Jump to content

Moto Zajednica

Pazario bih Fiat Stilo 1,9 jtd 2003

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

imam stila 1,9JTD (2001 godiste) i prezadovljan sam. za ove dve i po godine, od ne predvidjenih troskova dao sam 20 evra za neke gumice balans stangle (sta god to bilo). svi ostali troskovi su redovan servis jedom godisnje..

 

i par puta su mi crkavale sijalice..

 

inace, je auto fenomenalan, startan, dobro vuce, otvorenom jako malo trosi (ako znas kako da ga vozis moze i ispod 5 litara). u centru grada trosi oko 7-8 litara (kad se koristi samo 1, 2 i 3 brzina).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

eh pa i ja bih ga pazario al nema se para :lol:

salu na stranu, par drugara ga ima.. sto se tice "stila" generalno je to okej autic ako nemas neke prefinjene zahteve.. lepo ide, ne trosi mnogo, koliko sam upoznat drugari nisu imali neke vece kvarove.. moja jedina zamerka je sto je fiat i sto je slabiji kvalitet zavrsne obrade, konkretno plastike veoma jeftino izgledaju..

srecno sa kupovinom :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Moj predlog je da uzmes stila restajling od 2004 mislim da idu. Sredjene su im neke decije bolesti oko elektronike i trapova. Ja imam alfu 147 1.9 jtd 16v i to stvarno ubija kako ide. Ako mozes da nadjes sa tim motorom odlicno. Potrosnja im se krece oko 6,7 evro dizela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Imam 1,9jtd karavan srednji model (90 i kusur konja) skoro 3 god i nemam nameru da ga menjam.Dobio sam ga za dug umesto love i bio mi je ruzan a karavan narocito ali kad sam poceo da se vozim mom odusevljenju nema kraja. Na otvorenom do 120 mi trosi ispod 5 lit a u gradu uz milovanje gasa max 6-6,8.Za ove 3 god sam promenio zupcasti sa spanerima, silent blokove ,oba hidraulicna cilindra kvacila,lager vodene pumpe i kugle na pr trapu.KOd drugara u Sapcu su delovi smesno jeftini ne bi mi verovao!Prosle god sam stavio kuku posto sa prikolicom dovozimo motore a ako te zanimaju cene teh detalji,odrzavanje ili uvoz posalji PP rado cu ti pomoci (makar savetom) PS moj je beli 2003god i nije bio van POzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd

Moj predlog je da uzmes stila restajling od 2004 mislim da idu. Sredjene su im neke decije bolesti oko elektronike i trapova. Ja imam alfu 147 1.9 jtd 16v i to stvarno ubija kako ide. Ako mozes da nadjes sa tim motorom odlicno. Potrosnja im se krece oko 6,7 evro dizela.

 

Ma bih ja vrlo rado ali ne mogu toliko da se isprsim 2003 se krece od 3 do 3 700 :neznam:

Danas sam obisao par placeva,i video par alfi-izgledaju vrhunski ! Kod njih me brinu cene odrzavanja,ali su definitivno lepse od stila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Sto se odrzavanja tice cene su iste kao i kod fiata. Nisam gore mislio da uzimas alfu, nego da gledas stila sa 16v motorom :)

 

Kod alfe je npr osetljiv trap, ali i to se sredi za 350 evra i napred i nazad i to pod uslovom da se sve raspada.

Jel planiras sa 3 i 5 vrata? Posto mi je restajling lepsi sa 5 vrata, zbog zadnjeg dela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto se odrzavanja tice cene su iste kao i kod fiata. Nisam gore mislio da uzimas alfu, nego da gledas stila sa 16v motorom :)

 

Kod alfe je npr osetljiv trap, ali i to se sredi za 350 evra i napred i nazad i to pod uslovom da se sve raspada.

Jel planiras sa 3 i 5 vrata? Posto mi je restajling lepsi sa 5 vrata, zbog zadnjeg dela

 

Sa 5 je naravno funkcionalniji,ali sa 3 lepsi-iskreno sve mi je jedno samo da je pristojan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1102 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Kazu da su vozaci Alfe srecni samo 2 puta u zivotu, kad kupuju i kad prodaju alfu.. :D :D

 

isto tako kažu da nisi pravi ljubitelj automobila ako bar jednom nisi posedovao Alfu...

 

 

:hej::aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1102 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Mogu da ponudim vrhunski primerak srebrne boje, 03god, 3VR, 1.8 sa gasom, konjak braon koža, dva seta točkova, krovni nosači (uz doplatu i kutija), prvi i dugo vlasnik kod nas, održavana, ne udarana, zdrava/prava, cena 3500€

 

Zainteresovani neka zovu na 063 504 013

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ER 6 N

Kazu da su vozaci Alfe srecni samo 2 puta u zivotu, kad kupuju i kad prodaju alfu.. :D :D

 

isto tako kažu da nisi pravi ljubitelj automobila ako bar jednom nisi posedovao Alfu...

 

 

:hej::aha:

 

Da se nadovezem da nema Forda Alfa bi bila najgori auto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

moj tast bi ako je kupac ozbiljan dao svog samo sto je registrovan stilo 2003 1.9 sve zivo promenjeno sto je trebalo kostao ga 4300e daje ga 2 meseca posle za 3300e ponuda limitid time offer do ponedeljka. DZABE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja