Jump to content

Moto Zajednica

Da li nekome treba nesto iz Atine?

Recommended Posts

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Trenutno sam u Grckoj, u Atini, pa ako nekome treba nesto odavde neka se slobodno javi.

Vec danas cu obilaziti neke moto shopove, ali ovde sam jos desetak dana minimum. Po povratku bicu lociran u Bg-u.

 

Pozdrav,

 

 

---

Sent from my Motorola Atrix using Tapatalk.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drugar, ako nadjes ovo :

http://www.twistedthrottle.com/trade/productview/204

stane u dzep, to je set da jedan kljuc otvara brave na sva tri kofera (E41x2 + E50 topcase). Ako bude kostalo 20-ak eu, uzmi, dobijes pare i pice u BGD-u! :zdravo:

Sta god uradis, srecan put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Svaka cast na ponudi, zaista hrabro nema sta!

 

Mislis zato sto moze nesto da se naruci a da se onda ne preuzme/plati? Jbg, hiljadu ljudi, hiljadu cudi...

 

Nadam se da se tako nesto nece desiti; ponuda je zelja da pomognem ako nekome treba nesto konkretno. Puno ljudi posecuje GR, mozda je neko video nesto ranije ali nije mogao/stigao da uzme. Ako se desi - opekao sam se i necu vise nikada ponuditi tako nesto javno. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Meni je potrebno nemoguće: Yamaha Chappy 50ccm, za stariju kćerku... U Grčkoj ima jako lepih primeraka.

 

6DtxY_chappy011f77783.jpg

 

Za tvoju velikodušnost, nudim piće kad se vratiš u BG.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Meni je potrebno nemoguće: Yamaha Chappy 50ccm, za stariju kćerku... U Grčkoj ima jako lepih primeraka.

:zdravo:

 

Nista nije nemoguce! Samo pazljivije izaberi model. :lol:

http://www.autoscout24.de/Moto/Details.aspx?id=btwydosyyqg4

 

@illuminated

Ovo je naravno sala sa @Duxillom, tebi "respect" za gest.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

fL0wG_chappy011f77783.jpg

 

 

 

 

Jooooj ovakva je bila moja prva masina,moj prvi dvotočkaš, :moto3: na njoj sam naučio da vozim, padam, čak mi je ostala uspomena na nju u vidu ožiljka na kolenu i vidno izbačene klučne kosti, eeee daaa to su bili dani. A da pa mogao bi da doneseš kilo dve maslina, onih crnih "Kalamon"... ma šalim se ima toga i ovde... treba mi daklem amortizer za Apriliu Scarabeo 100ccm pa ako naletis na tako nesto a da nije preko 50tak jevrejcica a ti mi ako mozes i hoces kupi a ja :care: :care: :care: cu da te čekam ko ozebo sunce.:aha: Hvala u napred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Meni je potrebno nemoguće: Yamaha Chappy 50ccm, za stariju kćerku... U Grčkoj ima jako lepih primeraka.

:zdravo:

 

Nista nije nemoguce! Samo pazljivije izaberi model. :lol:

http://www.autoscout...id=btwydosyyqg4

 

@illuminated

Ovo je naravno sala sa @Duxillom, tebi "respect" za gest.

 

Boki, baš si laf! :takoje: Nego ima razlog zašto se traži Yamaha: KLIK :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

А таман сам кренуо да отворим нову тему са питањем...

 

Зезам се већ неки дан да нађем обичан шраф за испуштање уља са навојем 12х1,5 мм, али са магнетом.

 

Овде је списак који модели га користе , па изгледа да је тешко купити погрешан, али најконкретније: треба ми за клон мотора Хонде Супер Каб/Манки/Дакс - кинески 139 FMB. Исти такав шраф је и на оним силним насвираним питбајковима и зујалицама на којим се возикају "кагураки" по Грчкој..

 

Има их и за 5 евра, али ми одговара и да ме кошта до 15 евара, тако да. "Осветљени", ако будеш имао воље и пара код себе, молим те, пазари комада један.

 

Ако већ луњаш по продавницама, дај покупи им визит карте и окачи на форуму, јер "неће да се баци".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Evo da se javim nakon danasnjeg obilaska prodavnica po Atini...

 

@nikola92: na zalost nisam nasao nista sto bih mogao mirna srca da uzmem u tom cenovnom rangu.

 

@LuckyVladano: uzeo set od tri bravice sa istim kljucem, oznaka je bas Z228 (kao sa linka), kod Givi uvoznika po ceni od 23 EUR. Ovo je bio jedini komad u GR :) Pitao sam u nekoliko prodavnica i ukapirao da svi zovu neki "moto market" i svi mi daju odgovor da imaju samo jos jedan komad po ceni od 25 EUR i da dodjem u ponedeljak ako hocu. Nasao Moto market na netu, otisao kod njih i pazario taj jedan poslednji komad za 23 EUR :) (pitali me tu da li su me to poslali iz drugih prodavnica; "da, da, jesu" :) ).

 

@Зорге: Sa ovim srafom sam se najvise pomucio, ali nadam se da sam uspeo na kraju... :) Prvo sam u cetvrtak slucajno naleteo na radnju koja prodaje delove za japanske motore, pitao za sraf (uzgred, mnogi od modela sa one liste podrzanih ima u stvari drugaciji sraf, uglavnom 14x1.5) i posto nisu mogli da mi nadju nijedan sa magnetom, poklonili su mi jedan obican 12x1.5.

Danas sam u samo jednoj prodavnici naisao na odgovor "da, imamo". Pokazao mi covek nekoliko komada, Daytona svi, samo jedan je bio 12x1.5. Cena 25 EUR. Meni skupo, pa trazio da proveri jos jednom cenu. Trazio covek, trazio, i bas taj primerak nije imao nigde u lager listama i racunaru :) Na kraju mi je rekao ako hocu da dam 5 EUR i nosim sto sam i uradio... Nadam se da ce odgovarati. Magnet je malo drugacijeg oblika, ali sudeci po podrzanim modelima, trebalo bi da je OK. Sraf je inace plave boje sa srebrnom sajbnom.

 

Postavicu i slike ali kasnije veceras.

 

Inace, vracam se u Sredu u Bg ali najverovatnije da necemo moci da dogovorimo preuzimanje pre vikenda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ха-ха-ха..

 

'Бем ти шраф. Испаде да је роба која се тешко налази.

 

Хвала и овим путем.

 

А ако се због нас у среду врћеш овамо - боље немој. Остани још мало ту, јер је овде "птичије" време.

 

PS - јеси ли успут покупио визиткарте и флајере продавница? Устребаће...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ima li link od neke prodavnice u blizini? bas me zanima da li ima negde alpinestars rc1dvodelni kozni kombinezon i koja mu je cena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Postavicu par linkova kasnije kad dodjem kuci, jedino sumnjam da cu imati vremena u ponedeljak da opet svracam do tog dela grada...

 

@Zorge: kad se vratim u Bg otvoricu posebnu temu sa lokacijama u Atini, linkovima itd

---

Sent from my Motorola Atrix using Tapatalk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Dakle, evo par linkova i slika...

 

Sto se cena tice, u vecini prodavnica su cene "pocetne" odn. ako ukapiraju da ste "ozbiljan" kupac, cena moze da ide dole 5-10% a uglavnom i sami po nekad ponude placanje bez izdavanja fiskalnog racuna kad cuju da ste iz Srbije, pa cena ode jos 15-20% dole.

 

http://www.spiliotis.gr/ - ovo je ta radnja na koju sam naleteo pre neki dan i gde su me "castili" onim srafom bez magneta. Imaju veliki prodajni prostor i pored njega servis.

 

http://www.goudoufas.gr/main/index.php

 

http://www.motovinios.gr/en

 

http://www.motoexpert.gr/ - ovde pazario rukavice - Dainese imao popust, u radnji davali Bozicni popust, plus islo jos 15% dole za placanje bez racuna :)

 

http://www.tzortzopoulos.gr/ - ogroman outlet, nema sta nema. Imam i njihov katalog sa cenama ali nemam volje da skeniram oko 200 strana :)

 

Kao sto sam vec rekao, kasnije cu otvoriti zasebnu temu sa lokacijama koje vredi posetiti za moto opremu u Atini.

 

 

---

 

E, sad slike onih srafova :)

 

 

Ovaj sam dobio dzaba u Spiliotis-u:

W1IMz_20111217193320.jpg

 

 

A ovo je ovaj sa magnetom:

Cekh6_20111217193227808.jpg

 

 

I zadnja strana njegovog pakovanja (slikano telefonom, pa su slike malo bezveze, ali valjda je dovoljno):

cntU8_20111217193300874.jpg

 

 

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

DakleM, ovako: Iluminated se iscimao da mi nabavi bravice, ladno me zvao iz Grcke sa mobilnog iz radnje prilikom kupovine da proveri jel` mi odgovara cena i jos mi ih doneo mi na noge. Nemam reci, svaka cast za gest !!! Po njemu nije vredno pomena, ali ja mislim drugacije. Drugar, ovakav gest govori puno o tebi ! :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

E, stvarno nije bio problem, ionako sam i sam obilazio te prodavnice... :) Drago mi je da si zadovoljan bravicama i javi kad namontiras ;) U onoj prodavnici su rekli da mogu da ih montiraju za dzaba, pa ako ti je u prolazu... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja