Jump to content

Moto Zajednica

moto skup u organizaciji SPIDA?!

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YamahaTDM850

Hajde neko ko zna nesto vise o skupu neka ostavi neke informacije, ja probao da kontaktiram mk spid preko e-maila( mk.spid@sezampro.yu) ali se ne javljaju!!! ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

14.15.16 septembar,Ada Huja,memorijalni moto skup.Znaci isto mesto,skup za secanje na Pecu.Svirka,cirka,pirka,dirka...sex,droga,r'n'r...,

pozdrav i poziv za sve od Mk-SPID

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Krusevac,Srbija
  • Motocikl: Virago 1100 custom

Pozdrav svima na forumu,a posebno Dekiju iz Familije.

Jer se sigurno odrzava moto skup jer smo mi krusevljani zainteresovani da dodjemo.

I da ne zaboravim ako moze plan dogadjaja.

Veliki ozdrav i ziveli,bracco!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

evo malo informacija:

petak,14 sep.

-otvaranje kampa

-svirka:

-koncept,pozarevac

-prorok

subota,15 sep.

-14.00-rucak-gulas

-16.00-defile

-18.00-dodela zahvalnica

svirka:

-koncept

-old spice

-band x-ac<dc

-mancula

-izmedju svega toga razne igrarije sa nagradama i zajebancije

                                                                               

 

                                  [move] MK SPID[/move]

 

 

 

   

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

dobro, vidimo se tamo..moj Magnume, jos nije posteno ni zahladilo a vec si nacrtao taj cetvorotockaski znak uz svoj nick, c, c, c...vidim ja da ce Virago ove godine jos ranije u garazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

Pozdrav,

 

dobro, vidimo se tamo..moj Magnume, jos nije posteno ni zahladilo a vec si nacrtao taj cetvorotockaski znak uz svoj nick, c, c, c...vidim ja da ce Virago ove godine jos ranije u garazu.

e brate Sale,nije to nego sam uzeo novi kompjuter u kome imam samo Porsche slikice,pa moram nesto staviti.vidimo se,naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

iz puke sale nastade malo ljutnje, pa malo gurkanja, pa malo tuce, pa malo oruzja, pa puno policije, pa malo bezanja, pa malo bacanja pistolja u reku, pa malo traganja za istim, pa malo privodjenja, pa malo smirivanja....vidis, svega po malo ;)

 

 

Izazivaci nisu bajkeri vec lokalci, to je interesantno.

 

Uzgred, niko pre mene nije ni pomenuo da je bio na skupu, zvuci kao logicno da niko nije pre mene ni pomenuo incident, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Da,tachno..opet sranje u Beogradu! :(

 

Za kvalitet skupa nemam komentar i ako bude glasanja ni tu ga necu imati.. Necu komentarisati neshto shto mi se ne dopada i shto svakako ne prilichi glavnom gradu,i to ne samo "ustavno i insitucijalno"glavnom nego i po koncetraciji svih firmi koje se nalaze u Bgd a svakako bi imali interesa od ovakve svetkovine...ali to je sad vec druga i duga pricha!

 

Skup se ne pravi(ili bar u Bgdu ne bi trebao) sa pogledom u "sopstveni dzep"...

 

Ne bih pisao vishe(a mogao bi..) da bi izbegao prozivku tipa..napravi ga ti bolje..itd, ili nemash prava kometarisati, jer ti nisi ni to napravio(shto je tachno),ali...

 

 

Gospodo,ja ga takvog ne bi ni pravio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Pa dobro,hocemo li cuti sta se desilo,"nije bila OK atmosfera" mi je malo nejasno,bio sam na dosta skupova,i malo posecenih i slabo organizovanih,ali atmosfera je uglavnom bila OK!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Pa dobro,hocemo li cuti sta se desilo,"nije bila OK atmosfera" mi je malo nejasno,bio sam na dosta skupova,i malo posecenih i slabo organizovanih,ali atmosfera je uglavnom bila OK!

Vazi ako insistiras malo cu i pojasniti. Samo mesto odrzavanja skupa je za moj ukus lose, cak i prilaz do mesta odrzavanja skupa je los, ozvucenje lose, rucak dobar ali ne ako ga jedes iz case za pivo i bez kasike, igre ubrzanja i voznje na jednom tocku "bez kaciga" i to uz suport organizatora (ako se ne varam neko je ostao bez jezika od ucesnika), toplo pice i skup rostilj... Meni je tih par stvari napravilo "nije ok atmosferu". 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio sam tamo, od 16:00  do 19:00. Bzvz, zaista.

 

A ovo ostalo, tuca, pistolji, policija, padanje... kada se to dogadjalo? Dobro je sto sam otisao na vreme da mi los utisak ne ucine jos gorim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

Da,tachno..opet sranje u Beogradu! :(

 

Za kvalitet skupa nemam komentar i ako bude glasanja ni tu ga necu imati.. Necu komentarisati neshto shto mi se ne dopada i shto svakako ne prilichi glavnom gradu,i to ne samo "ustavno i insitucijalno"glavnom nego i po koncetraciji svih firmi koje se nalaze u Bgd a svakako bi imali interesa od ovakve svetkovine...ali to je sad vec druga i duga pricha!

 

Skup se ne pravi(ili bar u Bgdu ne bi trebao) sa pogledom u "sopstveni dzep"...

 

Ne bih pisao vishe(a mogao bi..) da bi izbegao prozivku tipa..napravi ga ti bolje..itd, ili nemash prava kometarisati, jer ti nisi ni to napravio(shto je tachno),ali...

 

 

 

Gospodo,ja ga takvog ne bi ni pravio!

 

ali ipak brate Jovane racunamo koliki je minus...i koliko konca treba da okrpimo "sopstveni dzep" ali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

Pa dobro,hocemo li cuti sta se desilo,"nije bila OK atmosfera" mi je malo nejasno,bio sam na dosta skupova,i malo posecenih i slabo organizovanih,ali atmosfera je uglavnom bila OK!

Vazi ako insistiras malo cu i pojasniti. Samo mesto odrzavanja skupa je za moj ukus lose, cak i prilaz do mesta odrzavanja skupa je los, ozvucenje lose, rucak dobar ali ne ako ga jedes iz case za pivo i bez kasike, igre ubrzanja i voznje na jednom tocku "bez kaciga" i to uz suport organizatora (ako se ne varam neko je ostao bez jezika od ucesnika), toplo pice i skup rostilj... Meni je tih par stvari napravilo "nije ok atmosferu". 

 

niko nije ostao bez jezika ipak se varas.nas drugar je samoinicijativno dizao koji je inace odlican u tome samo je ovaj put krivica u masini a ne coveku.inace uz support organizatora vozila su tri nasa drugara pod punom opremom,samo neznam kako to nisi video ili bar nisi pisao o tome.

uopste nemam nameru da opravdavam nista samo treba da znate da su skupovi bili najbolji i zaista oni pravi bajkerski kad se sviralo na prikolici slepera i nije smetala prasina bar pravim bajkerima (koje inace nema u strahinjica bana).mnoge ste skupove ocenili kao propale zbog nekih propusta koji se ranije nisu ni vodili kao propusti.ipak smo bajkeri kojima nesmeta ni prasina ni "lose" ozvucenje (nije koncert stonsa").meni licno je svaki skup dobar da se vidim sa dragim ljudima,popijemo neko pivo odslusamo neku muziku i zezanje samo je bitno.

nikom licno nista ne zameram,svaka kritika je uvek dobrodosla ali ipak je lepse na prikolici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ehh..neshto razmishljam!  Mozzda sam bio preoshtar kada sam rekao shta sam rekao gore....za Magnuma inache dragog prijatelja i Spid ekipu..ali sam reagovao iz srca...pa drugari primite moje izvinjenje!

 

Na drugu stranu,moja poruka je bila inicirana nekim glupim dogadjajima sa skupa...i lichnim razocharanjem. Ne porichem nishtao od onog shto sam rekao,sve to zaista mislim..  I zashto ti,Magnume, mislish da je bolje kad je prikolica? Ja pooootpuno razumem o chemu ti prichash,ali...zar nismo prevazishli "traktorsku prikolicu"..?

 

Moj prvi skup u zzivotu je bila,ako se dobro secam, Smederevska Palanka..pre nenam pojma koliko godina. Od tada sam proshao oohhoooho skupova..chesto se i druzzimo,zar ne. E sad, bez ikakve zzelje da vredjam organizatore i sam skup u Sm.Palanci(neobichno ga volim i trudim se da ga uvek posetim) ali to tamo i ovo ovamo NE SME da lichi, ma ni da potseca jedno da drugo. Da li se razumemo?

 

Potrebno je da se shvati da stara pricha vishe ne prolazi...raspored tipa pasulj iznenadjenja,navlachenje konopca i bacanje gume u dalj pa defile a posle stunt show...je OKE ali mora biti potpomognut novim i svezzim idejama. I lokacija je jako bitna.. Mozzda blagi pogled na "levo" bi pomogao,shta mislish..?

 

Josh jednom se izvinjavam na prejakoj reakciji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

nema potrebe ti brate meni da se izvinjavas ja tebe volim kao brata i prijatelja i razumemo se kao uvek.lokacija je ta koju smo mogli dobiti,

pa znas i sam koliko su sada zezali familiju za mesto,bas su ih prosetali sto im je napravilo haos.u pravu si potpuno da netreba da lici a nemislim

bukvalno da je bolje prikolica samo,da netrazimo neki fenseraj.a dogadjaji ... pa jebi ga nasle se face van naseg sveta da naprave sranje.mislim da sveze ideje nisu lose pogotovo od licnih i prijatelja kluba...konkretizuj mi malo levo,mozda nesto i probamo.pozdrav tebi i ne pomisljaj da se

neko ljuti zbog bilo koje reakcije ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Milane, Ti se mozda ne ljutis na Jocu ali ja sam ga cekao i cekao a on ne dodje. Zadnja poruka je bila: Krecem odma'!

 

Nadgledam horizont ne bi li se ukazao oblak prasine i vijugavi fensi salic kako vijori usred oblaka ali nista....horizont pust. Ja se, zato, ljutim na Yo-a i to samo jedan gadan rostilj moze da spere i ispravi. :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Pozdrav,

 

Milane, Ti se mozda ne ljutis na Jocu ali ja sam ga cekao i cekao a on ne dodje. Zadnja poruka je bila: Krecem odma'!

 

Nadgledam horizont ne bi li se ukazao oblak prasine i vijugavi fensi salic kako vijori usred oblaka ali nista....horizont pust. Ja se, zato, ljutim na Yo-a i to samo jedan gadan rostilj moze da spere i ispravi. :)

 

 

Pa došao je i ( i šalče se viorilo ) prvo što je u pitao je bilo da li je neko vidio Lanciu( kunem se ).Ja sam bio oduševljen šalčetom.

 

A za roštilj si u pravu,trebalo bi ga kazniti....i mene je zvao da nešto gricnemo kada sam već bio 100 km od Beograda. ;) ;) ;)

 

Braćo Beograđani,za početak:

- Tražite drugu lokaciju .

- Počnite sa organizacijom u JANUARU,pa će,nadamo se,biti manje problema oko papirologije.

- Najavite to malo ranije i reklamirajte se BRE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ja sam malo kasnio, poslovne obaveze su se isprecile ali sam ga zvao cim smo stigli i on rece: vracam se odmah...i, ostatak se zna.

 

Rostilj, rostilj, nego sta, kaznicemo ga mozda i kolektivno, sta kazes? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav,

 

ja sam malo kasnio, poslovne obaveze su se isprecile ali sam ga zvao cim smo stigli i on rece: vracam se odmah...i, ostatak se zna.

 

Rostilj, rostilj, nego sta, kaznicemo ga mozda i kolektivno, sta kazes? ;)

  Dok ga vi kaznjavate ja cu da sudim da li je rostilj valjao, pa da i mi sastrane imamo neku vajdu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja