Jump to content

Moto Zajednica

Molim za malu pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kinroad XT 50 GY

Nedavno mi se po stoti put pokvario kineski kros marke Kinroad XT 50 GY , i dojadilo mi je da ga stalno servisiram i pucam pare na njega pa sam odlucio da uzmem novo nesto sto je malo poznatije , e sada budzet mi je oko 900 evra ( uzimam polovni motor) za te pare mogu uzeti novi Sprint Cross od 5o kubika ali mi deluje takode kineski sa vazdusnim hladenjem kojim sam ja imao ogromne muke sa mojim Kinroadom , moja dilema je izmedu dva motora jedan Sprintov 2008 godiste sa vodenim hladenjem i koji mi se cini ocuvan i ispravan , u pitanju je Sprint X-Ray 50 Enduro , dok mi je drugi izbor stara Aprilia iz 1998 - Aprilia RX 50, e sada moj problem je sto znam da aprilia pravi solidne masine koje svasta prezive , ali se i dalje bojim starosti iste i da li ce me tako nesto sluziti i da li cu morati da mnogo ulazem , dok sa druge strane za Sprinta se bojim da ne zavrsim kao sa kinezom , oba prodavca tvrde sedi i vozi .... Posto vec neko vreme pratim ove forume i citam mnoge dobre savete ali do sada mi nije bila potrebna pomoc pa sam konacno odlucio da napravim nalog i da vam se i zvanicno pridruzim . Molim sada da mi pomognete oko ove masine posto planiram da je duze teram

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Laktasi BiH
  • Motocikl: Honda VFR 750F

Budzet ti i nije nekakav, a u te 50 ccm masine se i ne razumijem bas. Brat mi ima yamahu DT 50, bas ju je unistavao poslednjih godina, ali ipak pali na prvi dodir sa kurblom. Moj savjet ti je da potrazis tako nesto u koliko toliko dobrom stanju i zasigurno ce te bolje posluziti od tih kineza... Ako nemas dovoljno novca strpi se malo, skupi pa trazi. Bolje malo sacekati nego ponovo se ukopati sa krsevima... SRETNO!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Pogledaj malo DERBI SENDU 50 2T SM,pouzdan motor i jeftin za održavanje,provereno.Nadam se da se nećeš ukopati bilo šta da kupiš.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja