistiv......

 

Nego reci mi(mrzi me da trazim po netu za tu lanciu)jel ta tvoja karburator,posto zastavini motori 1300 imaju 65 konja,i isti su....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ima li pogon na sva 4?

 

Delta integrale ima pogon na sva 4. Ona sa okruglim farovima uglavnom. :Mina:

 

Ali ima i onih na samo prednji pogon.

Jednom lep auto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2840 postova

male lancie imaju dvogrli karburator,i 75 i 78 konja,a nacin na koji su nabudzene,na vise od ostalih stvarno neznam,ali poenta je u tome sto taj auto sa tako malom kubikazom i snagom stalno trazi da ga se ganja posto sta god da mu radis on ide kao da si se rodio sa njim i po tome je slican motoru.Amortizeri su tvrdi da ih nemos utisnuti,ima nazad difuzore -nesto slicno kao nova impreza i sto je najvaznije zadnju rotacionu balans stanglu koja nije fiksna nego se ljulja ko ljuljaska,a funkcija je u tome da kad se u krivini unutrasnji i spoljni tocak obrcu tolko razlicitim brzinama jer opisuju razlicite polukrugove oni hoce da se smaknu iz iste ose-grede koja ih spaja.Tako da dolazi do zanosenja auta pa ta balans stangla krene da rotira i to kompezuje.To sve daje utisak u voznji da auto lezi ko pegla i da moze da pogresi samo vozac.Zbog svega ovog mi je zao sto prodajem auto a sve se nadam da ga necu prodati jer takav osecaj i preciznost u voznji cu imati jedino ako dobijem na lotou pa kupim nesto poput ovog,ali iskreno neznam ni koji bi to auto mogao da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

pogledajte ponovo tu epizodu pa ce te videti da je top gear proglasio lanciu za najboljeg proizvodjaca svih vremena ,a ne za najlepsi auto i to iako je po glasanju gledaoca lancia imala valda sest glasova a recimo mercedes nekoliko stotina hiljada-ali sta zna raja sta je dobro.Za BETU su rekli da je gomila zardjalog metala posto kanali za odvod vode nisu funkcionisali pa je rdjala ko luda.Gledao sam skoro sve epizode i mislim da je to najobjektivnija emisija od svih,a ne kao 99.9% ostalih koji hvale sve automobile a upravo je obrnuto ,a to top gir dobro popljuje.Svim mogucim autima nadje gomilu zamerki.A inace lanciu su proglasili najbolju zato sto je napravila najvise savrsenih automobila.U toj istoj epizodi gostuje neki lik-radio voditelj dzet seter koji ima najskupji auto na svetu kupljen na aukciji-neki ferari i jos gomilu raznih ferarija koje restaurira i farba u belo,pa je klarcson i njemu rekao da je lancia bolja na sta je ovaj popizdeo,a clarcson mu je rekao da bi on posedovao tri lancie, a samo jednog ferarija,a inace spada u ljubitelje istih.Malo sam oduzio, a ovo je prepricana epizoda o lanci.

Bas si preterao brate sa hvaljenjem! Pa ti kao da nisi video ni jedan drugi auto u zivotu! Dobro,verujemo da ti se svidja i da je tebi najlepsa,ali smanji malo sa pljuvanjem sto puta skupljih i boljih automobila jer stvarno ovo ispada smesno! Jeste tvoj oglas i mozes da pises sta hoces,ali ne mogu da ne odgovorim na ovo...ne znam ni kako bi ga nazvao. preterao si! Auto k'o auto.Krs kao i svaki drugi...

ps. nije mi namera da te uvredim komentarom i izvinjavam se ako sam off oglas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

male lancie imaju dvogrli karburator,i 75 i 78 konja,a nacin na koji su nabudzene,na vise od ostalih stvarno neznam,ali poenta je u tome sto taj auto sa tako malom kubikazom i snagom stalno trazi da ga se ganja posto sta god da mu radis on ide kao da si se rodio sa njim i po tome je slican motoru.Amortizeri su tvrdi da ih nemos utisnuti,ima nazad difuzore -nesto slicno kao nova impreza i sto je najvaznije zadnju rotacionu balans stanglu koja nije fiksna nego se ljulja ko ljuljaska,a funkcija je u tome da kad se u krivini unutrasnji i spoljni tocak obrcu tolko razlicitim brzinama jer opisuju razlicite polukrugove oni hoce da se smaknu iz iste ose-grede koja ih spaja.Tako da dolazi do zanosenja auta pa ta balans stangla krene da rotira i to kompezuje.To sve daje utisak u voznji da auto lezi ko pegla i da moze da pogresi samo vozac.Zbog svega ovog mi je zao sto prodajem auto a sve se nadam da ga necu prodati jer takav osecaj i preciznost u voznji cu imati jedino ako dobijem na lotou pa kupim nesto poput ovog,ali iskreno neznam ni koji bi to auto mogao da bude.

Kupi HF Integrale... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja