Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Busilicu i Brusilicu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

Kao sto naslov kaze, kupujem busilicu (po mogucstvu malo kvalitetniju) i brusilicu (nebitno marka, samo da radi) u polovnom stanju.

Rok je do 27.01.2012, najkasnije do 28-og.

Cena...sto jeftinije moguce... Sad

Ponude mogu ovde ili na 062/295-463 (od 9-20h).

 

Hvala,

Nemanja,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

kakvu trazis busilicu sa obicnim futerom ili sds da ima ili nema cekic , jer mora da je firmirana , ima ili da nema reostat itd

brusilicu bar napisi koje velicine ti treba 115 - 125 - 180 - 230

najbolje napisi koliko bi para dao za ovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

Brusilica: 115-125, nisam 100% siguran koja od ove dve;

 

Busilica: sa cekicem, po mogucstvu firmirana, ostalo ne bitno.

 

Sve za oko 3000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Zapucaj na Bubanj potok u subotu te uzmi polovno ali neke poznate firme,trajace duze no alat kupljen u Uradi sam ili Metrou! Odmah imas i likove kod kojih za 20 kinti mozes i probu da izvrsis(imaju agregate ili pretvarace napona sa 12-220). Ali i cifra koju si napisao je :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

A za sta ti treba alat

ako je za svakodnevnu upotrebu i akanje, tesko da ces naci nesto za te novce,a da valja

 

ako ti treba da s vremena na vreme koristis,onako amaterski,onda mozes i da nadjes nesto u METRO-u na akciji, ali ne racunaj da je bas neki kvalitet ( moze da traje 10 godina, ali moze da crkne posle mesec dana)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

sigurno ces da nadjes firmiran polovan alat za 3000 din :lol:

 

Ako se sva sija, cakli i piše BOSCH znaj da je original kineska kopija turske imitacije Boša :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

mnogo malo para za busilicu i brusilicu cak i polovnu .

postujem tvoj novac , zato idi u metro ili neke tako kuce i kupi nesto sto ima garanciju bar 2 godine . predlazem metro jer je jaka firma ako se pokvari za 2god i nemoze da se popravi . a nemoze dobices novac nazad :)

nije ti ni resenje da kupis bos star i nabudjen i poluispravan za te pare . busilicu mozda i nadjes bosovu na buvljaku starom ali brusilicu tesko one su jako osetljive i lakse crkavaju pa im je manja ponuda .

ne zaj .. se oni nego se ubedjuju da nema ni polovan alat firmiran da valja za te pare . ko se razume u alat on zna koliko kosta a ko se nerazume on gleda sta pise ne koliko funkcija ima masina .

ja sam kupio busilicu na buvljaku u pancevu za 1500 din izmesala je oko 1 tone fasade i jos radi , inace sluzi za ono komsija jel imas busilicu . imam komsija kako da ne . pa nisam mislio na tu , a ona nije mi tu sad . brusilicu je stvarno teze naci da valja moj savet je metro i 2 godine garancija obavezno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

sigurno ces da nadjes firmiran polovan alat za 3000 din :lol:

 

Ako se sva sija, cakli i piše BOSCH znaj da je original kineska kopija turske imitacije Boša :D

 

plave boje obavezno ne zeleni bos , taj i nije nesto . mada kad bolje razmislim ni crveni bos nije tako los i on dugo traje ako se drzi na suvom i tamnom mestu . ovo da bude na tamnom mestu je najvaznije jer ga svetlost sijalice i sunca brzo ubija .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Na tu garanciju nemoj mnogo da se oslanjas, ako crkne ima da kazu da je nisi koristio kako treba. Moj brat kupio neku brusilicu na buvljaku sa 2 godine garancije. U kompletu dosao brusni kamen za metal i za beton. Posle mesec dana od kupovine, sekli smo neke giter blokove tom brusilicom, ubrzo nakon toga ona crkne. Posaljemo na reklamaciju, oni je poprave, vrate posle mesec, dva i ukinu garanciju sa obrazlozenjem da je koriscena u profesionalne svrhe :staa: U upustvu za koriscenje i garanciji, naravno o tome nema ni pomena, trebali su onda da napisu da je brusilica za upotrebu jednom godisnje da bi izdrzala dvogodisnju upotrebu koliko traje garancija. Inace placena je 3000 din.

 

Sa druge strane ja imam Makita brusilicu koja se aktivno koristi vec 3 godine i dalje radi kao nova koju sam platio oko 50e na nekoj akciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Na tu garanciju nemoj mnogo da se oslanjas, ako crkne ima da kazu da je nisi koristio kako treba. Moj brat kupio neku brusilicu na buvljaku sa 2 godine garancije. U kompletu dosao brusni kamen za metal i za beton. Posle mesec dana od kupovine, sekli smo neke giter blokove tom brusilicom, ubrzo nakon toga ona crkne. Posaljemo na reklamaciju, oni je poprave, vrate posle mesec, dva i ukinu garanciju sa obrazlozenjem da je koriscena u profesionalne svrhe :staa: U upustvu za koriscenje i garanciji, naravno o tome nema ni pomena, trebali su onda da napisu da je brusilica za upotrebu jednom godisnje da bi izdrzala dvogodisnju upotrebu koliko traje garancija. Inace placena je 3000 din.

 

Sa druge strane ja imam Makita brusilicu koja se aktivno koristi vec 3 godine i dalje radi kao nova koju sam platio oko 50e na nekoj akciji.

zato sam i rekao da ode u metro i da tamo kupi , a ne na buvljak jer metro je dosta ozbiljan po tom pitanju i nemogu da daju neke take odgovore brez obrazlozenja kao na buvljaku . inace ako ste sekli blokove to nespada ni u metal ni u beton ima mnogo finu prasinu i ubija brusilicu , zato su vam i izbacili je iz garancije . trebali ste polako da je otvorite i ocistite unutra pre slanja :) ali srafciget umocis u ulje pre odvijanja da neosteti sraf :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Ajde da pomognem

sad videh u Mr Brickolage ( radnja za sve i svasta za kucu,kod Centralnog zatvora)

busilica no name 500w 1490 din na akciji,

isto tako brusilica ista marka 115, 1490 din

 

tako da eto alata za 3000 din

 

pozdrav Ivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Ajde da pomognem

sad videh u Mr Brickolage ( radnja za sve i svasta za kucu,kod Centralnog zatvora)

busilica no name 500w 1490 din na akciji,

isto tako brusilica ista marka 115, 1490 din

 

tako da eto alata za 3000 din

 

pozdrav Ivan

 

mora da imaju malu nabavnu cenu od ovih iz centralnog zatvora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja