Jump to content

Moto Zajednica

Molim za mišljenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: YAMAHA XJ 600 Diversion

Pozdravljam cenjeni auditorijum.  Ja lično, skroz sam nov u Vašem svetu, ali ga polako ali sigurno osvajam (ili još tačnije - Vaš svet osvaja mene). I dok taj proces međusobnog osvajanja lagano teče (početničko/manijački koristim svaki raspoloživi trenutak da provedem u sedlu), imam ideju da se za sledeću sezonu castim sa novim kruzerom, koji bi me trebao služiti do polaska unuka u školu. E tu leži zeka. Pošto ima ona narodna: "Mapu gledaj a seljaka pitaj" - čitajući razne moto revije i pretražujući internet, nikako da rešim dilemu: YAMAHA DRAGSTAR 650/1100  ili  HONDA Shadow 750. Zato Vam se i obaćam, računajući na iskustvo koje imate i iskrenost i dobronamernost  u komentarima (koja krasi ovaj forum). U odnosima :  Kvalitet, Performanse, Trajnost, Cena  - šta bi trebao biti moj izbor?  Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

A ovaj kruzer !?!?!?!?!?  ;D

 

mada ja mislim da su kruzeri totalno neupotrebljivi sem za shepurenje po gradu, ali vidis da su nasi drugari obisli svet na njima !  ;D

 

iEjo2_bmwr1200cin2000021024fi9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

mikko svaka čast BMW-u ali ovo gore je nešto najružnije što sam video na dva točka, teški kičeraj made in china! naježim se kad god ga vidim...

 

znam da su ukusi različiti, i ne bih da se neko uvredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

mikko svaka čast BMW-u ali ovo gore je nešto najružnije što sam video na dva točka, teški kičeraj made in china! naježim se kad god ga vidim...

 

znam da su ukusi različiti, i ne bih da se neko uvredi.

Gotovo je Bemveisti su se vec uvredili.

Ovoliko od off-a, a sto se tice teme, prednost ima Yamaha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

mikko svaka čast BMW-u ali ovo gore je nešto najružnije što sam video na dva točka, teški kičeraj made in china! naježim se kad god ga vidim...

 

znam da su ukusi različiti, i ne bih da se neko uvredi.

Gotovo je Bemveisti su se vec uvredili.

Ovoliko od off-a, a sto se tice teme, prednost ima Yamaha.

 

Ahahahahaha !!! oooo da, sad smo uvredjeni !!!  ;D idi bre u persun, pa naravno da su ukusi razliciti, to je dobro ! zar ne ? zamislite da svi imamo iste motore, kuce, zene (hmmmm) ! pravi komunizam !!! xe xe !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Moja preporuka naravno Drag Star 65o..sasvim dovoljan za solo krstarenja...umerena potrosnja... jeftinija registracija( u odnosu na 1100)..custom varijanta jeftinija i kod kupovine ..pouzdan..jednostavno odrzavanje...tu je negde i Shadow 750 ali meni se licno vise svidja Drag Star. Kvalitetom i trajnoscu su svi kruzeri su priblizni. Svaka razlika se debelo placa.Veruj mi sama sam se uverio u sve sto pisem . Ove sezone sam na svom prvom ozbiljnom motoru (da ponovim  :D Drag star 650) prevozao vise od 8000 km bez ikakvih problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ja sam za 1100ccm pa kojeg god proizvodjača... š'o bi rekli ostrvljani

[move] ''There is no replacement for displacement''[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Yamahu 650 - nikako - preformanse 0 (nula), vuce se po putu ko moja baba sa sve stapom.

Krajnja brzina malo veca od pokvarenog tramvaja. Pokvarenog trmvaja koji ide uzbrdo.

Taj motor je jedno veliko razocarenje bar za mene.

 

ILi Shadow750 ili XVS1100.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ne mozes pogresiti za koji god od ta tri se odlucis , to su odlicni motori ( ja sam donedavno vozio DragStar 650  :) ) ...

 

Ali u ovom slucaju :

 

... imam ideju da se za sledeću sezonu castim sa novim kruzerom, koji bi me trebao služiti do polaska unuka u školu. E tu leži zeka.

 

moja preporuka je DragStar 1100  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

;D  ;D Ernesto zaista si duhovit ali G-din Jović bi trebalo da pogleda poredjenja na ovoj adresi http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=20938 mozda mu neutralan stav pomogne u izboru

 

Nemoj da shvatas licno ovo sto sam napisao mozda si ti srecan sa tim motorom, ali on je definitivno za moje ukuse 0.

 

A o poredjenju i pouzdanosti bikez.com-a (odavno znam za taj sajt) - moracu o5 da spomenem moju dragu babu - siguran je ko njeni zubi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

;D  ;D Ernesto zaista si duhovit ali G-din Jović bi trebalo da pogleda poredjenja na ovoj adresi http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=20938 mozda mu neutralan stav pomogne u izboru

 

Nemoj da shvatas licno ovo sto sam napisao mozda si ti srecan sa tim motorom, ali on je definitivno za moje ukuse 0.

 

A o poredjenju i pouzdanosti bikez.com-a (odavno znam za taj sajt) - moracu o5 da spomenem moju dragu babu - siguran je ko njeni zubi.

he he

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

;D  ;D Ernesto zaista si duhovit ali G-din Jović bi trebalo da pogleda poredjenja na ovoj adresi http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=20938 mozda mu neutralan stav pomogne u izboru

 

Nemoj da shvatas licno ovo sto sam napisao mozda si ti srecan sa tim motorom, ali on je definitivno za moje ukuse 0.

 

A o poredjenju i pouzdanosti bikez.com-a (odavno znam za taj sajt) - moracu o5 da spomenem moju dragu babu - siguran je ko njeni zubi.

he he

ljudi manite se internet ocenjivanja i Lalajko podataka treba coveku objasniti sta i kako iz prve ruke ko je od nas sta vozio kako mu se sta cini a ne okolo naokolo i prenositi kojekakve novinarske gluposti tj ko im je vise platio lepse su opisali njihovog pulena (KAO MIRKO ALVIROVIC) !!! ja licno sam probao Hondu 750 i znam da je dobra ako neko jos sta zna neka napise !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Vozio sam 3 vt 750 koje sam uvezao i stvarno su extra, kawasaki mi je malo tvrdji na menjacu, drifter je extra udoban i povozan ali najvise van grada posto je dosta tezak ali nije za svaki ukus(vizuelno), drag stara nisam imao ni jednog te ti nemogu nista reci, Maraudera 800 sam vozio od skoro posto ih imam 2 kom on mi se cini dobar i ne umaram se na njemu, u sustini bi bilo potrebno da svaki "uzjases" i probas ako imas gde.

Toliko od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja